Ankara Buluşmaları

'Forum Meydanı' forumunda futurist tarafından 14 Mayıs 2007 tarihinde açılan konu

1. Başlık, sayfalarca mesajla temizlenmesi mümkün olmadığından dolayı sıfırlanmıştır. Lütfen yeni başlığa yazmadan önce aşağıdaki maddeleri gözden geçirelim:

1- Buluşmalar bölümünün forumun içinde bir bölüm olduğunu unutmayınız. Genel forum kurallarında geçerli olan kurallar neyse, bu bölüm için de geçerlidir. Yazım kurallarına lütfen dikkat ediniz. Kasıtlı olarak yanlış yazılmış ve Türkçe ihlali yapılmış mesajlar silinecektir.

2- Buluşmalar bölümünün havası gereği karşılıklı yazmamak pek mümkün olmasa da mesajlarda daha dikkatli olunuz ve mümkün olduğu kadar irc ortamına çevirmemeye çalışınız. Genel itibariyle burası sohbet için değil buluşmalardan haberdar etmek ve haberdar olmak için vardır. Kendi aranızdaki sohbetleri buraya taşımamaya özen gösteriniz.

Ankara buluşmaları için bu başlıktan sıfırdan başlıyoruz.

2. Kendi adıma bunu yapmamak için caba göstereceğim:)

Neyse attığımız mesajın bari bir manası olsun yeni buluşma başlığı altında ilk buluşmamızı gerçekleştirmeye ne dersiniz sayın arkadaşlar...

3. şu an şehir dışındayım ama pazartesi günü ankarada olucam.benim için zaman ve vize zamanı final zamanı sıkıntıları geride kaldı. :D her zman uygun akşam 6dan sonra

4. Evet arkadaşlar Buluşma tarihi belirleyelimm...
    Ank'dan KORaY ben buluşma konusunda gelişmeler bekliyorum...

5. adım cihan buraya daha yeni üye oldum dostluklara arkadaşlıklara varım buluşma olursa gelirim

6. Arkadaşlar 03 haziran Pazar yani yarın ! Yolcu bar(SSK iş hanı 3. kat) 'da KareoKe isimli bi etkinlik olcak giriş ücretsiz!!! Hem etkinliğe katılmış olur eğleniriz... Hemde bu arada bulusup tanışmış oluruz! Güzel zaman geçiririz...

Siz ne dersiniz ???

Mekan : Kızılay S.S.K iş hanı 3.Kat Yolcu BAR
    etkinlik saat 20:00'de başlayacak ama biz yarım saat öncesinden yani 19:30 'da Yolcu BaR 'da buluşalım...

7. ya ben yaz okulu için 21 haziranda ankaraya gelicem..o tarihten sonra bir buluşma olsa uyar mı acaba size..ben de katılmak istiyorum..daha önce hiç katılamadım da:)

8. Cevap vermemişler yazdığın mesaja,ama turkrockta kayıtlı olan üyeler vardı zaten orda,yani bir nevi buluşma gibi oldu :) ve tek kelimeyle çok eğlenceliydi,gelmeyenler,gelemeyenler,işim çıktı gidemedim diyenler çok şey kaçırdılar.
    Neyse buluşma ayarlansın bir şekilde,gelebilen gelsin gelemeyene de uğurlar ola :) Evet,buluşma fikirleri bekleniyor...

9. Eh hadi buluşalım misal bu haftasonu pazar günü iyi olabilir...

10. ya bu haftasonu değil haftaya buluşun..ben gelemiyorum evdeyim..:(

11. Sen bir atlamasan şaşardım zaten :D Buluşalım da daha fazla kişi gelebilme ihtimali var madem,bekleyelim biraz,smoky gelecekmiş mesela,o zamana kadar daha fazla gelecek kişi illa ki çıkar.Evet,gelecek insan evlatları yazmaya devam etsin,ona göre ortak zaman belirleyelim...

12. Haziran ayı için biraz zor değil mi arkadaşlar ya? :) Stajlar, tatiller, memlekete gidenler vs :)

13. Eh,olduğu kadar,oldurduğumuz kadar,gittiği yere kadar...Neyse :) gel(ebil)ecek olanlar arasından çoğunluk sağlanır,geri kalanlarla da başka zaman buluşulunur,bu kadar basit.

14. evet ya hadi buluşalım.. =)

15. haftaya ankaradayım bende katılabilirim :)

16. Ben de katılmak istedim bir an nedense...

17. Üç

18. Sayı artıyor da tekrar bir tekmil almanın yararı vardır bence,kimler burda ve gelebilecek,kimlere gelemeyecek bunu belirleyelim daha sonrasında zamanı belirleyelim...

19. Sürekli yenisini ayarlamak yerine herkesin uygun olduğu bir döneme getirmek daha mantıklı olru bence... Sürekli buluşma olunca gelen de olmuyor çünkü... Hem ben de gelemem Haziran'da... Ama gelebliecek olsam da aynı öneriyi yapardım...

20. ben birkaç güne yine ankarama dönüyorum..iyi bir katılım ile neden olmasın ..

Bu Sayfayı Paylaş