Anemi

en sevdiğim grubun en sevdiğim insanları.....

sizi dinlemeye ve sizinle eğlenmeye bayılıyorum...acaba repartuarınıza ''bal '' ı ekleme durumunuz olurmu yaww....aynı yerden aynı günlerde sizi dinliyor olacağız:)

insan azıcık izmirden uzak kalınca özlüyor bütün herseyi eglencesini hırgürünü ve izmirin en eglendiren grubunu :)

Gereksiz insanların gereksiz çemkirmelerine cevap vererek akılları sıra prim kazanmalarına fırsat vermek yerine sizlerden en kısa zamanda yaptığınız işlerle doğru orantılı olarak profesyonelce bir biyografi bekliyorum sevgili Anemi ... =)

Saygılar...

tek kelime ile muhteşem bir grup.çok severek yıllardır dinliyorum,hiç bıkmadım,bıkacagımıda sanmıyorum.onlarda öyle pozitif bir enerji var ki zamanla insan onları tanımadan arkadaşı gibi sahiplenip,sevebiliyor.hatta gidemediği zaman özlüyor bile :LOL: ..çok şekersiniz...foçadaki programınıza henüz teşrif edemedim,en kısa zamanda inşallah gelmeyi düşünüyorum..
sevgiler

arkadaşlar öncelikle başarılar dilerm ama merak ettiğim bişi var kimse yanlış anlamasn sadece duyduğum bişeyi sormak istiorum.Oozede çalışan bi kişi aneminin bedavaya ve zorla oozede sahne aldını söledi ben ne kdr doğru deildir desemde kanıtlamaya bile çalıştılar.Bunu merak ettim dediim gibi yanlış anlamasın kimse saygılar ve başarılar

lomelo demiş ki:
emeğe saygı.....aneminin bursa da da hayran kitlesi var.bursaya da bekliyoruz......
ne işi var bursada ya.. izmirde yetıo zaten bursada cekemem bıde. bursa halkına boyle bır ıskence yasatmasınlar.tabı dedıgın dogru bursada herkes bılıo bu grubu ama anemı mı ppuhahahaha dıe tepkılerı oluo.. mumkunse ugramasınlar bursaya yada ızmıre... kalsınlar foca da...

gosevilay20 demiş ki:
lomelo demiş ki:
emeğe saygı.....aneminin bursa da da hayran kitlesi var.bursaya da bekliyoruz......
ne işi var bursada ya.. izmirde yetıo zaten bursada cekemem bıde. bursa halkına boyle bır ıskence yasatmasınlar.tabı dedıgın dogru bursada herkes bılıo bu grubu ama anemı mı ppuhahahaha dıe tepkılerı oluo.. mumkunse ugramasınlar bursaya yada ızmıre... kalsınlar foca da...
bence türkiye ye açılmayı hakeden bi grup çok yanlş düşünüyorsun we lomelo nun dediği gibi emeğe saygı hoşuna gitmiyorsa dinlememe hakkına sahipsin unutma...

aslinda_o demiş ki:
arkadaşlar öncelikle başarılar dilerm ama merak ettiğim bişi var kimse yanlış anlamasn sadece duyduğum bişeyi sormak istiorum.Oozede çalışan bi kişi aneminin bedavaya ve zorla oozede sahne aldını söledi ben ne kdr doğru deildir desemde kanıtlamaya bile çalıştılar.Bunu merak ettim dediim gibi yanlış anlamasın kimse saygılar ve başarılar
:LOL: ooze da calışan kişi hakikaten iyi sallamış.böyle birşeyin olması mümkün mü yaa?? :LOL: akıl var mantık var.anemi gibi popüler bir grup her türlü bir yerde sahne alırlar.zorla bbir yerde cıkmak gibi bir şeyin söz konusu olabilecegini bile sanmıyorum.ooze un sahiplerini tanıyorum ben,hatta hangi grubun hangi gün için ne kadar para aldıklarını bile biliyorum..anemi grubu kim ne derse desin ooze un eli ayagı.o grup olmasa bu kadar iyi iş yapamaz,neyse sevgili anemi üyeleri cevap verirler heralde bu suale ama ben de dayanamadım.

duygusuzzz demiş ki:
aslinda_o demiş ki:
:LOL: ooze da calışan kişi hakikaten iyi sallamış.böyle birşeyin olması mümkün mü yaa?? :LOL: akıl var mantık var.anemi gibi popüler bir grup her türlü bir yerde sahne alırlar.zorla bbir yerde cıkmak gibi bir şeyin söz konusu olabilecegini bile sanmıyorum.ooze un sahiplerini tanıyorum ben,hatta hangi grubun hangi gün için ne kadar para aldıklarını bile biliyorum..anemi grubu kim ne derse desin ooze un eli ayagı.o grup olmasa bu kadar iyi iş yapamaz,neyse sevgili anemi üyeleri cevap verirler heralde bu suale ama ben de dayanamadım.
bence cwp wermelerine gerek bile yok anemiyi bilen bilio insanlar özellkle onları dinlemeye gidio ki oozeun sahibi tekin abi boşa kürek sallayacak adam deil. sadece we sadece anemiyi çekemeyenlerin ortaya attığı bi laf bu

selam millet ...
biz baya bi süredir ilgilenemiyoruz bu forumla şimdibir fırsatım oldu ... arkadaşlar bizyaklaşık 2 senedir ooze da calıyoruz ve haftada 3 gün ..zorla çalmak yada yalvararak çalmak söz konusu bile deil..kim size böyle şeyler diyosa acayip sallamış... 2.bursaya gelmek isteriz tabii inşallah geliriz de . malum grubun sevenleride olur sevmeyenleride .. biz sevmeyenlere de saygı gösteriyoruz olabilir ne diyelim ...foça da eylül ayının ortasına kadar çalmaya da devam edicez tabiiki zorla veya yalvararak deil:)))))) ... sizi seviyoruz tüm güzellikler sizlerle olsun ...

ya bu grup harıka varya ben senelerdır dınlıorum onlar nereye ben oraya gıbı oldu yanı :) bence superler ama darılmayın aranızda encok yankıyı sevıyorum ooze devam her carsamba cuma ve cumartesı gecelerı :D:D

enstrüman çalmalarında hiç bi kusur yok..ama vokalin hangi şarkı çalarsa şarkının sahibi gibi söylemesi ya da söyleme isteği grubun özgünlüğünü köreltiyor..nitekim grubu grup yapan en önemli etken vokalin sesidir...saygılar..

Geri