Metal slug series

'Forum Meydanı' forumunda SPAWNTheUndead tarafından 20 Mayıs 2007 tarihinde açılan konu

1. Heyt be ne oyun ama varya 15 yaşında başladım halada oynarım sıkıldıkça :D 12345 ne varsa 5 bu X olarak geçio galiba ama X 10 dur aslında :D

Benimde saçlar uzun oldugu için 3. eleman olan gözlüklü tip bana uygun onunla hep oynarım ismini unutdum :D
    En çok lazer islahını severim ateş ederken tepmesi baya bir elemanları çılgına çeviriyor. :D

Resimlerim var biraz koyim :D

Ama serinin en degişigi bana göre 3. südür.

2. neo-geo emulatörün'de zevkle oynuyorum.. yıllardır eskimeyen bir oyundur, bunun ps2 için 3 boyutlu olanı vardır

3. canım çekti valla arkadaşlarla ne oynuoduk cidden :) (gerçi hala büyük sayılmam ama :p) neo geoları pcden gece gündüz oynuoduk metal slugg un yeri başka nedense hiç bi oyun onun kadar germiyo beni :D

4. Çok küçükken daha pc nin evlere girmeden önceki zamanlarında kuran kursundan kaçıp ateri salonnua gider, hemen metalslug makinasına zıplardım :D

5. yahu bunun mame emülatör için olanını indirdim dosya eksik çıktı çalıştırmıyo :( mame için çalışan versiyonu yahut da başka bir emülatör platformu için elinde olan varsa bana gönderebilir mi?

teşekkürler şimdiden..

Bu Sayfayı Paylaş