South Park

tamam kabul ediyorum south park yanlış yazdım(bilerek deil ) ,o kuralıda bilmiyordum artık öğrenmiş oldum ve izninizle yeni bir başlık açmaya karar verdim o başlıktaki laflarım geçerlidir ,lütfen fikir ve görüşlerinizi iletiniz(çok resmi oldu ama dikkat etcez artık napalım :))

bende çok severim ama bu sitede fazla seven yok galiba odamın duvarı kenny nin ölüm şekillerini gösteren bir posterle kaplı filmini izleyen yokmu bence hemen izlemelisiniz
oh my god !they killed kenny! you bastards!

genellikle çok komik olup insanı gülmekten geçirse de bazı bölümlerini hiç sevemiyorum...
özellikle kenny'nin bu sefer nasıl öldüğünü görmek için izlerim diziyi.. :p

kenny neden bu bölümde ölmedi çocuklar? eric cartman

kenny bu sözden sonra direk ölüyor hahaha!!!! en sevdiğim bölümlerden biridir

bide mr hankey var bu aslında kaka ve çocuğuna

'' sen benim hayatta yaptığım en iyi kakasın seninle gurur duyuyorum'' demişti ne gülmüştüm ama..............................

KENNY&CARTMAN cok farklı karacterler ama ikisinede hastayım diğer ark.ında söylediği gibi kennyin nası öldüğünü mrk ettiğim için izliorm. am ne varki cartman deilde kennynin wıcıklayan anahtarını aldım.ama cartmanında küfür eden oyucapı var bütün gün küfür edio

nerden aldın onu ya bende istiyorum bu arada benim en çok güldüğüm bölümler sanırım hani bütünb kasaba 'shit shit' die bağırıodu ya bide beng*tleck li bölüm kopmuştum hatırlıyorumda elimde kola vardı yere dökmüştüm galiba ama filminin üstüne tanımıyorum :)

Birde "Timmy" isimli özürlü bi arkadaşaları var.
Bir Rock grubuna solist olmuştu.

"cjııın cjıııın TIMMY!"
"cjııın cjııın ah yes Timmy!"

şarkının sözleri bundan ibaret çünkü eleman sadece adını söylüyebiliyor.

Birde şefleri var.O da güzel şarkılar söyler...

evet kişilerin çoğu yaratıcıların kendileri. timmy benim favorim hele o bi tane daha engelli stand up yapan bi elemanla kavga ettiği bölümü unutamıyorum

kaamos demiş ki:
gerçeke hayattan alınma oluduğunu biliyor musunuz?
??? Hiç bilmiyordum konuyu biraz daha detaylı anlatsana. Yani böyle dört tip yoktur herhalde dünyada.
Bu arada filmini izleyen oldu mu? Bigger, Longer, Uncut mı ne öyle bir şeydi. Orda acaip bir laf vardı kadınlarla ilgili:
"Ben kadınlara güvenmem. 4 gün kanayıpta ölmeyen bir varlığa nasıl güvenebilirim"
Tabi bir de şu var:
Kasabaya Timmy dışında başka bir özürlü çocuk geliyor ve özürlü çocuğa soruyorlar:
"Tanrı'ya özürlüleri yarattığı için kızgın mısın?"
Cevap: "Hayır. Dünya Geroge Bush'la daha iyi bir yer." ;)
En sevdiğim böülmde Cartman'in hapishaneye girp oradan akülü araba ile kaçtığı bölüm. Böülm sonunda kıçından Disneyland çıkartıyor du Cartman

yav baba ben bas bas bağırmıyormuyum filmini izleyen yokmu diye izledim tabi be çok manyak tı baba o disney land olayı harbi iyiydi bu gerçek olayı değilde ilk başlarda yaratıcılar çocukları kendileri olarak yapmış

Pardon ya tüm topic'i okudum da aradan gözümden kaçmış. Ayrıca Kenny'nin tipi de hiç beklediğim gibi çıkmadı, adamın tipi hatta aralarında en düzgün olanıydı.

abi siz beni delirtmek içinmi yatatıldınız bak ben bir tane daha açtmıştım sayfa ama o kilitlendi tekrar açtım onada bakın burdada arada yazdım bi düzgün okuyun be kardeşim

Geri