Hangi Ses Sistemi?

I

iso1980

Arkadaslar oncelikle bana kizmayin lutfen fakat brn gercekten zor durumdayim cok sevinirim yardimci olursaniz konu hakkinda bilgisi olanlar paylasir ise cok srvinitim oncelikle ben yarin bir lg ph300 ptojeksiyon cihazi alacagim bunuunla birlikte kullanabilecegim bir ses sistemi istyorum ayni zamanda muzik te dinleyecegim fakat benim yaramaz bir kopegim var kablolari yiyo bu yuzden size danismak istedim 5+1 istemiyorum 1+1 veya 2+1 ortalama 25 mt2 bir salonda bana yeter mi butce maximum 400 tl biraz zorlayabilitim belki birkac kisi kurzweil ks 40 al dedi ama bunlar sanirim kayit icin kullaniliyotmus ben daha cok film izleyecegim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrica dsmart ve projeksiyonu hfmi ile kullanacagim ama bunlarin ses baglantilari nasil oliyor acaba ses sisteminin karsimda projeksiyon altinda durabilmesi icin kablolarini mi uzatmam gerekicek cunku projeksiyon basimin ustunde olacak

Sevgili @iso1980

Forumda Türkçe kullanımına özen göstermeye çalışıyoruz...Yazdığınız şekilde (noktalama olmadan, küçük harflerle başlayan cümleler vb.) talebinizi anlamak ve yardımcı olmak mümkün değil, lütfen, uygun şekilde güncelleyiniz...

Alımdan önce, hangi ses sistemini alacağınıza karar vereceğiniz için konuyu Alım-satım yerine buraya taşıdım, ayrıca başlığı açıklayıcı şekilde güncelliyorum...

Sevgiler ve saygılar...

Geri