Gazi Üni. İ.İ.B.F.Şenlikleri (Akademi Fest 2007)

Durum
Yanıtlara kapalı.
G

gozzzzde

Gazi Üniversitesi İİBF’de 16-17-18 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz AKADEMİ-FEST 2007 için alt grup arayışındayız. İki ana ismimiz belli oldu. 16 Mayıs OGÜN SANLISOY, 18 Mayıs YENİ TÜRKÜ şenlik kapsamında bizlerle birlikte olacak. İlgilenen arkadaşların başvurularını bekliyoruz.
Mayıs ayının ilk haftasına kadar [email protected] adresine başvuru mailinizi atabilirsiniz. Bize playlistinizi ve kayıtlarınızı ulaştırmanız seçmeler için yeterli olacaktır. Sahne süreniz 1 saat olacak, bunun içinde hazırlık süreniz de var.
Hepinizi yenilenen yüzüyle Gazi Akademi-Fest’te görmek istiyoruz.

şehir dışından grup katılabiliyor mu?

bu konuda maddi olarak bir destek var mı?
ulaşım konaklama?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef ulaşım ve konaklama bedellerini karşılayamıyoruz, ilginize teşekkürler:)

Dışımızda gelişen olumsuzluklar dışında sorun çıkacağını düşünmüyorum..ayrıca şenlik biletsiz olacak ve okulumuz dışı öğrenci girişi de serbest olacak arkadaşlar.. bilginize..

Bu tip organizasyonlar için bir miktar Para vermeniz gerekit bence gruplara. Yoksa al kullan gibi oluyor bu hiç hoş olmaz. Tavsiye...

hazırlanma dahil 1 saat az bir süre bence...Sabahtan hazırlıklar yapılsa da gruplar net 1 saat çalsa daha mantıklı değil mi?

eğer sahneyi sistemi fln görmek istiorsanız tabiki sabahtan gelebilirsiniz.. ancak bir performansın kendisinden sonrakini sarkıtmaması için böyle bir önlem almak gerekiyor maalesef.

Peki bu demo kayıtlarını size nasıl ulaştırıcaz? Bu konuda da bilgi verirseniz biran once iletişim kurabiliriz.Maile eklemek yeterli midir acaba?

silent_guitar demiş ki:
BARISKO demiş ki:
gozzzzde demiş ki:
Maalesef ulaşım ve konaklama bedellerini karşılayamıyoruz, ilginize teşekkürler:)

Şaka yapıyorsunuz heralde... İki büyük ismi gitirip de alt grubunun masrafarını bile karşılayamayacaksanız, orada durun derim...
İşte iki büyük isim getirince amatörlere ayıracak ödenek kalmıyor. ;)

Saygılar...

Yine de başarılar dilerim..
Umarım güzel bir şenlik olur:)

Kiltlerimizi giyip katılmak istiyoruz ama zor gibi görünüyo o tarihte ankarada olmak..bakalım hayırlısı... bu arada selam herkeze...

Arkadaşlar olanaklar konusunda benim şahsen yapabileceğim birşey yok.. elçiye zeval olmaz, durum [email protected] buradan iletişim kurabiliriz:)

Drednat demiş ki:
mail ile demodan bir adet parça yolluyoruz değil mi ?
Ben de bu konuda bir mail attım organizasyon ekibine, dün sorulmuş soru ama yanıt gelmemiş henüz. Muhtemelen maile ekleyerektir, başvuruyu mail ile yapıp demoyu elden vermek biraz garip olur. :)

Sevgiler...

ya da demonuzun olduğu myspace,soundirect,herkesdinlesin gibi sayfa adresleri de yeterli olur diye düşünüyorum...İlla maille yollayın şarkıyı gibi bir durum yoktur sanırım

ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİİ!!
YENİ TÜRKÜ 18 MAYISTA GELEBİLECEÐİNİ SÖYLEDİ.. BİLGİNİZE..

Secmeye bak çay demle.

Simdiye kadar acıklanması lazım degilmiydi grupların.Başlık 27 nisandan belli sabit takip ediyorum ama bi faliyet yok.

''YENİ TÜRKÜ 18 MAYISTA GELEBİLECEÐİNİ SÖYLEDİ..''

Bunu okuyunca zaten basda yazan ''Ogün Sanlısoy & Yenitürkü sahne alacak'tır.'' Tarafıda biraz uydurma geldi.

Neyse iyi calısmalar.Görüsmek üzere.

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri