True Blue (Pop) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ace_ventura tarafından 30 Nisan 2007 tarihinde açılan konu

1. 2007 Mart ayında kurulan grubumuz çoğunlukla 80lerin yabancı pop ve poprock şarkılarını çalıyor; george michael, roxette, bangles vb.

Kadromuz şöyle:

Vokal: Can Yamak
    Gitar: Fuat Onur Bağlan
    Bas: Emre Uraz
    Davul: Gökhan Çimen

Halen grubumuza klavyeci aradığımızı da belirtelim.

12 Mayıs Cumartesi 14:00'da Odtü Bahar Şenliği Panayır Sahnesi'de çalıyoruz, herkesi bekleriz.

2. [​IMG]

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun :)

3. concrete donkey'e rakip mi oldunuz kendini bilmezler?!! :lol:

4. hayır, biz direk mindcrime'a rakip olduk, o yüzden aynı gün çıkıyoruz zaten :D

ne haddimize, concrete donkey gibi şahsiyet sahibi bir gruba rakip olmak. bu arada bu sene izleyemeyecek miyiz concrete donkey'i :( gelip sahnede göbecikler atamayacak mıyız?... :(

5. inşallah izleyeceğiz concrete donkey'i efendim true blue'ya donkey ailesi adına başarılar diliyorum.

beraber "80ler içkiye ilaç atma partisi" yapılmasını teklif ediyorum.

6. Ulan ne görgüsüz grupmuş be, seçilir seçilmez başlıklar açılmış anlamadım valla.

7. Sakarya Caddesi'nde haberim oldu ama bu rakip olma durumu sizleri birbirinize düşürmesin gençler. Sevmedim ben bu işi.. Olmaz, olamaz.. Derhal dağıtın..

8. oo beklenen grup sonunda faaliyette :D

9. Evet ilk konserimiz Odtü Bahar Şenliği'nde Panayır Alanı'nda 12 Mayıs Cumartesi (yani bugün) saat 14:00'da (yani 13 saat sonra :) ) güzel olacak güzel. Ayrıca ilk sahne deneyimimizi de geçtiğimiz çarşamba, kardeş ve misafirperver grup Hard Luck programında yaşadık, sağolsunlar varolsunlar. Çok heyecanlı lan :D :zipla

10. pop demiş de biraz yalan gibi geldi.Ne olacak pis metalciler,yine pop yapıyoz ayağına bi süre sonra metale dönerler gibime geliyo

11. Bence vokal cok basarisiz...Siz davulcuyu vokal yapin, gitarist davula gecsin, yerine klavyeci alin... Basci iyi ona lafim yok..

12. true blue'yu çok sevdim ben. bir de klavyeci bulsanız daha iyi olacağınıza inanıyorum. imaj sorunu zaten yaşamadınız :D şimdi benim bir eleştirim olacak... :lol:

çok güzel devam :)

13. abi başında ki çok güzel olmuş ya
    :twisted:

14. Başımdaki güzel evet sevgili sevgilim Delal'e teşekkür ediyorum aksesuar desteği için. Sahnede şıklık önemli bence. Renkli şeyler çalmaya çalışıyoruz, görünüşle de bunu bütünleştirmek lazım. İlerideki konserlerde de sürprizler olabilir. Bizi takip edin :) Pop müzik insanın kendine yakışanı giymesidir :twisted:
    Yalakalık olarak anlaşılmasın, Odtü MT'ye teşekkür ederiz iyiniyetli çabaları için ve tebrik ederiz bir geleneği başarıyla sürdürdükleri için :wink:

15. Efendim bu da canlı canlı U2 - Elevation performansımız. İyi seyirler, gerçi sadece vokal - davul performansı olmuş ama olsun :D Video'yu ve fotoğrafı çeken Sinem arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz :)

True Blue - Elevation (canlı)
    :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=zj_R-0qW-vg

16. yaa tembelliğimden oturduğum yerden çekmek durumunda kaldım ve bu başarılı performansın bu denli başarısız video ve fotoğraflarını çekmiş oldum maalesef :cry: önümde oturan adamın sigara dumanından tutun ortada dolaşan insanlara kadar herkesi çekmişim fekat sahneyi ve özellikle ağaçların arasında kalan onuru çekememişim :p bileydim böyle paylaşıma açılacağını özen gösterirdim huleyn :lol:

konser gayet eğlenceli ve başarılıydı tebrikler hepinize...

17. Çok özür dilerim, bir heyecanla yükledim youtube'e. İzin almam gerekirdi tabii ki. Hukukçuluğumdan utanıyorum :oops:

Bu Sayfayı Paylaş