ODTÜ 21. Uluslararası BaharŞenliği Panayır Alanı Seçmeleri

Durum
Yanıtlara kapalı.
Yüzmü var sende sayın SİNEK ;

kusura bakma nikin biraz dalga konusu oldu :kicsalla euheueheueheu neyse görüşmek üzere.

Başarılar kolay gelsin.

şikeci MT!!!!!!!

evet şikeci. nereden mi anladım? seçmeye gelen grup listesine bakın. YEMEK MOLASI adlı grup sağllam olsunn ilk gün iyi çalamazlarsa ikinci gün çalsınlar garanti olsun işleri diye iki gün de seçmelere katılmış. sonra da açıklanan şenlik programı listesine grubun adını yazmadı MT. büyük ihtimalle hedlaynır çıkaracaklar. ama dikkatli gözlerden kaçmaz.

be clever or i will take your minds!!!!

yakkuli demiş ki:
şikeci MT!!!!!!!

evet şikeci. nereden mi anladım? seçmeye gelen grup listesine bakın. YEMEK MOLASI adlı grup sağllam olsunn ilk gün iyi çalamazlarsa ikinci gün çalsınlar garanti olsun işleri diye iki gün de seçmelere katılmış. sonra da açıklanan şenlik programı listesine grubun adını yazmadı MT. büyük ihtimalle hedlaynır çıkaracaklar. ama dikkatli gözlerden kaçmaz.

be clever or i will take your minds!!!!

Mt den ben de şikayetçiyim... :LOL:
Yemek molası isimli grubu 2 günde toplam 4 kere koymaları gerekirken(belki kötü çalarlar iyi çalana kadar zorlamak lazım) 2 kere koymuşlar ve geç saatlere kadar uzayan seçmede 2 dilim pizza yemek için debelendik. ;)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri