South Park

cartman la mr.garrison en mükemmel karakterler.
arada kenny ölmedi, bir bölümde cartman onun küllerini süte koyup mu ne içiyordu, kenny de onun içine giriyordu.

geçen haftaki bölümünde de (ismi yanlış hatırlamıyorsam return of the fellowship of the ring gibi birşeydi) kenny cartman'ın içinden konuşup durdu... şu ana kadar seyrettiğim en iyi bölümdü diyebilirim :twisted:

Dorfmeister'e katılıyorum geçen haftaki bölüm tek kelimeyle harikaydı..
Yarıldım,yarıldım,yarıldım... :LOL:

Bu haftaki bölümde gayet güzeldi.Ayrıca geçen gün elime adı "Southpark Uncut,Bigger,Longer" olan bir Vcd geçti. Saatlerce gülmek isteyenlere tavsiye ederim...

önceki sayfalarda şiddetle tavsiye ettiğimi herkes görmüştür öyle bir şahesere ulaştığına sevindim ben 1 ay devamlı onu izlemiştim halada izliyorum hehehe

hehehhe bende komik değil ama müzik çok dehşet aslında komik cennet ten cehenneme gidiyor ya orada james şarkı söylüyor oh yea sonundada kanatlı eleman sçıyor falan

amerikanın bulunan tüm deerleriyle dalga geçen hasta çizgi film..kusan stan, şişko cartman, küfürbaz kenny ve yahudi kyle'ın maceraları. gelmiş geçmiş en komik televizyon dizisi İŞTE..

Ben son seriden çinli adama kenti korumak için bi duvar ördürdükleri, sonra moğolların habire gelip o duvarı yıktıkları şahane bölümün hastasıyım.... Moğolların "barbarbarbarbarbarbar" diye koşturmaları da ayrı komediydi..

ya arkadaşlar sienbisiee de çıkan otu boku izlemek zorundamısınız , altyazı okumak dahamı zevkli, bize amerikan kültürünü pompalayan gün boyu saçma sapan diziler mesela ally mcbeal - acayip bi şekilde tecavüz etme isteği var içimde bu yaratığa -- , vampirli bir dizi vampirler espri yapıyor geyik yapıyorlar -- 24 saat - south park denilen iğrenç şey -- o kanalda bir tek seinfeld izlenir gerisi yalan , yani abi bütün gün bu kanalı seyreden çok insanlar var, dandik espriliere kahkahayla gülüyorlar ve ben sinir oluyorum anlıyomusunuz sinir oluyorum bombalamak istiyorum o kanalın binasını havaya uçurmak istiyorum , cnbce denilen olaydan nefret ediyorum ya

lordwild demiş ki:
ya arkadaşlar sienbisiee de çıkan otu boku izlemek zorundamısınız , altyazı okumak dahamı zevkli, bize amerikan kültürünü pompalayan gün boyu saçma sapan diziler mesela ally mcbeal - acayip bi şekilde tecavüz etme isteği var içimde bu yaratığa -- , vampirli bir dizi vampirler espri yapıyor geyik yapıyorlar -- 24 saat - south park denilen iğrenç şey -- o kanalda bir tek seinfeld izlenir gerisi yalan , yani abi bütün gün bu kanalı seyreden çok insanlar var, dandik espriliere kahkahayla gülüyorlar ve ben sinir oluyorum anlıyomusunuz sinir oluyorum bombalamak istiyorum o kanalın binasını havaya uçurmak istiyorum , cnbce denilen olaydan nefret ediyorum ya
yav arkadaşım sanane bizim keyfimizden bence cnbc-e bir sürü çok güzel dizi var sputh park bunların başında gelir seinfeld de severim ama sen yazıları tam okumamış yada south park ı hiç izlememişsin biz ne diyoruz endi dini siyasi ... gibi değerleriyle dalga geçiyor sen demişsinki
lordwild demiş ki:
bize amerikan kültürünü pompalayan gün boyu saçma sapan diziler.....
la havle vela.... :)

Hey bakın southparkın sitesinde kendi southpark karakterinizi yapabiliosunuz. Çok eelenceli, hatta ünlülere ve arkadaşlarınıza benzer karakterler de yapabilirsiniz. Sonra da sitede burada paylaşabilirsiniz.

makeurownchar.jpg

siz de yapmak isterseniz:
http://southparkstudios.com/games/create.html
:dans

KENNY HAYRANLARINA HABERLERİM VAR!!!

KENNY GELECEK SEZON JESUS SAYESİNDE GERİ DÖNECEK!!!!

Tonight they are gonna say " shit" on tv...

In the Ghetto! In the ghetto!

Geri