Smokin

Arkadaşlar İYİ HABER... Az önce bizi Adana'dan aradılar. Konser tarihinin erttelendiğini söylediler...
Böylelikle 23 Ekim'de gelip sizinle çalmamamız için bir sebep kalmadı...

21 Ekim'de de bizim konser var Ooze'da.O gece sahne bizim.Bayağı emek verdik,çok iyi bir organizasyon olacak.Saat 19:00'da sahne alıcaz,23:00'e kadar...4 saatlik performansımız var.Albümümüzün galası olduğu için çok önemsedik.(Hatta sinevizyon bile çekicez yakında)Hepinizi bekleriz...

Adana konserlerinin ileri bir tarihe ertelendiğinden dolayı izmire bayıla bayıla geleceklerini açıklayan smokin grubu bugünden itibaren haber beklediklerini , ingiltere den bbc prime den de teklif geldiğini fakat ikisi arasında bir tercih yapamadıklarını belirttiler. desteklerimizin sürdüğünü belirtir nerede olurlarsa olsunlar yanlarında olacağını belirtiriz.

IHA

güzel geçti be Metinim! hürriyet bursa da fotoğraflarımız çıkmış. meşhur olduk bir günlüğüne 8)
siz de izmir e gidiyormuşsunuz. valla sizinkiler harıl harıl çalışıyor burda :roll:

arif mardin geldi kaset yapalım dedi, önce derslerim sonra albüm dedim. gaziantep e gitti sonra o da, lahmacun mu yiyecekmiş ne yapcakmış. tutmadım gitti işte. yarın ben de okula gidicem.
öptüm hepinizi görüşürüz.....

:kicsalla

mamulyan demiş ki:
Adana konserlerinin ileri bir tarihe ertelendiğinden dolayı izmire bayıla bayıla geleceklerini açıklayan smokin grubu bugünden itibaren haber beklediklerini , ingiltere den bbc prime den de teklif geldiğini fakat ikisi arasında bir tercih yapamadıklarını belirttiler. desteklerimizin sürdüğünü belirtir nerede olurlarsa olsunlar yanlarında olacağını belirtiriz.

IHA
Arkadaşlar bass'çımızın dizinden geçirdiği ameliyat nedeniyle konserimizi ileri bir tarihe ertelemek durumundayız.Sizlere en yakın zamanda haber göndericez.Bu arada müzik geleceğiniz için ingiltereden gelen teklifi ön planda tutun.İyi çalışmalar.

synthetica demiş ki:
Hocam şu an stüdyo çalışması yapıoruz.Çalışmaktayız anlıycağan.Sizin izmir meselesi ne oldu ? bir sonuç çıkmadı mı?
"Bizim İzmir meselesi"yle konseri kasteetin sanırım.Konsere bir şey olmadı,duruyor öyle... :LOL: 21 Kasım'da.Çalışıyoruz harıl harıl.Bir dükkan bulabilsek anında stüdyo yapıcaz,akşama kadar çıkmicaz falan;ama bir türlü bir dükkan bulamadık gitti.Ama çalışmalar sürüyor,21 Kasım OOze'da sahnedeyiz.Smokin'i de orada görmekten büyük mutluluk duyarız....Bakarsınız Bursa'ya da geliriz,beraber konser falan veririz...Belli mi olur bu işler?Size de çalışmalarınızda kolaylık ve başarı diliyorum.

Adana konseri

Herkese Adanadan selam.Adana konseri büyük bir aksaklık nedeniyle ertelenmişti.Aralık ayının ilk haftası gibi olacak sanırım.zek :)

Geri