TRibal Enfeksiyon (Grunge / Rock) - Ankara

Eski başlığımız, uzun zamandır kullanılmadığı için olsa gerek, forumda yok. Yeni başlık yeni işlere gebe olsun diyerekten başlayalım. :)

Grup uzun bir aradan sonra bazı eleman değişikleriyle yeniden bir araya geldi. Son kadromuzla bir süredir çalışıyoruz ve zamanında bir çok konsere, şenliğe çıkan grubumuz son haliyle 17 haziran pazar günü saat 16:00'da Biziz Bar'daki ÖSS Party'de yeniden karşınıza çıkacak. Tanıyan, tanımayan, pazar günü sıkılan, sınav çıkıp yapacak iş bulamayan herkesi bekliyoruz.

Ayrıca insanların grup hakkında fikir edinebilmesi için bir myspace adresimiz de mevcut: www.myspace.com/tribalenfeksiyon06 Sabahın 10.00'unda kaydedilmiş, cover bir parçayı sizlerle paylaşmayı istemezdi gönül ancak aceleye geldi. Yakın zamanda yeni kayıt ve besteleri sizlerle paylaşmak düşüncesindeyiz.

Şimdiden dinleyen, dinlemeyen, beğenen, beğenmeyen, destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkürler.

Saygılar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sevgili solocu666, gördüğün, duyduğun her hatayı yaz, vur yüzümüze, elinden geleni ardına koyma! ;)

Sevgili pret0ryus'a da teşekkürler, inşallah güzel işler yapacağız. Tarihi yanlış yazmışım, düzelttim. Tekrarlıyorum 17 Haziran Pazar, saat 16.00'da. ;)

Sevgiler...

Kardeşim biliyorsun ayak kırıktan yeni çıktı...

Söz veremeyeceğim ama elimden geleni ardıma koymam... uzun zaman oldu sahnenin tozundan falan hasta olma :twisted:

Yolunuz açık olsun...Eğlendirin bakalım ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Drednat demiş ki:
taa zamanında çağlar'ın çaldığı grup dimi bu ? Ba$arılar arkada$lar.
Evet, aynen öyle. Ayrı kalınan uzun bir aradan sonra Çağlar Ankara'dan uzaklara gitti, onun yerini sevgili Mali doldurdu.

mat demiş ki:
Kardeşim biliyorsun ayak kırıktan yeni çıktı...

Söz veremeyeceğim ama elimden geleni ardıma koymam... uzun zaman oldu sahnenin tozundan falan hasta olma :twisted:

Yolunuz açık olsun...Eğlendirin bakalım ;)
Gelsen de, gelmesen de teşekkürler Anıl. Hakikaten uzun zaman oldu ama sahnenin tozudur asıl bize iyi gelen. ;)

cemburakakin demiş ki:
ayı gibi gelecem o konsere yuh 30 yaşına gelmiş hala öss partilerde çıtır peşinde koşuyo diyecekler bu sefer ama olsun :))
"Eğlenmenin yaşı yoktur." demekten başka çarem yok bu söze. :p

nrn_drum demiş ki:
hayirli olsun onur umarim cok gusel olur gelmeyi isterdim ama imaknsiz ins bi dahaki konserlere

kolay gelsin ...
Teşekkür ederiz Melih, inşallah bir dahakine.

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ediyoruz. Birkaç konser görüşmemiz daha oldu önümüzdeki hafta için. Onlar da oldukları takdirde sizlere buradan ve space'den haber vereceğiz.

Sevgiler...

yahuu..deli olcam ben sizi bi yerde dinleyip cok begendimm..abi isminisi filan unutmadim nerde dinledigimi unuttum:( yani ole bi etkilemissinis ki..ama asla bar diildi..ya yoksa cok mu sarhostumm..saka bi yana..cok iyisinis..umarim bidaha dinlemek nasip olur..saygilar.. :LOL:

blackperiy_fever demiş ki:
yahuu..deli olcam ben sizi bi yerde dinleyip cok begendimm..abi isminisi filan unutmadim nerde dinledigimi unuttum:( yani ole bi etkilemissinis ki..ama asla bar diildi..ya yoksa cok mu sarhostumm..saka bi yana..cok iyisinis..umarim bidaha dinlemek nasip olur..saygilar.. :LOL:
Bar değilse, Ankara Üniversitesi ya da Gazi Üniversitesi Şenlikleri olabilir, Saklıkent olabilir. :) Basçımız Furkan'dan dolayı da tanıyor olabilirsin. :p Beğendiğine sevindik, umarım yeni kadromuzla da beğeniliriz.

Yarınki konserimizin afişi burada, çok uzun sürdüğünden upload edemedim: http://metu.edu.tr/~e123741/kivanc/sinem.JPG

Sevgiler...

Pazar günü konserde gerçekten iyiydiniz. Zaten sizi dinlemekten keyif alıyorum fazlasıyla, bir de benim sevdiğim şarkıları çaldığınız zamanlarda tadından yenmiyorsunuz neredeyse :)

Görünüş desen bütün elemanları yakışıklı, müzik desem ekipmanlar, aletler, çalanlar süper. Eee daha ne olsun ki..

Her konserde yanınızdayım. Hatta Onur'un grupiesi bile olurum :)

Seviyorum sizleri, ara vermeyin. Arka arkaya gelsin konserler ;)

Hiç fena bir performans olmadı aslında pazar günü. Akorttur atar, sesdir detone olur, bagettir kırılır diyerekten gelen herkese teşekkür eder, "geleceğiz" diyerek gelmeyenleri de eshefle kınarız. :LOL: Bir dahaki sefere daha iyisi olur inşallah.

Sevgiler...

kayıdı da şimdi dinledim sound fln çok tatlı yani.vokal biraz daha canlı ve agresif olsaydı 4 4lük olurdu bence tabii ki :)
tekrardan başarılar...

Geri