Hellcat (Bursa)

kardeş grubun açıklanmasına çok mutlu oldum ve kardeş grubun Kapris olması daha da bir güzel oldu:)
Kapris Bursa'ya gelince çılgınlar gibi eğleneceğiz :metal
bu arada 23 Mayıs Kat 3 Hellcat konserini unutmuş değiliz çok az bir zaman kaldı....
serter senide aramızda görmek isteriz o gece :utandim
ama mümkün olmayacak gbi görünüyor :(
onun için 26 Mayıs Kat 3 de Şeytan Tüyü programında ve ardından Haziran ayında gerçekleşecek olan Kapris Bursa konserinizde görüşmek üzere :D

Merhabalar,
Evet az kaldi konsere,yeni şarkılarda hazir gibi,dimi Ozi ?
Son 19 mesaj bu arada...
Heyecanli bekleyiş sürüyor...
Ancak tekrar hatirlatiyorum,ustuste mesaj atip,100'e varan kabul gormuyor,bir sonraki mesaji atan şampiyon olur...
Gereksiz mesajlar da atilmamasi rica olunur...
Bu sempatik sayfamiza,anlamli ve hoş yazilar bekliyoruz...

We Rock !!!!
Davul-Aşkın

Selamlar,

Yeni şarkılar ne acaba çok merak ettim şimdi?

Belirtmek isterim ki hiç bir grubun belki de çalmaya cesaret edemediği Pentagram dan Bir i çok iyi çalıyorsunuz. :alkıs

Tekrarla ve ısrarla (çok daha etkili olması için :D ) Ogün Sanlısoy dan Bilmeceyi istiyorum.Biliyorum 23 Mayıs Kat 3 konserine yetişmez ama Haziran Ayında sanırım Hellcat bu parçayı çalar.

Tüm sempatikliğimle Cimcime......

Forum Mod'una kısa mesaj ; tanımadığımız bu arkadaşın dizinimizde yarattığı kirlilik için özür dileriz.

Yeni şarkılar var, ama şimdilik bizde kalsınlar. 2 şarkıyı da çok seveceksiniz :)

23.5.2007 de görüşmek üzere...

Özgür

Yeni parcalar seyircininde katilabilecegi gaz modda parcalar...
Az kaldi zaten,carsamba eglenmenin dibine vuralim...
Şanslı arkadaşımızı da merakla bekliyoruz...

Aşkın

o zaman kısa ipucu;
HL'den Y,
RS'dan S
;)
bulması size kaldı

arkadaşlar az kaldı ; 23 Mayıs 2007 KAt3 programına gerçekten tüm Bursa'yı bekliyoruz :metalhead

görüşmek üzere,

Özgür

ipuçları çözmeye yardımcı olamadı en iyisi biz
çarşamba akşamı gelip bizzat canlı olarak dinleyelim

23 Mayıs Çarşamba görüşmek üzere , kesinlikle çok eğleneceğiz :D

Bence de...
Sali akşami şoyle güzelce bir dinlenin,zira çarşamba akşamı bayagi yorulacaksiniz...Bu akşamki provada şarkılarin bir kismini geçtik,bayagi gürültülü idi,yoruldum mesela...:)
Allah güç kuvvet versin çarşamba akşami için sizlere...

Çarşamba akşamı için Zuzimiyatu arkadaşımla konser için bizim bir süprizimiz var....dün gerekli hazırlıkları yaptık.....bu gün evde bol bol dinleneceğiz. ve bir detoks programı uyguluyoruz ki Kat 3 de çarşamba akşamı canlı ve de kanlı olalım diye......

böyle kardeş grup herkesin başına.... çok çalışkanlar maaaşallah...bu arada 79 ne demekse....hayranınızız ...sefgiler...zuzimiyatu jimjimy benim yerime bir kez fazla alkışlayın bu grubu süperler... :tap:

arkadaşlar 23 Mayıs akşamı Kat 3 de verdiğiniz konser hakikaten çok güzeldi,
herkes gibi bizde çok eğlendik :dans
sizleri daha sık sahnelerde görmek istiyoruz
süpriz parçallarınız çok iyi olmuş
güzel bir gece sonunda sizleri tebrik ediyorum :D

((((ayrıca sertercim senin içinde bol bol alkış yaptık gruba))))

en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere....

Dün akşam ki konser tek kelimeyle muhteşemdi. Kat 3 Hafta içi olmasına rağmen geç saate kadar çok kalabalıktı.Hellcat üyelerini tek tek tebrik ediyorum.Her konser de daha da bağlanıyorum gruba :)

Satisfaction benim için gecenin süpriziydi ve de hakkını vererek çaldınız ve de taylan çok iyi da söledi....

