İstanbul- Avrupa Yakası Buluşmaları

'Forum Meydanı' forumunda futurist tarafından 14 Mayıs 2007 tarihinde açılan konu

1. Başlık, sayfalarca mesajla temizlenmesi mümkün olmadığından dolayı sıfırlanmıştır. Lütfen yeni başlığa yazmadan önce aşağıdaki maddeleri gözden geçirelim:

1- Buluşmalar bölümünün forumun içinde bir bölüm olduğunu unutmayınız. Genel forum kurallarında geçerli olan kurallar neyse, bu bölüm için de geçerlidir. Yazım kurallarına lütfen dikkat ediniz. Kasıtlı olarak yanlış yazılmış ve Türkçe ihlali yapılmış mesajlar silinecektir.

2- Buluşmalar bölümünün havası gereği karşılıklı yazmamak pek mümkün olmasa da mesajlarda daha dikkatli olunuz ve mümkün olduğu kadar irc ortamına çevirmemeye çalışınız. Genel itibariyle burası sohbet için değil buluşmalardan haberdar etmek ve haberdar olmak için vardır. Kendi aranızdaki sohbetleri buraya taşımamaya özen gösteriniz.

Avrupa Yakası buluşmaları için bu başlıktan sıfırdan başlıyoruz.

2. evet selam ne zaman bulusuyoruz ..:)

3. valla bilmiyorumki. birisinin meşhur bi ehliyeti var. onu halleder halletmez buluşuruz heralde :wink:

4. Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

5. futurist'i görmek güzel. Epeydir bakmıyorum buralara. Buluşma çıkar mı bakalım. Ayrıca tanıdık birileri var mı onu da bilmiyorum tabi.

6. Çağrı foruma mesaj yolladığını görünce bir nevi heyecanlandım, sen ne zaman İstanbul'a gittin ki ya? Neyse, sevindim yine de seni gördüğüme görüşürüz :)

7. Merakla Bekliyorum.. Buluşma Tarihini :)

8. bi buluşma ayarlasak, haftaya haftasonu olsa, 10 haziranda olsa :roll:

9. başlık öldü. çok sağolun arkadaşlar :?

10. bencede bulusalim=)

11. bencede buluşun. nasılsa benim tüm yaz istanbulda son 2 günüm kalmış. siz buluşun, bana bakmayın :)

12. istanbul buluşmaları - avrupa yakası buluşmaları tarih oldu..

13. Tarih olan buluşmalar değil,eski ateşli katılımcılar.

14. futurist'e söyleyin düzenlesin bir istanbul buluşması.

"Avrupa Yakası buluşmaları için bu başlıktan sıfırdan başlıyoruz" demiş ya, senin dediğin o ateşli katılımcılarda şimdi diyor ki ister sıfırdan başlasın ister -1 den birşey fark etmeyecek :wink: Bu forumda şuan istanbul buluşmaları başlığını kaldırabilirler çünkü bir daha buluşma olmayacak ( bu forum için geçerli normal hayatta elbette görüşüp eğleniyoruz ) haliyle olmayan birşeyi var gibi göstermeninde bir anlamı yoktur :roll: . Tabi şu var biri tarih yazar gider bekler bekler kimse gelmiyor sonra bir bara gider ertesi gün yorumları yazar adınada buluşma derse sorun yok :lol: Bu başlığada yazdığım son mesaj olsun.

15. lan edebsiz insan sen geri mi döndün aramıza özlemişim seni valla :)
    Msn'e lütfedipte bir ara girerseniz sayın işadamı sizinle görüşmek isterim zira arayıp görüşmek isteyecemde sen ya gene hattını değiştirmişsindir ya da bende gene köntür yoktur ;)

16. Bir kaç ay önce yapılan buluşma zannedersem yazdıklarının haklı olmadığını açıklıyor.Buluşma yapılmıyor değil,yapılıyor.Ama seyrek,bazı buluşmalarada katılımcı gelmediği için buluşma demeye insanın dili varmıyor.
    Bakarsın düzelir,neyse artık.Şimdi söylenecek birşey yok.

17. abi bendemi bi şanssızlık var kısmetsizmiyim anlamadım :D dur dedim herkes buluşuomuş herkesten haberini alıodum bayada eğleniliomuş. ben geldim bi girdim kimse kalmamış.. ayrıca tarih oldu yalan oldu falan die konuşuosunuz :D kimse yokmu şimdi şu yazın sıcağı altında benyni buharlaşırken long live rock'n roll bea! dieyerekten birasını yudumlamak isteyen?? el kaldırın !!!!!!!!!!!! :D

18. Bir zamanlar bar bile kapatmıştık parti adı altında vayy vay ne günlerdi :p

19. ee şimdi ne değişti? hadi arkadaşlar? ben geldim diye mi kaçtınız :D

20. hadi ben de geldim buluşalım :D

Bu Sayfayı Paylaş