Octave (rock)-izmir

punkserkan demiş ki:
şşşştttt ne oluyo ordaaa :)

kardeşler başarilar..allah yolunuzu açik etsin...saygilar DETONE ailesinden...aynen devam ;)

Çok teşekkür ederiz Octave olaraktan.Aynı zamanda roxy de herşeyin istedşğiniz gibi olmasını dileriz.En kısa zamanda tekrar bekliyoruz jam session a serkan haberin ola... :D

Beyler önünüz açık ola walla grup güzel olmuş. Buarada sahnenizi benimle ve Serkanla paylaştığınız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar geleceğimdir hadi kolay gele

Alive-bass demiş ki:
Beyler önünüz açık ola walla grup güzel olmuş. Buarada sahnenizi benimle ve Serkanla paylaştığınız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar geleceğimdir hadi kolay gele

Efendim ne demek bizde en kısa zamanda tekrar bekliyoruz.Bir sonraki jam de görüşmek dileğiyle.Özletme kendini fazla Egemen kardeşim ona göre...

Wayyys Serdar , Turkrock ta Görünce Seni Gözlerim Yaşardıı Wallaa :LOL: ... Çok Sewindimm ... Octave , Turkrock a Hoşgelmişşş ...
En Kısa Zamanda Gelicemm Yaff , Çok Merak Ettim Doğrusuu ... Yorumlarr Güsell Belli ki BeRi Yıkılıoooo :zipla ... Gelip , Beraber Yıkmak Lasımm :seytan
Çok Çok Başarılarrrrr ...

bugün fotolarımızı da çekildik pek bi eğlendik yakında web sitemiz de yayına gircek o ne ala =) mutluyuz Allah bozmasın (=

serkanada egemene tesekkurler bızı kırmayıp sahnemızde yer aldıkları ıcın ayrıca anemininbascısınada tesekkur ederim yourumu ıcın vee dipnot detone ailesine roxy de basarılar gercekten ısyapar besteler butun ıctenlıımle söylüyorum...:)

------------------------------

O C T A V E / Bass

tenha günlerde çalmanıza rağmen ara ara gelip dinliyorum sizleri
güzel gidiyor gibi..devamını diliyorum sevgiler saygılar arkadaşlar..
(aaaldııırmaaa deelii gönlüüm gideeeen gitsin sen şarkılar söyle içindeeen)

baranoid demiş ki:
gripipin çalıcaz arkadaşlar.

başka istek şarkı war mı..peçetelere yazın lütfen:p

Peçete devri bitti :D :D artık burdan söleyecez isteklerimizi ;) dimi serdarrr :twisted: :twisted:
gripin çalacak olmanıza çok sevindim :dans
en kısa zamanda dinlemeye gelicez inşallahhh :D
hee unutmadan ben bide nev efkarlıyım istiorum,serdar çok güzel sölüo :twisted: :twisted:

Hade aslanlarım benim.. Fotoğraflarınızı da gördüm şaaane çıkmışsınız.. Alıyorum haberlerinizi iyi gidiyomuş, en kısa zamanda rahatsız edecem sizi.. kendinize ii bakın...

yico demiş ki:
Hade aslanlarım benim.. Fotoğraflarınızı da gördüm şaaane çıkmışsınız.. Alıyorum haberlerinizi iyi gidiyomuş, en kısa zamanda rahatsız edecem sizi.. kendinize ii bakın...

yico bi gel cemşeşşın yapak artık özledik bizde çok :roll: en kısa zamanda bizde sizi yeniden dinlemeye gelcez grupça (= öptüm..

Peçete devri bitti :D :D artık burdan söleyecez isteklerimizi ;) dimi serdarrr :twisted: :twisted:
gripin çalacak olmanıza çok sevindim :dans
en kısa zamanda dinlemeye gelicez inşallahhh :D
hee unutmadan ben bide nev efkarlıyım istiorum,serdar çok güzel sölüo :twisted: :twisted:

Minecim son programda gripin çaldık gözlerimiz seni aradı hoşgeldiniz hologramını da hazırlamıştık ama göremedik sizleri :D En kısa zamanda bekliyoruz...

didoverdose demiş ki:

Teşekkür ediyoruz.Daha da iyiye gitmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıoruz.Umarız ki hergeçen gün çalışmalarımızın karşılığını alırız.Herzaman bekleriz. :)

SedEx demiş ki:
didoverdose demiş ki:

Teşekkür ediyoruz.Daha da iyiye gitmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıoruz.Umarız ki hergeçen gün çalışmalarımızın karşılığını alırız.Herzaman bekleriz. :)

ne demek her zaman..:)

Octave grubunu geçtığımız salı ızledım..
gerçekten yepyenı bır nefes bu adamlar..
sıkılmıştık artık hep aynı grupları dınlemekten we sahnelerı de çok ıyı ıyı bı enerjılerı war.
Sahnede yüzü gülen adamlar ıstıyoruz we bunu yapan çok az grup war Octave da bunlardan.
başarı hakedene gelır arkadaşlar.umarım ıyı bı şeyler yaparsınız we sızı daha ıyı yerlerde de ızlerız.

Geri