Ayrıca Kat 3 Bursa da bizlerin eğlenebileceği mükemmel bir mekan olmakla beraber önemli bir eksiği kusursuz tamamlıyor. Yusuf Bey ve ekibine bu açıdan teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Çok hoş aile ortamı gibi bir mekan yarattıkları ve güzel , kaliteli müziğe destek verdikleri için....

Bir sonraki konseri heyecanla beklemeye çoktan başladım 8)

Cimcime..........

Merhaba,

Evet dün gece çok keyifli geçti. katılım da gerçekten çok güzeldi. gerçekten hafta içi olmasina rağmen bizleri geç saatlere kadar desteklemeye gelen, ve bunu da en içten şekilde gerçekleştiren herkese çok çok teşekkürler :alkıs

Cimcime dediğin gibi Kat3'e de çok teşekkürler. bu denli düzgün insanların işletiği bir mekanda eğlenmenin çok keyifli olduğunu biliyorduk, çalarken tüm gece boyunca tanık olduğumuz misafirperverliklerine ve profesyonelliklerini de öğrenmiş olduk. onlara da çok teşekkürler :)

bu arada sevindirici haber ; Haziran 2007 'de yine Kat3'de olacağız. Şu an için yine bir çarşamba olacak, sanırım Aşkın'la birlikte resmi günü bugün,yarın bildireceğiz :dans

görüşmek üzere...

Özgür
Gitar Hellcat

Günün güzel haberi diye buna denir işte ;)
Şahsi fikrim Kat 3 ün programlarında Hellcat ismini daha çok duyarız :)

O zaman Ogün sanlısoy dan Bilmece yi hazırlarsınız o konsere :) tabi ben çalmanızı çok isterim ama sizlerin fikri önemli bu nokta da. Daha önce söylemiştim Pentagram dan Bir i çok iyi yorumluyorsunuz. Bir öneri de gene Pentagram dan olsun Give Me Something To Kill The Pain.....Çok olmuyorum umarım :?

Harika bir konser aksami gecirdik...
Kat:3 ekibine, seyirciye ve de grup uyelerine tesekkurler...
Ozgur cok profesyonelsin baba :) Sahne önü tacizlerine ragmen,ayakta durabildin :tap: ( Mikrofon ve gitara dokunmalar...)
Ya muhtesem ve cok gaz bir sahne onu seyircisi var Hellcat'in....Buyuk bir sans bizim icin...
Devami tabii ki olacak...Haziran ayı icerisinde...Kesin tarihi ilerleyen günlerde iletiriz...
Mutlaka her yeni konsere yeni şarkılar trendi devam edecek...Özgür, enteresan şarkıları düşünmeye başlayalım,bu arada önerilerde kesinlikle dikkate alınacaktır...
Seyircinin Pentagram sevmesi de ayrı bir mutluluktur benim için...Şarkıyı çalma esnasında one dogru yıgılmalar oldu,kendimizi stadda gibi hissettik bir an :)
Tekrar herkese tesekkur ederekten onumudeki konsere bakıyoruz artık...
Saygılar
Aşkın-Davul

evet,

bu arada yeni tarih 13 Haziran 2007 Çarşamba, yine artık evimiz olmaya aday olay Kat3'de gerçekleşecek. duyurulur, şimdiden bir kenara not edin... :)

Eyvallah Aşkın, elimizden gelen yapmaya çalışıyoruz. tabi sende sakat elle çaldın o gece, seni de ayrıca tebrik etmek gerek :tap:

görüşmek üzere...

Özgür
Hellcat-Gitar

dün sevgili davulcumuz Aşkın'ın doğumgünüydü :)
iyiki doğdun Aşkın :metal

bu arada son program resim ve görüntülerini izledik, gerçekten çok keyifli :) en yakın zamanda paylaşacağız

görüşürüz

Özgür

Tesekkurler tekrardan herkese dogumgunu kutlamalari için...
Kayıtları izleriz artık keyifli bir şekilde...:)

Yeni Konser :

Kat:3, 13 Haziran Çarşamba

Bir oncesine gore mtlaka yeni parçalar oluyor...
Yeni 3 şarkı diyoruz...

Artık yeni gündemimiz: 13 Haziran Kat:3 konseri...
Şimdiden tüm grup arkadaşlarıma kolay gelsin...

Görüşürüz.

Aşkın
Davul-Hellcat

Geri