Peximet

ROCK-A da CUMARTESİ GUNU SAAT 14:30 da SAHNEDE OLACAÐIZ KENDİ BESTELERİMİZİN YANI SIRA ÇALMAKTAN HOŞLANDIÐIMIZ COVER PARÇALARI ÇALACAÐIZ....

rock-a.jpg

Teknik aksaklıklar nedeniyle 24-06-2007 pazar saat 14:30 sularında sahne alan Peximet yine güzel bir performans sergiledi.60 dereceye yaklaşan hava sıcaklığına rağmen güzel bir festival oldu.Peximet olarak umuyoruz ki bu gibi festivaller çoğalarak artmaya devam eder...

Tüm Rock-a ekibine,Arkadaşlarımıza,Ailelerimize,Emrecan'a(bass) ve bizi o sıcakta sahne önüne gelip dinleyen tüm Destekçilere; Herkese Teşekkürler.

Rock-a forumunu takip etmek isterseniz alttaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.rock-a.org/forum/index.php?topic=143.0

ALFoNZo demiş ki:
Mükemmel aynı zamanda nadide gruplarımızdandır kendileri :LOL: Bir albüm yakışır onlara ama umudumuzu kesmiyoruz Başarılar...

Tesekkürler Alfonzo mesajını yeni okuyorum gözümden kaçmış sağol yorumun için Rock!n coke forumuna da yazmışsın aynı zamanda ...eyvallah ...Biz illa ki bir albüm olsun düşüncesinde değiliz...Bu yuzden katıldığımız yarışmalarda ve çaldığımız konserlerde gelen teklifleri titizlikle değerlendiriyoruz ,anlayışlı prodüktörler olmalı kayıt kalitesi çok çok iyi olmalı gibi...

2004 İzmir Terminal rock bar performansları
2004 Ege Universitesi Bahar Şenlikleri
2004 9 Eylül G.S.F bahar şenlikleri
2004 Fanta genç yetenekler Ege bölge birinciliği
2004 Boğaziçi universitesi Battle of the Bands yarışması Türkiye ikinciliği
2005 İzmir Roi rock bar Performansları
2005 İzmir Dungeon Bar konseri
2006 Numb bar(İstanbul) konseri
2007 Aydın Adnan Menderes Universitesi konseri
2007 Bios bar konseri Yuksek Sadakat grubunun ön grubu olarak
2007 Ege Üniversitesi Bahar Şenlikleri Mercedes Travego sponsorluğunda Yuksek Sadakat in ön grubu olarak
2007 Rock-a Festival

hey allahım yıllardır ankaralı grup diye bilip aradığım grup dibimdeymiş..var ya acayip hayran kalmıştım.en kısa zamanda dinlemek istiyorum şöyle canlı canlı.yolunuz açık olsun

hey allahım yıllardır ankaralı grup diye bilip aradığım grup dibimdeymiş..var ya acayip hayran kalmıştım.en kısa zamanda dinlemek istiyorum şöyle canlı canlı.yolunuz açık olsun

Selamlar Eticin.İlgine teşekkür ederiz.Ankaralı grupların ve müzisyenlerin sağlam olduklarını biliyoruz.Şahsen benim çok beğendiklerimde var aralarından...Bizi ilk olarak nerde dinlediğini merak ettim ama en kısa zamanda canlı bir programda görüşmek dileğiyle.Temennilerin için teşekkürler.

Peximetin gitarcısı 8)

mrb arkadslar.sızın ılk demonuzu dınledıgımde heralde 2 yıl olmuştur.şahın dıye bır arkdasımdan dınlemıştım özellıkle adını se koy cover gercekten guzel olmuş.basarılarınızın devamını dılerım.umarım belkı bırgun aynı sahneyı paylasırız yollarımız keşısırse............
..................twist-off hepınıze slm eder.................

yitkara demiş ki:

Selamlar Eticin.İlgine teşekkür ederiz.Ankaralı grupların ve müzisyenlerin sağlam olduklarını biliyoruz.Şahsen benim çok beğendiklerimde var aralarından...Bizi ilk olarak nerde dinlediğini merak ettim ama en kısa zamanda canlı bir programda görüşmek dileğiyle.Temennilerin için teşekkürler.

