trabzon buluşması

'Forum Meydanı' forumunda gorona_85 tarafından 24 Nisan 2007 tarihinde açılan konu

1. dikkat ettimde trabzonda hiçbi buluşma ayarlanmamış veya düşünülmemiş. yaz yaklaşıyor ve heryaz olduğu gibi buyazda trabzondayım. trabzona hem tatil hem staj amaçlı gideceğim.

yazın trabzonda bulunacak arkadaşlarla biraraya gelmek isterim.

saygılar

2. bu yaz (çok zor ama) rizeye gidersem kesin zaten trabzon a ugrayacam gezdirecek bide rehber gerek zaten :lol: ne guzel olur böyle bi buluşma

3. bildiğim kadarıyla hasanda 1 haftalığına falan gelecekmiş. aynı dönemde gelinde ikinizide misafir ediyim :wink:

ayrıca sen rizede olursan sabah gelirim yanına, akşam dönerim. biliyorsun, rize çaykaraya yakın. of'a çık yarım saat, sağdan sahil boyu düz git direk rize :lol:

4. rize ye sen yakınsında ben uzagım baya bizim köyr artvin daha yakın walla ama genede inşallah buluşuruz ama önce final buluşması var :lol:

5. eğer gelebilirsem trabzona buluşmamızı yaparız çok da güzel olur
    biraz daha da kalabalık olsak da bi de halı sahada maç ayarlasak :D

6. halı saha maçını bizim fatihteki elemanlarla yaparız. ayarlayabilirsem ayarlarım olası bi biraraya gelme durumunda.

turkrockçılar - fatihliler :roll:

ayrıca mustafa, iyiki artvinli değilsin. yoksa gürcistandan alırdık seni :lol:

7. yok abi artvin pek hoş gelmiyo zaten benden uzak olsun şimdide artvinliler hakaret etti diye üzerime atlarlar ya neyse..

ben halı saha gibi bi maçta mumkunse taraftar olayım mustafa keceliden bile kötü oynarım :lol: :lol: :lol: ama ziya hoca kesin alırdı kadroya :lol: :lol:

8. :D ziyaya söyleyelimde yattaranın yerine seni alsın ozaman :D

9. Şimdi Trabzonda olmayı ne çok isterdim kalbimin yarısı orada :(

10. hayırdır dark. daha önce gitmişliğin var galiba trabzona :roll:

11. Yok dostum gitmedim ama çok özel bir insan orada üni okuyor atlayacam uçağa basıp gidecem delleniyorum iyice çok özledim onu :(

12. anladım, senin durum başka :roll:

neyse artık, sende gelirsen haberimiz olsun :wink:

13. Bir sabah ansızın gelebilirim :)

14. bakmayın bu DARK-LORD hergelesinin çemgirdiğine yarın birgün o kızdan da bıkarlar Trabzon'a gitmeden önce hemide :p

15. Yahu ne rahatsız adamsın de git işine alla alla sana inat ankaradan kız bulup gelecem o memlekete ahuahua

16. Gelemeden ondan da ayrılırsın merak etme sen :p daha doğrusu ben etmeyim merak :twisted: :twisted:

17. neden herkes dark-lord'la uğraşıyo merak ediyorum. bi çekememezlik durumu falanmı var yoksa :roll: :lol:

18. Aynen öyle dostum çekemiyorlar beni

19. çekemeyenler utansın. ne diyim :cigara

20. işe yaramazın tekide ondan :p

Bu Sayfayı Paylaş