Fondeep (Alternatif Rock) - Kayseri

Büyük ihtimalle bizde varız şenliklerde. Daha kesin bir cevap alamadık ama ihtimal...

Bu arada;

Gesi Bağları
Yalan (Candan Erçetin)
Dönence

Coverlarımızı kesinlikle bir kerede olsa dinletmek isteriz herkeze. Yakında stüdyo kayıtlarını dinleyeceksiniz büyük ihtimalle sitemizden. Bahar şenliklerinde görüşmek üzere :)

Konser

Fondeep Grubu ;

17 Mayıs 2007 Perşembe Günü
Saat: 15:00' de
Amatör Sahnede Sizlerle olacak..
Yer: Erciyes Üniversitesi Bahar Şenlikleri

vaaay kayseriden demek... başarılar arkadaşlar... bizde sivasda birşeyler yapmaya çalışıyoruz paranoya olarak ... küçük şehirlerde bu işi yapmak gerçekten zor... tekrar başarılar...

suatcım burada da görünce bişeyler yazmdan geçemedim imkanların bu kadar kısıtlı olduğu bir şehirde yaptığınız işi gösterdiğiniz çabayı ve emeği taktir etmemek insanın elinde değil başarılarının devamını dilerim.

Teşekkürler aktifkedi ... Bu arada;

Fondeep

5 Haziran Saat : 18:00 'da Kampüs TV (Kayseri) de Canlı Yayındayız.
6 Haziran Saat : 16:00 'da Kolej FM (Kayseri) ' de Sizlerleyiz.

slmlar..kayseride kurulmuş yeni bi grup daha bulmanın sevinciyle yazıyorum size.ben de hemşerinizim,ankarada kendi grubumla uğraşmaktayım..temmuz ayında kayseride olucaksanız provalarınızı izlemek ve grup üyeleriyle tanışmak isterim.ismim ilke,[email protected] msn adresim.iletişime gecerseniz sevinirim arkadaşlar.iyi çalışmalar..

Davulcumuz olan Mustafa arkadaşımızla yollarımızı ayırma kararı aldık. Eski davulcumuz Mustafa'ya hayatında başarılar dileriz. Yeni davulcu arayışımız sürüyor.

Saygılar....