İzmit Buluşmaları

'Forum Meydanı' forumunda futurist tarafından 14 Mayıs 2007 tarihinde açılan konu

1. Başlık, sayfalarca mesajla temizlenmesi mümkün olmadığından dolayı sıfırlanmıştır. Lütfen yeni başlığa yazmadan önce aşağıdaki maddeleri gözden geçirelim:

1- Buluşmalar bölümünün forumun içinde bir bölüm olduğunu unutmayınız. Genel forum kurallarında geçerli olan kurallar neyse, bu bölüm için de geçerlidir. Yazım kurallarına lütfen dikkat ediniz. Kasıtlı olarak yanlış yazılmış ve Türkçe ihlali yapılmış mesajlar silinecektir.

2- Buluşmalar bölümünün havası gereği karşılıklı yazmamak pek mümkün olmasa da mesajlarda daha dikkatli olunuz ve mümkün olduğu kadar irc ortamına çevirmemeye çalışınız. Genel itibariyle burası sohbet için değil buluşmalardan haberdar etmek ve haberdar olmak için vardır. Kendi aranızdaki sohbetleri buraya taşımamaya özen gösteriniz.

İzmit buluşmaları için bu başlıktan sıfırdan başlıyoruz.

2. Pazar günü oralardayım.Gebze v.s. hadi benjamin ve kendim saat 2 de ortada heykel var ya(genelde her şehirde vardır) orda buluşalım.

3. hat1

hat1

20
    0
    300
    izmitte bulusulursa haberim olsun ö.m atinizz saygılar

4. Banada om atiniz bi zahmet :D

5. ya özel mesajla bilgilendirilmek isterim aslında ama pek uğrayamıyorum buraya.. Bkz: mesaj sayım :)

Mail yoluyla ulaşabilirseniz sevinirim organizatör arkadaşlar.

6. gebzede buluşma olursa bilgilenelim.

7. gelin yavrular gelin de yüzünüzü görek :kaşlarıinipkalkansmiley:

8. görülecek bir yüz yok yahu Azizim Korsanım istanbul'da bir buluşma yapsak mı ne :)

9. Buluşalım yaw bekleriz şöyle değirmendere de bi kahvaltı yapardık ama havada soğudu :) Artık çarşıda Belsa plazaya takılırız :D

10. belsa da plaza mı var hayret....

olur neden olmasın gelebilirsem ben gelirim şahsen ama ekişlerim ünlüdür onu da unutmamak lazım...

11. ay sonu gibi orada olmayı düşünüyorum

12. Belsa da plaza mı var hayret...?

Asıl bunu söylemen hayret verici... Adı zaten Belsa Plaza... tabi sen plaza olarak görmeyebilirsin...! :)

13. offff dostum :) gırgırına dedim öyle belsa nere bilmem dahi izmite sadece bir kere gelmiş bulunan birisiyim ben :)

Bu Sayfayı Paylaş