South Park

hhehehe ben yarattım kendimi tıpkımın aynısı oldu
ads305z.gif

ah ulan su kennyin ölüm sahnelerini çok seveyorum ama ir bölümde kenny ölmemişti
hani şu aileler çocuklarına gelecekteki hallerini getirtdiklerini söylüyor ama askında bvir şirket anlaşıp çocukları kandırıyorlar ya işte o bölümde

Öncelikle farklı bir başlık açtığım için üzgünüm fakat forumda south park yazığ arattığımda park orman konserleri vs vs gibi başlıklar çıktı fazlada irdelemedim mevzuyu açtım ne yapim özür...

Cartman en baba karakterrrrr

şata faka feys ankıl fakaaaaaaaaaa :)

konu kennynin ölümünden açılmışken hazır bi bölümümünde cartman "aa bu bölümde kenny ölmedi" dedi ve stan ve kylie ile birlikte kenny'i öldürmüşlerdi. :D seviyorum ulan bunları!

**southpark komedi türünde basit bir çizgi filmin çok ötesindedir arkadaşlar..kenny neden her bölümde ölüyor(du), sizce şansız olduğundan mı??

**s.park çok başarılı bir maddi uygarlık eleştirisidir..ekonomik sistemden tutun medyaya aile ilişkilerinden toplum-din ilişkilerine uzanan birçok bağlantı var.bağımsız bir yapım olduğundan söylemek istediğini de rahatça söyleyebiliyor...biraz daha dikkatli izlemenizi öneririm..çizgi film altında anlatılanları kavrayabilirseniz emin olun daha da keyif alacaksınız..sizce kenny neden her bölümde ölüyor??bir düşünün..

Hmm 1. si filmi kazaa dan indirmek mümkünmü??
2. si kenny nin birde bir yılbaşı bölümünde ölmediini biliorum
bölüm sonunda her zamanki gibi günün anlamı ve olaydan çıkarılan ders anlatılır ve sonunda cartman sorar " beyler eksik olan bişey varmı?".... ve kenny elindeki mumla havaya uçar :LOL:

Artık ben sıkıldım bu diziden.

Yine de hiçbir zaman unutmayacağım bölüm, İsa'nın kasabayı teftişe gelmesiydi. Herkes İsa'yı bekliyordu galiba.İsa gelip yerlerde ölü ve kırılmış kol bacaklı adamlar görünce "oh Jesus!" demişti. Yarılmıştım. Tabi o anda seyrediyor olup konunun içinde olmak gerek. Cidden kasıldım kaldım gülmekten.

Bi de sanırım Tanrıyla Şeytan boks maçı yapıyodu, herkes parayı tanrıya yatırıyodu. tanrı yeniliyodu, bi kişi şeytana para yatırmış..kim mi? tahmin etmek zor olmasa gerek :twisted:

Geri