Sony Ericsson UniStar Üniversiteliler Arası Müzik Yarışması

nevermore demiş ki:
Bizden baska metal muzik yapan grup varmı finalistler arasında , bütün grupların tarzlarını bilmedigim için merakımı mazur görün ... ?

Dostum bizde 4.Bölge den seçildik...Umarım karşılarız biryerlerde tekrar...Çok güzel bir tesadüftü Of Wolf And Man...

Sanırım sizin haricinizde metal grubu yok...
Keşke olsaydı... :twisted: :evil: :twisted:

Roth-Azad demiş ki:
Açıklamalar için teşekkürler. Bir de şu yarışmalar hep final dönemlerine denk gelmese keşke :( .

ozgur196 demiş ki:
Arkadaşlar tarihle ilgili bir bilginiz var mı?Bölge finellerinin tarihleri hakkında.Sitede hiç bir açıklama yok..

"Marmara bolge finali 23 mayıs Çarşamba günü yildiz teknik
universitesinde yapilacak. Saat olarak da 15:00 gibi başlayıp yaklaşık 3
saat sürecek. Bu süreç içerisinde eger bi cakisma durumunuz olursa(finallerden bahsediyo) tarih ya
da saat olarak bir alternatif dusunuruz."

sinek ten gelen cevap bu arkadaşlar geri kalan gerekli açıklamaları yapacaktır zaten ama ben yine de önce davranayım dedim :)

Arkadaşlar kesinleşen bölge finalleri aşağıdaki gibidir :

22 Mayıs Salı İç Anadolu Bölge Finali - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

23 Mayıs Çarşamba Marmara Bölge Finali - İStanbul Yıldız Teknik Üniversitesi

25 Mayıs Cuma D.Anadolu,G.D.Anadolu&Karadeniz Bölge Finali - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Ege & Akdeniz Bölge Finali en geç ptesi gün belli olmuş olacak. onu da burdan öğrenebilirsiniz

final tarihleri

öncelikle Son Gemi'den herkese selamlar
23 mayıs bizim finallere katılamayacağımız bir gün çünkü grubun vokalist i olarak benim iki tane finalim var. Yani bütün gün okulda olmak zorundayım. Eğer bi değişiklik yapılabilirse çok sevinicez. Yapılamazsa da canınız saolsun. Hekese başarılar...

sinek demiş ki:
Arkadaşlar kesinleşen bölge finalleri aşağıdaki gibidir :

22 Mayıs Salı İç Anadolu Bölge Finali - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

23 Mayıs Çarşamba Marmara Bölge Finali - İStanbul Yıldız Teknik Üniversitesi

25 Mayıs Cuma D.Anadolu,G.D.Anadolu&Karadeniz Bölge Finali - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Ege & Akdeniz Bölge Finali en geç ptesi gün belli olmuş olacak. onu da burdan öğrenebilirsiniz

Öncelikle iyi çalışmalar dilerim, Ege&Akdeniz final günü belli oldu mu diye soracaktım, malum ona göre jack,pena v.b alışverişlere çıkıcamda bir gün önceden :) ?

Ayrıca hatırlarmısınız bilmiyorum ama 10 dakika için çok teşekkür ederim benim için çok önemliydi :)

..Serkan Korkmaz

ben bir kaç konuyu merak ediyorum...
her grup sahnede kaç dakika kalacak ,saat kaçta başlıcak sahneye cıkan grupların sıralaması nasıl olacak?yarışmadan bir süre önce gruplara özel açıklamalar yapılacakmı?vb....

üniversite öğrencileri için yapılan bir yarışma yaparken,final tarihlerinin olduğu zamana denk getirilmesi çok ilginç olmuş:) paylaşmak istedim :)

tekrardan herkese başarılar.......

wayyy ben de finaldeyim =) "Özgecan". ii de bişey sorucam ben parçamı ewimde tek başıma gitar çalıp sölemiştim finalde napıcam grup yapıp katılsam olur mu acaba? Fikri olan war mı?

tebrikler diyelim ozaman :)
sanırım başvuruyu yaparken belirttiğin grup eleman sayısı vb. önemli,, ama tabii ki bi grupla gitmen çok daha mantıklı olacaktır..
sen yine de akay beye bi danış derim.. [email protected]

aslında sorun sanırım üniversitelerin bahar senliklerini sınav dönemlerine denk getirmeleri. üni starda elemeler bahar senliklerine denk gelsin isteyince sınavlarla cakısmış sanırım

Geri