Bok Kültürü

copadam demiş ki:
Fanzin, bir sokak kültürü olarak her zaman desteğe gerek duyar veya duymaz... Popüler yapılmasın yeter!
"Bok Kültürü" girdap'ın çıkarttığı bir fanzin ve "Sokak Edebiyatı"ndan sonra ilgiyi hakediyor.

sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. fanzin yine sokak edebiyatı yazarlarından Layne tarafından çıkarılıyor.

1933 demiş ki:
copadam demiş ki:
Fanzin, bir sokak kültürü olarak her zaman desteğe gerek duyar veya duymaz... Popüler yapılmasın yeter!
"Bok Kültürü" girdap'ın çıkarttığı bir fanzin ve "Sokak Edebiyatı"ndan sonra ilgiyi hakediyor.

sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. fanzin yine sokak edebiyatı yazarlarından Layne tarafından çıkarılıyor.

Layne de candır...

Serkan_Beyde demiş ki:
1933 demiş ki:
bok kültürü fanzin'in ikinci sayısı için çalışmalar başladı. yazı / şiir / çizim vb materyallerinizle fanzinde yer almak isterseniz adres aşağıda:

[email protected]

Layne sadece Edebiyat üzerine mi olacak? Hangi konular üzerine yazılar yayınlanacak?

dostum, ana konsept yeraltı edebiyatı yada sokak edebiyatı ama elbette her türlü şeylere açığız. müzikle ilgili olur, politik yazılar, ne bileyim bir röportaj olur farketmez.... önemli olan kafamıza yatması. sadece yazı değil bu sayıda çizimlere de yer vermek istiyorum ama bakalım...

1933 demiş ki:
dostum, ana konsept yeraltı edebiyatı yada sokak edebiyatı ama elbette her türlü şeylere açığız. müzikle ilgili olur, politik yazılar, ne bileyim bir röportaj olur farketmez.... önemli olan kafamıza yatması. sadece yazı değil bu sayıda çizimlere de yer vermek istiyorum ama bakalım...

Hımm, öyleyse çizim konusunda size yardımcı olabilecek birini tanıyorum, yönlendiririm sana.

Bok Kültürü Fanzin'in 2. sayısı çıktı. 17 öykü, 8 şiir, 40 sayfa ve A5 boyutunda. Fanzini edinmek için [email protected] adresine başvurabilirsiniz. Fanzini isterseniz 1,5 ytl vererek ya da fotokopisini kendiniz çektirerek ücretsiz sahip olabilirsiniz.

kapak:

kapakboksayi2vg5.jpg

şu an için herhangi bi noktaya bırakmayı düşünmüyorum. çünkü fanzin bu memlekette tuvalet kağıdından bile daha az değer görüyor. hal böyle olunca fanzinleri mekanlara bırakıp paçavra etmek mantıksız oluyor. [email protected] a bi mail at sen. ayrıntıları ordan konuşalım.

bok kültürünü isteyenlere ulastirabilirim.. izmirden elden ulastiririm.. sehir disi icinse uzerinde konusuruz, kargo parasini karsilayabilirseniz, sorun degil iki fanzin gondermek.. ayrica cikardigmiz diger fanzinlerle ilgili detayli bilgileri www.sokakedebiyati.net adresinde bulabilirsiniz...

kapaklar asagida..

pdrm1s.gif

isimsiz3s.jpg

poniz1s.jpg

pejmurdes.jpg

asimetriks.jpg

Geri