South Park

Herhalde üstündekini çıkardığında en karizma olan tip Kenny'dir. Hiç öyle beklemiyordum, dizideki çooğu tipten çok daha düzgün. Konuşması falan da karizmaydı. Kenny bu, saygıyı hakediyor çocuk. Bende filmde doktorun Kenny'nin kalbini bir patatesle değiştirmesine kopmuştum.
"Kenny uyan. Sana kötü bir haberimiz var. Kalbini bir patatesle değiştirdik ve beş saniye içinde patlıcak" :)

:D evet o müthişti filmde en çok hoşuma giden şeylerden biride kenny nin cehenneme giderkenki çalan müziğin james heitfeld e ayit olması (bir grupla beraber ama ) ve şarkının müthiş olmasıydı çok güzeldi

Kylie nin annesimiydi yoksa stan inkimiydi ?Manyak bir kadın varya hatta filmde savaş çıkmasına neden oluyor O da çok iyi bir karakter kenny de müthiş ama ben eric cartman ın hastasıyım hele bide konuşmaya başladımı :LOL:

stan in kız arkadaşı aslında south parkın yaratıcılarının birinin eski kız arkadaşıymış en çok güldüğüm şey tam öpüşüceklerken stanin kusması ama kenny is the best tabiki.....

ya+ son 2.5 senedir tek bi bölüm bile kaçırmadım sırf south parkı izlemek için ne konserlerden erken çıktığım oldu... gayet geniş bi dvd, anahtarlık , t-shirt ve. şapka koleksiyonum var (havamıda atayım)
bence kennynin ölmesinin en önemli sebebi çok bariz: south park kesinlikle önceden kestirilemeyen bi dizi artık insanların amacı diziyi seyretmek değil kennynin ölümünü görmek olmuştu yaratıcılarda kennyi tamamen öldürüp insanların sırf o karakter için diziyi seyretmelerini engellemeye çalışıyorlar bence.
bi bölüm vardı sanırım cadılar bayramı özel bölümü ekranın kenarına dizinin daha korkunç olması barbara streisend resimleri koymuşlardı o bölüm inanılmaz komikti. daha sonra jesus vs. satan bölümü manyaktı.
ve bence south parkın en iyi yanı amerikan değerleriyle acayip dalga geçmesi son bölümlerde değil ama ilk sezonda falan acayip rezil ediyordu amerikalıları...

thot be abi, hava tiim derken iice zıçmışsın, -de, -da ekleri ayrı yazılır biliyo musun... neyse:) bknz. örn:
Kenny McCormick rules bence de!
şu lafa da hastayım, hele eric'in azından daha bi sevimli oluyo: "suck my balls, mr. garrison!"
güzel ya southpark.. simpsınlar, darya falan halt etmiş.. şahsen beavis & butthead'le bile yarıştırmam.

ya abi doğrusunu istersen bilmiyorum
hatt öss de türkçedeki yanlışlarımın sayısı sınavın geri kalanındaki yanlışlara eşitti düşün artık gerisini

kenyy 8. sezonda geri geldi nasıl oldu bilmiyorum ama. good times with weapons bölümünü bulup izleyin, south park serisinde sıradışı bir bölüm olarak tarihe geçti. kahramanlar japon anime lerine dönüşürse...

Geri