Kayseri Buluşması

'Forum Meydanı' forumunda bir_kereye_mahsus tarafından 2 Haziran 2007 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Herkese merhaba.
    Biliyorsunuz Kayserimiz Yerel Yönetimler 2007'de Türkiye birincisi olmuştur :alkıs

Bunun gibi nice başarıların şerefine, müzik, daha da önemlisi sanat adına düzenli olarak buluşma yapmak artık boynumuzun borcu olmuştur :wink:

Saygılarımla...

2. Selamlar olsun. Komşu eheheh:p

3. Selamlar, bekleriz buralara efenim:)

4. Selamlar, bekleriz buralara efenim:)

5. Ara sıra oralardayız zaten:p erciyes yüzünden.

6. Kayseriye geldiğinde benim yanıma gelirsen çok iyi olur. Biz buraya taşınalı bir sene oldu ve hiç arkadaşım yok :cry:

7. heyt bende üniversitenin ders zamanlarında kayseride oluyorum hey gidi günlerim beaaa

8. inşallah yaz biter bitmez buluşuruz. Kolay gelsin herkeze iyi günler.

9. bende gelirim buluşmaya! siz yeterki ayarlayın.

10. okulların açılmasına yakın olabilir böyle birşey

11. ya kayseri'de, Çetin Müzik vardı n'oldu? geçen bi gittim... lg diye birşey olmuş. içeride girmedim... o değilde mavi sakal'ın mvi sakal 2 albümü vardı onu alacaktım.. yoksa çetin müzik iflasmı etti? Kayserili rockerların istediği albümlerin çoğunu bulduğu bir yer kapanmış olamaz :( hayır ben kayserili değilim ama yozgat'dan gelip alırdım albüm. :(

12. yok kapanmadı adam sadece lg ye bıraz daha agırlık verdı o kadar aynı yerde duruyo

13. Albümler içeride, vitrinlerde duruyor. Sorduğunda sana yardımcı oluyorlar.

Vakti henüz kesinleşmeyen toplantıyı bir an önce yapsak iyi olacak. Lakin ben Kayseriyi pek bilmem. Memleketimiz olsa da buraya taşınalı bir sene oldu. Burada yetişmedik biz, sakata gelemeyelim yani. İyi bilen arkadaşlar ayarlasa birşeyler. Zaten üniversiteye de yerleştirilemedim. Askere gitmeden önce birşeyler yapalım bre.

14. tamam o zaman! o albümü almam lazım(tabi satılmadıysa). 3 aydır üzülüyordum..

evet bi buluşma ayarlayalım. askeride eğlandirelim yahu! seni boynu bükük yollamayız..

15. İstediğin albümü Kayseri'ye geldiğim günden beri o dükkanın vitrinlerinde görüyordum. Satılmamıştır büyük ihtimalle.. Vakit kaybetmeden alman senin için iyi olur, madem çok seviyorsun Mavi Sakal'ı.. :wink:
    Memleketimizi çok iyi tanıyan, bilen arkadaşlar bir toplantı ayarlasa iyi olur valla. Askerlik meselesi şu an kesin olarak belli değil. Kasım'da tecilim bitiyor yalnız. Şimdi olmasa bile o zaman gelince gideceğiz.. Yeni arkadaşlar edinmek kendi adıma çok iyi olacak.. Her yönden yalnız olmak insanı bitiriyor çünkü :(

16. ateş cafe buluşmak için uygunmudur? (sanki tarihi ayarladıkta :p )

17. krmz

krmz

96
    0
    300
    yrn yada ertesi gün olsaydı gelebilirdim ama ne yazıkki soraki gün dönmüş olcam buluşursanız size ei eğlenceler

18. perşembe günü yaz okulunun bitmesiyle beraber ben de gidiyorum eylülün 20sine kadar

19. Deseniz ya "biz gidiyoruz memlekete arkadaşlar, okullar da açılacak zaten, siz galiba bu gidişle siddin sene buluşamayacaksınız" diye :? ..

20. biz buluşalım bir_kereye_mahsus?

ben cumartesi kayserideyim.

sen he dersen.. yer, mekan belirleriz abicim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş