Smokin

Rutin deki arkadaşlara bizi anladıkları ve destekledikleri için teşekkürler. Sizin de kayıt varsa dinlemek isterim.
Korhan, Metin bir orda bir burda, gidiyor ne idüğü belirsiz yollarda; bakalım nereye kadar...

sıcak, dersler ve mide bulantıları. hepsiyle boğuşuyorum beyler. :twisted:
peki şimdi size soruyorum: ter kokmamak için günde kaç kere banyo yapmalıyım, galatasaray niye transfer yapamıyor, atmosferdeki muamma nedir dememek için elektrolit dinlemem yeterli mi? teşekkürler mustafa abicim bye. lan özgür evi toplamaya başla yakında kalkışa geçiyoz :D
ayrıntılı bilgi için meydanlarus 3. cilt 5. celbe bakınız...

BİR YANILSAMANIN SÜRDÜÐÜ OJE ONU NE KADAR SAKLI TUTABİLİR?
HA?

mamulyan demiş ki:
ne tribi olum! öle bişey yok, sınavla uğraşıyorum, artık derslere giriyorum.
bara gelemedim kusra bakmayın ev taşıma işiyle uğraştım.
bi dahakine ordayım. haftaiçi hergün 1 de okuldayım görüşelim.

sevgili mustafa abicim çok teşekkür ederim bu sitede olmamı sağladığın için. görüşürüz SEVGİLİ MUSTAFA :LOL: :p

Sevgili dostum uzun zamandır siteye giremiyordum.Ne demek,
Seni burada görmek bizim için büyük bir zevk.Okullar açılınca senle şu underground film müziği projesini hayata geçireceğiz unutma ;)

erdy demiş ki:
beyler sizin aşk bizi ısırıyorken ne kadara mal oldu($)
Seili erdy "aşk bizi ısırıyorken" adlı parça bize bir ayrılığa mal oldu :)
Kendi evimizde yaptık.Ama yanlış anlaşılmasın davullar çok kaliteli görünüyor olabilir.Bunun sebebi loop olması.Ve benim bu loopları biraz oynayarak insan hatası eklemeye çalışmam.Yoksa o kadar pro kaydetmek bizim için mümkün değil.Zaten davulk olsa bile koycak yer yok.
Sevgiler :)

davulzade demiş ki:
Rutin deki arkadaşlara bizi anladıkları ve destekledikleri için teşekkürler. Sizin de kayıt varsa dinlemek isterim.
Korhan, Metin bir orda bir burda, gidiyor ne idüğü belirsiz yollarda; bakalım nereye kadar...
Önemli degil dostum.Bizim daha demo yok.Bu hafta içinde bi tane kaydedicez.Sanarim pazar günü.Kaydedince yayinlicaz zaten.Müzige devam :metalhead

ben, dipsomani buraya girip sizin fanınız filan falan olacaksa forumun bu köşesine bi daha uğramam, hepinizi de evinde bulup kirletirim. :twisted:

dipsomani bidaha buralara gelme demedimmi ben sana? zaten sattığın ayakkabı açılıp duruyor, 5 milyonumu isterim. :)

aşk bizi çımdırıyorken adlı parçanızı dinledim. sanki bana gitarın telleri eskiymiş gibi geldi. gitarın markası neydi, gitaristin cinsel tercihleri ne yönde, tatilde ne yapmayı seversiniz , bir su aygırıyla hiç yanyana geldiniz mi yoksa tüm bunlar basının kıllandırması mı?

Bir yanılsamanın sürdüğü oje onu ne kadar saklı tutabilir... :roll:

dipsomani sağol. benim böyle şeylere ihtiyacım var bu aralar. canım sıkkın da :cry: !! ama bursa ile bizi kısıtlamışsın. oldumu şimdi :LOL: ...
kori, "geyik bahçesi" :p yapalım grubun adını. sen e bizim menajerimiz ol. bu ne geyik olum su katılmamış... bokunu çıkarmışsın .

mamulyan demiş ki:
aşk bizi çımdırıyorken adlı parçanızı dinledim. sanki bana gitarın telleri eskiymiş gibi geldi. gitarın markası neydi, gitaristin cinsel tercihleri ne yönde, tatilde ne yapmayı seversiniz , bir su aygırıyla hiç yanyana geldiniz mi yoksa tüm bunlar basının kıllandırması mı?
:roll:
banada vokal biraz yandan yemiş gibi geliyo kimdir vokal? :D

Sıcaktan bunalmış beyni büzüşmüşlerin geyikleri bunlar. :D
Bunun dışında elektrolit kendine yeni bir isim arıyor. :bilmem (önerilerinize açığız)

Yeni parçalarının demolarını kaydediyor. :kemancı

Şehirde kalacak yeri olamadığı için bu perşembe Çaçaronda çalamıyor :D

'Yaz okulu bitsede tatile gitsek be yaw' şeklinde mızmızlanmalarla günlerini geçiriyor. :icelim

böyle seviyesiz, hakarete varan, işi tartışma boyutuna sürükleyecek sorulara yanıt vermiyorum vermiyeceğimde...8)

haklısın metin bokunu çıkardım. napıyım ya çok bunaldım bursada. bara çıkıp bişeyler çalmıyosunuz ki eğlenip stres atalım.

sen napıyosun, durumlar nasıl? şu sınavlar bitip bi eve çıkabilsek rahatlıyacağım metincim. bir ara içmeli zıçmalı bi buluşma ayarlayalımda nefes alsın biraz beynimiz. hadi öptüm hepinizi görüşürüz...

--hipnotik bu sana abicim--:kicsalla

metinciğim bana beste verecekmişsin diye duydum gerçeklik payı nedir bunun?ben de beste sayısı 4 e çıktı. demou yapacağım artık musti hazır olunca kabul günlerine başlıcam.ünlü olmak istemiyorum şahsen. topladığım tüm gelirle kiralık ev arayan öğrencilere yardım yapacağım. yeter biz çekiyoruz onlar çekmesin. ayaklarım şişti be ev aramaktan. eğer bu yazıyı okuyupta kiracısından yüksek kira ve depozito alan biri varsa benden feci halde küfür(ler) yedi ve kendisine bundan sonra küfreden biri olursa hiç üzülmesin daha kötüsü olamaz....

:kicsalla ..... bu tüm hain ev sahiplerine.....

Vereceğim kabul edersen. 1-2 şarkı var sende güzel durur. Musti dönünce yaparız kayıtları. Ev konusunda da yyolunuz açık olsun derim... :roll:

bulduuuk bulduuuuk ev bulduk yarın çıkıyoruz hayırlısıyla:)
yardım etmek isteyen arkadaşlar taşınma başlangıç yerimiz beşevler izmir yolu baya bi yanı bursa dır.19 ağustos 2004 te saat 17:00 de.buyrun bekleriz.lahmacun veriyoruz.

korhan can seni arıyo teline ulaşamıyomuş hala görüşmediyseniz söyliyim.evin anahtarı sendeymiş bursaya gideceği için ona lazımmış.hadi öptüm çok.

Geri