Yamaha Hs5 + Steinberg Ur22 Aniden Ses Kesilmesi

Olur. 5V olduğu sürece sıkıntı olmaz. Amperi cihaz yettiği kadar çeker, 10A olsa bile sorun olmaz. Sonucu yazın mutlaka, sadece ipad için mi yapmışlar merak ettim. Kart sanırım 0,5 A çekiyordu.
Şu an taktım beyaz ışıklar yandı yani ses kartı gördü.Fakat pcden ses alamıyorum ve bu gayet normal cünkü pcye bağlı olmayan bişey bana pcdeki sesleri nasıl vercek onu anlamadım :D Prize baglı sonucta pcye baglı olan bişi yok.Bir şeyi yanlış mı yaptım acaba ses kartı çalıştı ama sesi nasıl alcam onu anlamadım.

Şu an taktım beyaz ışıklar yandı yani ses kartı gördü.Fakat pcden ses alamıyorum ve bu gayet normal cünkü pcye bağlı olmayan bişey bana pcdeki sesleri nasıl vercek onu anlamadım :D Prize baglı sonucta pcye baglı olan bişi yok.Bir şeyi yanlış mı yaptım acaba ses kartı çalıştı ama sesi nasıl alcam onu anlamadım.

Resimde gözüktüğü gibi 5V 1A mikro usb ile prizden veya bir cihazdan gücü alıp, usb bağlantısı ile de veri aktarımı yapabilirsiniz.

Evet dediğin gibi yaptım hem normal usbyi taktım hem şarj makinesini.Ses kartını şarj makinesine verdim.Sorun hala devam ediyor.Cubase de dediğim gibi nerdeyse hiç olmuyor ama youtube da bazenleri böle pat put sesler duyuyorum yine.Mesela buffer sizeımı 768de tutuyorum onu indirip cıkardıgım zaman oynadıgım zaman cok fazla oluyor niyeyse 768 olunca daha az cızırtı oluyor.Dediğim şeyin olma sıklıgı 3.5 dakikaliık şarkdıa toplam 5 kere falan oluyodur.Buffer Sizeımı arttırıp azaltırsam daha cok ve daha sesli bi şekilde oluyor.Acaba usb 3.0 taksam düzelir mi bilmiyorum ama şuan takamıyorum dediğim gibi.Usb bilgisayara bağlıydı aynı zaman da 5v adaptörde ses kartını 5 v adaptere verdim ama cok bişey değişmedi.Umarım dediğini dogru yapmışımdır aynen böle yaptım

Yazılımsal olabilir, kart sürücülerini baştan yükleyin. Bazen pc'ye format atmaya kadar gidiyor iş. Kart normalde USB2'yi de destekliyor, bir fark yaratmaması lazım. En olmadı yeni alındıysa değişim isteyin.

Geri