Nutshell (alternative/hard-core/pop-rock) - ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda exciting19 tarafından 24 Nisan 2007 tarihinde açılan konu

1. nisan 2007de ankara'da kurulan grubumuzun repertuarında alternative, hard-core, pop-rock türünde şarkılar çoğunluktadır. her cuma 20.00 - 00.00 arası insula rock bar'da sahne almaktayız. grup üyeleri :

vokal : yağmur özçıtak
    gitar, geri vokal : ateş tur
    bas gitar, geri vokal : kıvanç altuntaş
    davul : çisem çolak

2. Grup ismi alice in chainsten mi geliyor? Yoksa programa Nutshell çalarak mı başlıyorsunuz :D Ama sanırsam pek sizin tarzınız değil. Neyse başarılar...

3. Başarılar Ateş'ciğim,başarılar arkadaşlar...

4. Leventim sağol bekliyoruz haftaya da. biz ordayız:D

Bandroll; evet grup ismi aslında alice in chains ten gelior ama senin de dediin gibi grubun pek tarzı değil. program daha alternatif hardcore tarzı olduğu için o tarz şeyler çalamıyoruz. Umarım bi gün onları da çalarız insanlar dinlerler :D

Cumaları bekliorz insula bar'a saat 20.00 da

5. Leventim sağol bekliyoruz haftaya da. biz ordayız:D

Bandroll; evet grup ismi aslında alice in chains ten gelior ama senin de dediin gibi grubun pek tarzı değil. program daha alternatif hardcore tarzı olduğu için o tarz şeyler çalamıyoruz. Umarım bi gün onları da çalarız insanlar dinlerler :D

6. Leventim sağol bekliyoruz cuma tekrar. biz ordayız:D

7. NutsHELL yarın saat 20:00 da İNSULA ROck BAr'da herkesi bekleriz....

8. programımıza gelen ( izleyen, eşlik eden, eğlenen ) herkese çok teşekkürler. iş dolayısıyla gelemeyenleri de gelecek hafta bekliyoruz. alican sana söylüyorum, erkin sen anla...

9. soundcheck'de bizeyardımlarından dolayı Ali ve Dergah'a ;) ,zıplayıp hoplayıp bizi de gaza getiren seyircilerimize de çok teşekkürler haftaya cuma görüşmek üzere...

10. rica

aman efendim rica ederiz herzaman sizinleyiz...çok güldük çok eğlendik...yağmur bizim grubada bekleriz.çisem trampete dikkatttt :lol: nutshell başarılar :D ...ateş tebrikler...kıvanc calısmaya devam :D

11. Eğlenceli bir playliste sahip,güleryüzlü bir grup,başarılar arkadaşlar aynen devam :wink:

12. grubun ismini sevdim:)
    basarılar

13. Abi bu arada alternatif,poprock ve ''hardcore'' u nasıl yanyana koymayı başardınız?

14. Gelen dinleyen herkese çok teşekkürler.

Dergah çok teşşekkür ediorum umarım bi gün sizi de dinleriz.

metalcore667 tarz olarak geniş bi kitleye hitap etmek istedik. tabiiki poprock bi şarkının ardından çok sert bi parça çalmıoruz. Duruma göre değerlendiriorz, bekleriz programa.

Nutshell her cuma insula' da saat 20.00 da:D Bekliorz herkesi

15. çağdaş'cım yorumların için teşekkürler tekrar bekleriz görüşmek üzere...

16. nedemek yağmur :) , yeterki siz böyle çalmaya ve eğlendirmeye devam edin :wink:

17. cuma yepyeni şarkılarla nutsHELL @ insula saat 20:00
    zıplamaya hazırmıyızzzz... jump jump jump....

18. [​IMG]

19. [​IMG]

20. bu akşam efes dark gecesiyle NutsHELL saat 20:00 'da İNSULA rOck BAR'da...

Bu Sayfayı Paylaş