phantom(thrash metal)-izmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda phantomdoggy tarafından 13 Haziran 2007 tarihinde açılan konu

1. 2003 yazında kurulan gurubumuz;
    Solo Gitar-serkan
    Davul-Doğukan
    Ritm Gitar-?
    Bas-Rıfat
    Vokal-?
    5 lisinden oluşmaktadır..
    Gurubun tarzı thrash metal olup zaman zaman farklı türde hard rock coverlarıda yapmaktayız..
    Grubumuz hakkındakı güncel gelısmelerı bu sıteden takıp edebılırsınız..

2. Herhangi bir video varsa gurubunuza ait, paylaşırsanız insanların hakkınızda daha çok bilgisi olur..
    Umarım uzun soluklu bi proje olur..
    Başarılar..

3. yeni bi tarz yapıyorsunuz sanırım.pek duymamıştım trash metali :roll: 8O :twisted: dinlemek isterim.

4. yasları daha cok kucuk, iş cıkar bu adamlardan :)
    dogukana guveniyorum zaten..
    bi de ilerde trash ten >> thrash e gecerler tam olur :D

5. cook pardon thrash metal yapıorz.dalgınlıımıza gelms yanlıs yazmısız Prdon

6. biraz daha bilgi ve ya bir site ya da bir kayır cok makbule gecerdi

7. kayır gercektende hos olurdu :)
    arkadaslar emınımkı ılerleyen gunlerde demolarını kaydedıp bızımle paylasacaktırlar..
    en kısa zamanda konser ıstedıgımızıde unutmasınlar lutfen.. istanbula beklerız..
    Muzıkle Kalın ...

8. daha sayfaımızı yenı olustrmaya basladık bu yuzden pek bsı ekleyemedık.ama mutlaka eklıcez saolun arkdskar

9. finale kalmısız izmir opustakı yarısmada yaw phantom yukselıste :) kazanırsak supeerrr kı bızmı kaybedıcez pehh..

10. arkadaslar playlistinizi de yazarsanız iyi olur sizi tanımayanların aklında bir fikir olusur bence

11. (trust,paranoıd,aces hıgh,you give bad name ve smoke on the water) parcalarıyla finale kaldıgımız izmir opus barda phantom 2. oldu tam 26 grup icinde 2.olduk ama seneye kesınlıkle seneye 1.lige oynıyacz :)

12. bız zatn belırtıımız gıbı thrash metal grubuyuz ama her zaman her yerde megadeth calarız :) smdı kendı parcalarımız ustunde yogunlasıoruz guzel bı demo olabılır kısa doru :)

13. thrash yapıoruz diyorsanız size tavsiye... "testament" çalın kopsun millet...

14. testament ii gruptr fakat bızm ıcın megadeth gıbı grup yoktur yınede onerın ıcın saol

15. sadece megadeth olmaz yani olursa megadeth cover band olur thrash metal yapıyoruz diyorsanız daha fazla çeşit sunmalısınız..
    Buarada yarışma için tebrikler..

16. ya tabıkıde olmaz bız olur dememdık ztn deısık coverlarda yapıoruz.ama bızım favorımız megadeth bunu dıorum.:)

17. yaw thrash gıbısı waaamı yaw:)

18. cover yapmakla kalmayıp beste yazımına başlıyoruz yakında ve bi myspace hesabı açıp oradan szinle paylaşmak isteriz ilgilenenler için teşekkürler
    bu arada ben phantom gitaristi barış
    doggy koyu bi megadeth fanıymşsn gerçektende :D her kelimenden megadeth fışkırıyor
    tabikide megadeth parçaları dışındada başka şeylerde çalıyoruz ama glba diğerlerine göre biraz daha fazla şarkı sayısına yer verdik megadeth için

19. dogukan ın sözü var .. bir megadeth sarkısı caldırcak bana, artık holy mı, hangar mı , tornado mu orasını ben bilmem :D

20. selam phantom, opusta sizinle beraber sahne almak cok guzeldi, zaten o yarismada paradan daha onemli seyler kazandik, gruplardaki arkadaslar, ozellikle de phantomda ki, basarilarinizin devamini diliyorum, seneye unvanimizi size verecegiz umarim=) bu arada vidyoyu aldim, uygun bir ara bulusursak verebilirim, siz de bi sekilde mixler koyarsiniz yutuba falan=) gorusmek uzere

zafer-xenon gitar

Bu Sayfayı Paylaş