Peximetin gitarcısı 8)

ya maximum rockta dinlemiştim..ikinci çalışında da kasete kaydetmiştim:) kaset hala elimde ya.inanamıyorum:) inan o kadar sevindim ki sizi görünce valla gözlerim doldu desem yalan olmaz.beni lise yıllarıma götürdünüz...ne diyim yolunuz açık olsun..inşallah canlı izleyebilirim sizi.kelimelerim yetmiyo yahu:) hoşçakal

ya maximum rockta dinlemiştim..ikinci çalışında da kasete kaydetmiştim:) kaset hala elimde ya.inanamıyorum:) inan o kadar sevindim ki sizi görünce valla gözlerim doldu desem yalan olmaz.beni lise yıllarıma götürdünüz...ne diyim yolunuz açık olsun..inşallah canlı izleyebilirim sizi.kelimelerim yetmiyo yahu:) hoşçakal

:) Bunları duymak gerçekten çok güzel.O dönemlerde bu kadar aktif değildik daha doğrusu internet bu kadar yaygın değildi ve çok fazla kendimizi duyuracağımız kaliteli,sağlam festivaller ve mekanlar yoktu.Biraz geç oldu ama yinede biz tam zamanı olduğunu düşünmekteyiz olgunlaştık bu zaman içerisinde.Yalnız ben hala bişeyi anlamadım sen bizi nerde gördün izmirde hangi festival ya da bar da? Rock-a festivalinde mi izledin?Saygılar.

yitkara demiş ki:

:) Bunları duymak gerçekten çok güzel.O dönemlerde bu kadar aktif değildik daha doğrusu internet bu kadar yaygın değildi ve çok fazla kendimizi duyuracağımız kaliteli,sağlam festivaller ve mekanlar yoktu.Biraz geç oldu ama yinede biz tam zamanı olduğunu düşünmekteyiz olgunlaştık bu zaman içerisinde.Yalnız ben hala bişeyi anlamadım sen bizi nerde gördün izmirde hangi festival ya da bar da? Rock-a festivalinde mi izledin?Saygılar.
forumdan öğrendim hala aktif olduğunuzu.henüz izleyemedim sizi.burda başlığı görünce şok oldum hemen yazıverdim:)
sadece radyoda dinlemiştim sizi.ama nedense aklımda ankaralı olduğunuz kalmış ya da yanlış bilgi verilmişti bilemiyorum.çünkü bi izmirli olarak bunu unutmazdım..çok beğenmiştim.ya sizi daha ayrıntılı olarak nerde dinlebilirim? yardımcı olursan sevinirim

forumdan öğrendim hala aktif olduğunuzu.henüz izleyemedim sizi.burda başlığı görünce şok oldum hemen yazıverdim:)
sadece radyoda dinlemiştim sizi.ama nedense aklımda ankaralı olduğunuz kalmış ya da yanlış bilgi verilmişti bilemiyorum.çünkü bi izmirli olarak bunu unutmazdım..çok beğenmiştim.ya sizi daha ayrıntılı olarak nerde dinlebilirim? yardımcı olursan sevinirim

Eksik olma.Bunları duymak bizi çok sevindirdi.Şu sıralarda bar programı filan almadık olası bir albüm çok yakın olduğu için bar repertuarı yerine beste repertuarımızla ilgileniyoruz.Bu yüzden grubumuzdan 2 kişi istanbulda.Fakat kesinlik kazanmamasıyla birlikte en yakın zamanda İzmiRock festivalde çıkıcağımızı söyleyebilirim.Ama dediğim gibi henüz kesinlik kazanmış değil.Tarih olarak 3-4 eylül diye aklımda kaldı.Bunun dışında eğer Peximet hakkında ilgili sitelere bakmadıysan oralara bakmanı tavsiye ederim.Çünkü kesinlik kazanmış programları ilk önce sitelerde ondan sonra forumlarda yayınlıyoruz.
Siteler için linkler şu şekilde;

www.peximet.rockmekan.com
www.myspace.com/peximetonline

Ayrıca peximet.rockmekan.com da linkler bölümünden rock-a sitesinde ki forum ve Peximet hakkında ilgili yorumları ve bilgileri içeren linklerde mevcut.En kısa zamanda denk düşmek dileğiyle hoşçakal.

