Since Yesterday (Hardcore / Metal) - Ankara

uzun bir süreden sonra tekrardan konser haberimiz war.izmirdeyiz...işte detayları ve sahne alacagımız gruplar...

selftorture ( ankara )
since yesterday ( ankara )
in between. ( izmir )
dharma ( izmir )
kilink ( izmir & eskişehir )

8 ekim cumartesi/saat : 14:00/giriş 6 ytl + 1 bira/opus bar ( alsancak/izmir )

adore organizasyon. www.studioadore.com

ps : opus bar alsancak gazi kadınlar sokağında bulunmakta.

ve nihayetinde izmir'deyiz. 8-ekim opus bar'daki ilk izmir konserimizde gelme imkanı olan herkesi orada bekliyor olacağız.bizi ve beraberinde çalacağımız diğer kardeş grupları yalnız bırakmayacağınızı umudediyoruz. görüşmek üzere.

Se grubu olarak sonsuz başarılar dileriz.O gün sahnede olmasaydık İzmir'e gidişin yollarını tartışıyor olurdum şimdi ama malesef sahnede olacağız.Since Yesterday'e ve sahne alacak tüm gruplara başarılar dileriz.Kesinlikle kaçmaması gereken bir konser organizasyonudur,duyrulur!!!

afis0dm6mu.jpg

bu adamlarla 2 nci kez sahneye çıkışım ve onları 2 nci izleyişim. o kadar heycanlı , o kadar gerçek , o kadar olması gerektiği gibi duruyorlar ki sahne de size sadece kalçanızı sallamak kalıyor :) izmirlilerin since yesterday ile tanışmalarında bir rol üstlendiğim için çok mutluyum. sizleri seviyorum. sevgiler.

ve sonunda ankara'dayız tekrar.şuan ne yazacağımı gerçekten bilmiyorum.hala heyecanlıyım ama bir o kadar da mutluyum.izmir seyircisi gerçekten cumartesi günü bir harikaydı.şuan onlara grubum adına nekadar teşekkür etsem az.şarkıların sözlerinde bile eşlik eden,ezberlemiş olan dostlarımızın yüzleri gözümün önünden gitmiyor.headbang yapanı,pogo yapanı...evet sanırım 8.ekim.2005 opus bar-izmir artık bizim tarihimizde unutulmayacak bir gün haline geldi.busefer biraz elde olmayan sebeplerden dolayı kısa oldu ama en yakın zamanda bir kez daha neden olmasın diyorum! son olarak "since yesterday" başta izmir seyircisi olmak üzere, emre(in between),studio adore,opus bar ve konserde bize eşlik eden bütün gruplara teşekkürü bir borç bilir.ankara'dan sevgiler.

www.myspace.com/sinceyesterdaytr

çok çok yakın bir zamanda ankara'da bir konserle karşınızda olcaz. ayrıca ankaradan bize desteğini esirgemeyen kardeşlerimize,arkadaşlarımıza çok teşekkürler. bu önümüzdeki konserde sizler için gelsin. bunun dışında yine yakın bir zamanda since yesterday olarak yeni şarkı kayıtlarına gireceğiz. bu yüzden lütfen takipte kalın. sevgiler.
www.myspace.com/sinceyesterdaytr

ve sonunda sözümüzü tuttuk arkadaşlar,bir konserde kendi evimizde;buyrun:

-in between(izmir)
-since yesterday(ank)
-the next highway(ank)
-durak(ank)

tarih:12.kasım.2005
mekan:replik bar(çevre sok/manhattan yanı)
ücret:6 ytl
kapı açılış:14 00

since yesterday'de bir süredir devam eden davulcu ve gitarist krizi 8 ekim izmir konseriyle giderilmiştir. bundan sonra 2.gitarda sınıf 64 ve mars gruplarından tanıdığımız "cem saydam" ve davulda ise durak ve idea gruplarından tanıdığımız "eren alkan" isimli kardeşlerimizi grubumuzla izleyebileceksiniz.onlara since yesterday adına hoşgeldin diyorum.böylece grubun son ve demirbaş kadrosu şu hale gelmiştir:
since yesterday:
can güçyener-vokal
mansur asrar-vokal
burak kılıç-gitar
cem saydam-gitar
yiğit üney-bas gitar
eren alkan-davul

12.kasım.2005 replik bar konserine tüm sevenlerimizi ve müziğimizi merak eden tüm kardeşlerimizi bekliyoruz.sevgilerle.

evet sevgili gönül dostları; konserin gerçekleşeceği replik bar nerde mi diyosunuz,nasıl mı bulacaz diyosunuz? e alın ozaman size açık adres yiğitler:
*replik bar*
adres : Çevre sokak no: 7/b
Çankaya ankara
telefon : (312) 427 03 00

vocalcords demiş ki:
beyler aynı sekılde since yesterday e bizde cook basarılar diliyoruz ve bır gun aynı sahneyi paylasmak uzere hoscakalın diyoruz
çok saolun arkadaşlar. bizlerde aynı düşüncelerdeyiz,müzik hayatınızda başarılar. belki birgün aynı sahne neden olmasın,sevgiler. :)

Hosbuldum gruba hatta since yesterday benim hayatima hosgeldi yillardir tanidigim takip ettigim sevdigim tarzinin oncusu olan bir grupta calmak onur verici elemanlarin hepsi cok mukemmel insanlar grup icin elimden geleni yapacagim gorusmek uzere 12 kasim'da 2 tane grubum sahne alacak konserde gercekten cok mutluyum izmirden abilerim de geliyor ooohh mis gibi mis...Tam bir konser olacak.

evet artık bir geri sayımı daha başlatırken son hatırlatmalarımızıda yapalım istedim,buyrun:

-the next highway(ank)
-since yesterday(ank)
-in between(izmir)
-durak(ank)

*konserde çeşitli demo,split,fanzin satışlarıda yapılacaktır.
*gruplar afişteki sırayla çalacaktır.
*herkesi bekliyoruz!

* ocak ayında kısmetse istanbul'dayız,daha öncesinde biraz zor grup elemanlarının malum okul ve iş problemlerinden dolayı.

*10.kasım.2005/ radyo hacettepe
saat:19.00 "alt geçit adlı program"
grubumuz şarkılarıyla konuk olacak bu kıymetli radyo programına

*12kasım replik bar konserinde daha önce yayınlanmamış,ancak yakında kaydına girilecek olan demoda yeralacak 3 şarkıyıda sizlerle paylaşacağız.

Bir konser hatırlatması...

-in between(izmir)
-since yesterday(ank)
-the next highway(ank)
-durak(ank)

Geri