Bilinçaltı (X Olamayan Müzik) - Ankara

Yani Outlaw Torn çalınabilinecek bir parça değil , işin aslı da çok bilen seven de yoktur o yüzden beklemezdim dedim :)

Görüşürüz

Bronx demiş ki:
Yani Outlaw Torn çalınabilinecek bir parça değil , işin aslı da çok bilen seven de yoktur o yüzden beklemezdim dedim :)

Çok gizli bir parça Outlaw Torn. Çok seveni olduğunu bizzat ben biliyorum tabi klâsikler kadar değil.
Sahnede çalması çok zevkli bir parça ayrıca :D

Teşekkürler yorumun için. Diğer konserlerimize de bekleriz ;)

İlk defa izledim ve dinledim, ne çalacağınızdan hiç haberim yoktu ama ''Battery'' ile başlayan performans giderek içine çekti bizi... Gerçekten çok güzel bir şovdu, özellikle The Outlaw Torn için ayrıca teşekkür...

duncan demiş ki:
İlk defa izledim ve dinledim, ne çalacağınızdan hiç haberim yoktu ama ''Battery'' ile başlayan performans giderek içine çekti bizi... Gerçekten çok güzel bir şovdu, özellikle The Outlaw Torn için ayrıca teşekkür...

ne demek, biz teşekkür ederiz...
yine bekleriz.

Son haftalarda mütemadiyen Yolcu'da çıkmamızdan tahmin edebilceğiniz gibi artık her pazar akşamı saat 8'de Yolcu Bar'da sahne alıcaz.

Hepinizi bekleriz. ;)

selamlar Yetkincim bu pazar güzel vakit geçirmek dileklerimizle :) Sizden sonra da paso biz olacağız yolcu da pazar günleri artık sizin kitle biraz bizden bizim kitle de biraz sizden dinler ödeşiriz :)
Görüşmek üzere..

saolasın Fatih. umarım dinleyiciler de iki grubun elemanları da zevk alır bu ortak pazar gecelerinden.
"parlament pazar gecesi sineması"na dönmesin olay da :p buruktur çünkü o geceler. film izlemek isterken annen önlüğünü ütüler fln. yatmak zorundasındır... :D

nese saçmalıorum... kısacası vatana millete hayırlı olsun Yolcu Pazar Geceler'i :p

Geri