Nutshell (alternative/hard-core/pop-rock) - ankara

peki. Yağmur'a da sevgiler. (dikkatli arkadaşlar için)

nutshell geceleri bir başka oluyor. çarşamba tekrar görüşmek üzre...

sen saol ateşcim

nutshell yaşadığım en önemli müzikal süreçti. bu deneyimdeki ortaklarım ateşe, yağmura ve çiseme sonsuz teşekkürler. her biri kendi alanında harika müzisyenler olan arkadaşlarıma müzikal yaşantılarında başarılar diliyorum :) eminim daha uzun süre alkışlayacağız kendilerini.

benim içinde geçdiğim en güzel zamanlardandı ateşcim çisemcim kivocum ellerinize sağlık yolunuz açık olsun hep alkışlamya gelicez sahnenizede çıkcaz ;) ...

ya abicim bir grup bulduk dedik dinleyecek, şimdi sadece birbirlerine ayrılık mesajlarını dinliyoruz. aslında benim uğursuzluğum olabilir ben beğenince olmuyo. kafa da sallayamayacaz artık. ohoooo.

Neyse siz bilirsiniz tabe. Yinede o eğlenceli gecelerdeki emekleriniz için teşekkürler. Kıvanç ve yağmura yeni gruplarında başarılar. Her ne kadar yağmurun dediğine göre türü uymasada umarım iyi olur.

Ateş ve çisem en kısa zamanda yeni elemanlarla sizi yeniden dinlemek isterim. Size de başarılar.

Ateş ve Çisem çok iyi iki insan ve müzisyenler...Onların yeni projelerini merakla bekliyorum ve destekliyorum.
Ateş'cim bu arada Çisem'le metal grubu kurduk henüz haberin yok ama sen de varsın HE HE HE! Ben gitar çalcam, çok özledim....
Programa bekliyorum...

Selamlar..

Geri