mrb arkadslar.sızın ılk demonuzu dınledıgımde heralde 2 yıl olmuştur.şahın dıye bır arkdasımdan dınlemıştım özellıkle adını se koy cover gercekten guzel olmuş.basarılarınızın devamını dılerım.umarım belkı bırgun aynı sahneyı paylasırız yollarımız keşısırse............
..................twist-off hepınıze slm eder.................

twist_off kusura bakma henüz farkettim.Bunları duymak güzel.İyi dileklerin için saolasın.Konserlerimizde çalmaya başladığımız yeni bir cover parçamız daha var.Aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle hoşçakal.

Merhaba arkadaşlar şarkılarınızı myspace ten dinledim mesaj attım fakat cevap gelmedi :( bende bu şekilde iletişime geçmeyi düşündüm...bir sorum olucak sizde arctic monkeys ve block party gibi grupların etkileşimi olduğu kaçınılmaz ..özellilkle ''giren çıkan mı var '' şarkınızın sozleri çok hoşuma gitti arctic monkeys'in when the sun goes down şarkısında bahsi geçen pahalı arabalar ve zengin işçi sınıfı ayırımı özellikle dikkat çekiyor ...bazı arkadaşlarım sizin bu şarkıyı nokiasupersound için yaptığınızı soylediler ... nokiasupersound dan beri takip ediyorum sizi o yarışmada aldığınız dereceleri biyografinizde yazmıyor bunun sebebini öğrenmek istiyorum??...bir de en yakın konser tarihi nedir cevap yazarsanız sevinirim :)

Merhaba arkadaşlar şarkılarınızı myspace ten dinledim mesaj attım fakat cevap gelmedi Sad bende bu şekilde iletişime geçmeyi düşündüm...bir sorum olucak sizde arctic monkeys ve block party gibi grupların etkileşimi olduğu kaçınılmaz ..özellilkle ''giren çıkan mı var '' şarkınızın sozleri çok hoşuma gitti arctic monkeys'in when the sun goes down şarkısında bahsi geçen pahalı arabalar ve zengin işçi sınıfı ayırımı özellikle dikkat çekiyor ...bazı arkadaşlarım sizin bu şarkıyı nokiasupersound için yaptığınızı soylediler ... nokiasupersound dan beri takip ediyorum sizi o yarışmada aldığınız dereceleri biyografinizde yazmıyor bunun sebebini öğrenmek istiyorum??...bir de en yakın konser tarihi nedir cevap yazarsanız sevinirim Smile

Selamlar hotbreaker.Ben peximet'in gitaristi yiğit.O şarkı nokiasupersound için yapılmış bir şarkı değildi, ayrıca şarkıyı kaydettiğimiz tarih yarışmadan çok çok önceydi.Nokiasupersound yarışması deklare edildiğinde biz istanbul da prodüktörümüzle bir araya gelmeye çalışıyorduk.Sonra oy birliği ile o şarkıyla katılmaya karar verdik.Fakat nokiasupersound tarafından o şarkı kabul görmedi.Biz de başka bir şarkımızı istemeye istemeye yolladık.Biografimizde bunu belirtmemenin nedeni ise bu tarz ufak çaplı şeylerin yazılmasına gerek yok.En azından senin gibi güzel ve müzikten gerçekten anlayan insanlar bizi biliyor ve takip ediyor.O yüzden gereksiz ufak şeylerle övünmenin gereği yok diye düşünüyoruz keza daha ele avuca gelir şeyler yapmış iken...Şu sıralarda olası albüm için istanbulda görüşmelerimiz sürüyor.Ama kesin olmamakla birlikte izmir de bir festivalde çalma ihtimalimiz var.Kesinleştiği takdirde 1 hafta önceden tüm ilgili web sitelerinden bu etkinliği ilan ederiz.Saygılar,sevgiler.

Cevabınız için sağolun en azından merakımı gidermiş oldum :) en yakın zamanda yeni çalışmalarınızı dinlemek istiorum her zaman takip edeceğim az sayıda gruptan birisiniz

Geri