Kıraç

hasanayvenli demiş ki:
-KaRaBaSaN- demiş ki:
ya ben kendi fikrimi söliim.cok severdim ben bu arkadasi eskiden.cok da dinlerdim ama böle sagda solda abuk sabuk konustukca sogudum.olay bu.bide artık kendini bişi gormeye basladi.bşi olcaksa halk onu bişi yapar zaten.ama sen tutup da ben şöle iiiyiim.şu adamlar bi seyden anlamio.yada en iyi ben rock yaparim.cemkaraca 1 ben 2 dersen halk da sana 3 u gosterir.haksizmiyim arkadaslar??
ben de severdim eskiden
ilk albümünü de dinlerim zaman zaman
ama öyle soğuttu ki kendini :!:
kesinlikle ses olarak iyi ama dediğim gibi o ceza denilen şahısla yapmayacaktı o kavgayı rock müzik magazin malzemesi olamaz :evil:

sevmen ve dinlemen kıraç hakkında yapılan tüm eleştirilere karşı gelip bir de üstüne alaycı bir tavır(komiksiniz falan)göstermeni gerektirmemeli.Kaldı ki barock un söylediklerine katılıyorum
Sırf seviyorsun diye eleştiri yapıldığında çok biliyosunuz komiksiniz falan dersen sanada aynı tarzda davranılır

hasanayvenli demiş ki:
-KaRaBaSaN- demiş ki:
ya ben kendi fikrimi söliim.cok severdim ben bu arkadasi eskiden.cok da dinlerdim ama böle sagda solda abuk sabuk konustukca sogudum.olay bu.bide artık kendini bişi gormeye basladi.bşi olcaksa halk onu bişi yapar zaten.ama sen tutup da ben şöle iiiyiim.şu adamlar bi seyden anlamio.yada en iyi ben rock yaparim.cemkaraca 1 ben 2 dersen halk da sana 3 u gosterir.haksizmiyim arkadaslar??
ben de severdim eskiden

yerden göğe kadar haklısınız...albumunu alıp dınlerdım, konserlerıne gıderdım ama artık sesını duymaya tahammulum kalmadı desem yerıdır...Kırac ; cem karaca 1 ben 2 dedıgınde Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'dan güzel bir cevap almıstır ve bu yuzden rock müzige adımını atan yenı bır arkadasına destek olacakken köstek olmustur.

Ve dili çok fazla uzadı en başta bu sebepten dolayı soğudum kendısınden. Bırde önyargısız dınledıgımde bıle eskı sesınden eser kalmadıgını gormek acı verıcı.

Kusura bakamayın buda benden...Umarım yakında toparlar kendını daha fazla gec olmadan...

eleştirilerinize asla karşı değilim güzel kardeşlerim fakat iş "iftara atma" olayına dönüşünce benimde o zaman tahammülüm kalmıyor :LOL: eleştiri kadar güzel bişey olamaz,belki bu dedikleriniz sevgili KIRAÇ okurda sizin isteklerinize cvp vermeye çalışır diye düşünüyor ve seviniyorum...lakin ne olur söylenen herşeye hemen inanıp karalamayın adamcağızı :cry:

ilkim karaca'ya gelince ; rahmetli Cem Karaca "benim bayrağımı bi tek KIRAÇ taşıyabilir" dedikten sonra sanırım ona konuşacak pek laf düşmüyor... :LOL:

Kendisini dizi müziklerine fazlasıyla verdi.Aslında dizi müziklerini güzelde yapıyor.Kim bilir belki birgün olurda Hollywood'a beste yaparsa hiç şaşmayın :)

nostalji demiş ki:
eleştirilerinize asla karşı değilim güzel kardeşlerim fakat iş "iftara atma" olayına dönüşünce benimde o zaman tahammülüm kalmıyor :LOL: eleştiri kadar güzel bişey olamaz,belki bu dedikleriniz sevgili KIRAÇ okurda sizin isteklerinize cvp vermeye çalışır diye düşünüyor ve seviniyorum...lakin ne olur söylenen herşeye hemen inanıp karalamayın adamcağızı :cry:
iyide adam(barock) zaten herhangi bir karalama yapmadı ki rock müziğin formatına uygun olmadığını düşündüğünü söyledi..Bu da sözlerinin aşk meşk içierdiğinden arabesk yaptığından dolayı benimsemediğini söyledi.Yani ben bunda bir karalama,iftira atma görmüyorum.Çok açık bir şekilde fikrini söylemiş.Ayrıyetten bunu birilerinden duyupta söylemediği apaçık ortada..dedikodu yapmamış sadece fikrini söylemiş..Yani barockun avukatlığını üstlendiğimden değil fakat görüşlerine saygı duyduğumdan yazıyorum bunları...bence sende saygı duymalısın ;)

Daishuman arkadaşım sadece barock'u kastetmedim önceki yazılanlardan dolayı "iftira" sözcüğünü kullandım...anlamışsen??? saygıya gelince karşımda olan bir görüşe saygı duymam sadece kendi haline bırakırım, nasıl biliyosa öyle düşünsün...

nostalji demiş ki:
Daishuman arkadaşım sadece barock'u kastetmedim önceki yazılanlardan dolayı "iftira" sözcüğünü kullandım...anlamışsen??? saygıya gelince karşımda olan bir görüşe saygı duymam sadece kendi haline bırakırım, nasıl biliyosa öyle düşünsün...
iyide güzelim o konu eskide kaldı.Sen yeni yorumdan alıntı yapınca insan ona göre yorum yapıyor anlamışsen? ;)
Ayrıca görüşe sagı göstermemen beni çok üzdü ben seni farklı düşünmüştüm. :( Hem kıraç okur da iyi şeyler yapar diyip modern bir genç tablosu çiziyosun takdirimi kazanıyorsun hemen ardından kendimden farklı düşünene saygım yoktur diyerek cahil bir insan imajı oluşturuyosun..Şaşırdım ve üzüldüm

senin takdirini kazanmak için yazmadım ki :mrgreen:
her neyse,herkes istediğini düşünmekte özgür...hepinize bol rock'lu günler :D

bu arada SAYGILAR BİZDENNNN ;)

nostalji demiş ki:

ilkim karaca'ya gelince ; rahmetli Cem Karaca "benim bayrağımı bi tek KIRAÇ taşıyabilir" dedikten sonra sanırım ona konuşacak pek laf düşmüyor... :LOL:

sanırım iftira olarak benim yazdıklarımı kasdettin...ama yazdıklarım iftira değil üzgünüm ki... ve dediğin gibi umarım Kıraç burda yazılanları okur...

GORGOROTH666 demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
-KaRaBaSaN- demiş ki:
ben de severdim eskiden
kesinlikle ses olarak iyi ama dediğim gibi o ceza denilen şahısla yapmayacaktı o kavgayı rock müzik magazin malzemesi olamaz :evil:
Kirac Ceza (rapci olmasi lazim bildigim kadariyla) ne yapti ki ? Duet falan mi ya da ne ?

bence yaptığını kendide bilmiyo gitsin film müziği yapsın ya da onula bununla tarışmaya girsin

Türkiyede bir ilke imza atan kıraç son çıkardığı dizi müziği ile ilgi toplamaya devam etmekde

Geri