Anemi

yeni şarkıları bende çok merak ettim...umarım dinleme fırsatım olur..
keşke istanbulda da sahne alsanız...
herşeyin güzel devam etmesi dileğile...
eskileri görmek de çok güzel bu forumda:)

uzun bir aradan sonra foruma bir göz atayım dedim şansıma yeni forum açılmısş...hayırlısı olsun umarım silinen forum benzemez bu da.herkese selamlar

arkadaşlar tekrar teşekkür ederiz ilginiz ve güzel dilekleriniz için... bu hafta pazartesi saalı günü foça dip bardayız duyurulur ....eski foçaya yolu düşen herkesi bekleriz byeee....

merhaba öncelikle sayfanıza olanlara çok üzüldüm :( bide anemi şu an nerde çalar izmirde Mi hala? öyleyse hangi mekanda?

Öncelikle sayfalarına olanlara çok sevindim :LOL: foçaya izmire daha uzak bir yerlerde olsanız daha ii bence :D hatta oralarda hep çalın uzak durun buralardan..yada gidin kumda oynayarak çalın detone ekibiyle :LOL: bu arada solistiniz haykodan da söylüyormuş valla o kadar çok güldümki onun yorumunu düşündükçe koptum gülmekten..vede neden makine nin repertuarında olan parçalarıda çalmaya başlamışsınız :p ya bi dkiş tutturun bi özünüzü bulun artık :p detoneyde sevmem ama sizden az daha ii ler sanırım :LOL: hade uzaklaşın bu şehirden

bereal demiş ki:
Öncelikle sayfalarına olanlara çok sevindim :LOL: foçaya izmire daha uzak bir yerlerde olsanız daha ii bence :D hatta oralarda hep çalın uzak durun buralardan..yada gidin kumda oynayarak çalın detone ekibiyle :LOL: bu arada solistiniz haykodan da söylüyormuş valla o kadar çok güldümki onun yorumunu düşündükçe koptum gülmekten..vede neden makine nin repertuarında olan parçalarıda çalmaya başlamışsınız :p ya bi dkiş tutturun bi özünüzü bulun artık :p detoneyde sevmem ama sizden az daha ii ler sanırım :LOL: hade uzaklaşın bu şehirden
muzik bilgini merak ediyorum gerçi ne kadar az olduğu bellide hatta hiç bile..

bunun müzik bilgisiyle alakası yok!!!
müşteri ahlakıyla zaten alakasız...
gidersin bir mekana, dinlersin.. beğenirsin ya da beğenmezsin..
iş bu kadar basit...
kimsenin kimeseyle ilgili atıp tutmaya hakkı yoktur ya da hakaret etmeye...
varsa bi yara anca ondandır, savunmasıza saldırmak...
bilen bilir........ :)

6. satırımı çok sevdim bu arada...
eski dostlar bir şeyler karalamış foruma. onları görmek güzel uzun zaman sonra...
bense bir süre yokum...
olmayacağım oralarda........

CaRPi_Em demiş ki:
bereal demiş ki:
muzik bilgini merak ediyorum gerçi ne kadar az olduğu bellide hatta hiç bile..
valla güldürdün bei çok güzel sağol arkadaşım:)seni müzik bilgimle döver zekamlada yok ederim;) sizin müzik bilginiz ve zevkiniz olsaydı bu adamları dinlemezdiniz:):):) birde altta bir ezik arkadaşımızda demişki, bi yaran var falan die...:)onada çok güldüm sağolsun varolsuun:) onlardan değil yaram bi sıyırığım olamaz hepsini toplasan 1 adam etmez baterist mehmet harici;) o adama yazık zaten helak oluo onlarla:) neyse hade dahada size cvp yok bana müzik bilgilerinizle gelin anemei yalakaları:)

vallamı dövsene o zaman... aslında bi yerde haklısın ya muzik zevkin senn daha iidir şöle playlistine baksak gayet sana göre ii sanatçılar vardır eminim yani ajdar olsun yada ne bilim ajdarı döven adam olsun o muzik türleri seni bayağa etkilemiş belliki muzik kapasiteni geliştir sonra cevap ver pek umutlu değilim gerçi geliştiriceğindende işte belki.. yok yok senden bişi olmazz :)

bereal kullanıcısının kullandığı dil yüzünden diğer başlık kaldırıldı...

umarım insanlar brgün toplum içinde nasıl konuşulması gerektiğini öğrenir...
UMARIM...

kim ne derse desin anemi'nin izmir'de ve diğer şehirlerde olmak üzere büyük bir hayran kitlesi var herkes biliyor bunu. yaptıkları müzik herkese hitap etmeyebilir ama bu kadar başarıya ve emeğe saygı göstermek lazım diye düşünüyorum :)

FOÇADAKİ SES SİSTEMİ YÜZÜNDEN NE ÇALDIÐIMIZI DOGRU DÜZGÜN DUYAMIYORUZ AMA YİNE BEGENMİŞ OLMAN ÇOK SEVİNDİRDİ BİZİ .
AYRICA HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ SAGOLUN ...

anemi grup u türkiye nin görülmeyen kahramanlarındandır grup üyeleri her ne kadar tanınmasada grup un ismi bilinmesede sarkıyı söyleyince ben bu sarkıyı biliyorum diyenlerin sayısı çok yüksek umarım bu albümüzle yıla damga vurursunuz bütün basarılar sizin olsun ( Yerli Gruplarınıza Sahip Çıkın ßizim metallica dan Saglam Anemi grubumuz var ) çeviri yaparsak en az 5 basar ;)

Geri