Prof Gruplar: Beste arayanlar buraya.

evet arkadaşlar ilanda da görüldüğü üzere yaptığım bestelerin bazılarını satmak,isteyenler için de istedikleri konsept te , istedikleri tarz da besteler yapmak istiyorum(tek şarkı max 1 hafta da hazır olacaktır).Pop,rock,akustik tarzlarda olursa istekleriniz örnek olarak bi kaç tane dinletebilirim.Söz ve Müzikte de sizin adınız geçecektir.Ücret konusuna gelince; eserin popüleritesi biraz da sizin çalımınıza bağlı olduğu için ben elimden geleni yapmaya çalışacağım.Hatta isteyen arkadaşlara alt yapı yardımı bile yapabilirm.Lütfen sadece ilgilenen arkadaşlar msj atsın.Emeğe ve emekçiye saygı.Teşekkürler.

bi aralar taksim-sıraselviler de "naci eray beste üretim merkezi" vardı. hoş bir nostalji duygusu uyandırdı bu ilan bende. ancak bestelerinin söz-müzik haklarını alacak kişilere devretmen etik açıdan iki taraf açısından da uygun bir davranış olmayacaktır. yine de kolay gelsin. bi ara bestelerini dinlemek isterim...

Bence yaptığın işi biraz daha detaylandırsan ve örneklendirsen ilgilenecek herhangi birisi için daha hayırlı olacaktır misal sözleride mi sen yazacaksın? Aranjenin tamamı senden mi çıkacak? Buraya birkaç da örnek asabilirsen misal hoş olabilir.

İyi günler.

başlık açılmışken bir kaç arkadaşımla 6 yıla yakın bir sürede oluşturduğumuz ve satmayı düşündüğümüz bestelerimiz var. pop-rock tarzında. eğer ilgilenen olursa bana ulaşabilir. besteler hazırdır. teşekkürler..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Me_ThuS demiş ki:
Bence yaptığın işi biraz daha detaylandırsan ve örneklendirsen ilgilenecek herhangi birisi için daha hayırlı olacaktır misal sözleride mi sen yazacaksın? Aranjenin tamamı senden mi çıkacak? Buraya birkaç da örnek asabilirsen misal hoş olabilir.

İyi günler.

evet haklısın mustafa.
hemen açıklayayım arkadaşlar

şarkı sözleri bana ait olacak,tarzı siz beliryeceksiniz.
ben hazırlayıp akustik versiyon halinde yollayacağım.
isteyenlere de aranje konusunda yardımcı olablirim.
Detaylı olarak şarkının metronomunu,notalarını ve tablarını da yollayacağım.tabi şarkıda detay ne kadar fazla olursa ücret te o kadar artacaktır.
Bunu da örneklendirecek olursak satışlar;

söz
söz-müzik
söz-müzik-aranje-alt yapı

gibi seçeneklerle olacaktır.
Tabi ki şu da olabilir;
elinizde yazılmış bir söz yada müzik vardır,şu tarz da bir bestesi olmasını istiyorum diyerek, yada ben bunları yaptım bunlardan ne çıkartabilirsin diyerek bana ulaştırabilirsiniz.Kaydını size yollarım.Yada söz ve müzik hazır halde bir beste yollarım siz sadece yorumlarsınız.Seçenekleri çoğaltabiliriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yabantas demiş ki:
bi aralar taksim-sıraselviler de "naci eray beste üretim merkezi" vardı. hoş bir nostalji duygusu uyandırdı bu ilan bende. ancak bestelerinin söz-müzik haklarını alacak kişilere devretmen etik açıdan iki taraf açısından da uygun bir davranış olmayacaktır...

çok hoş bir yazı yazmışsınız,haklısınız da.fakat şöyle bişey ki artık canım sıkıldıkça beste yapmaya başladım.Çoğunlukla evde olduğum için bütün zamanımı müziğe veriyorum.mesela dün gece 2 adet beste daha yaptım.ikisi de su an kayıtlı şekilde isteyenlere msn den gönderebilirim.şarkılar MESAM a kayıtlı olduğu için taklit etmek isteyen bazı arkadaşları da uyarayım da davalık olmayalım =)

dün akşamki şarkılar;

ismi tarzı kayıt ve sözler dahil harcanan vakit
Kendi kendime Pop 1 saat 4 dakika
Kapat gözlerini Alt.Rock 32 dakika

evet arkadaşlar ilanda da görüldüğü üzere yaptığım bestelerin bazılarını satmak,isteyenler için de istedikleri konsept te , istedikleri tarz da besteler yapmak istiyorum(tek şarkı max 1 hafta da hazır olacaktır).Pop,rock,akustik tarzlarda olursa istekleriniz örnek olarak bi kaç tane dinletebilirim.Söz ve Müzikte de sizin adınız geçecektir.Ücret konusuna gelince; eserin popüleritesi biraz da sizin çalımınıza bağlı olduğu için ben elimden geleni yapmaya çalışacağım.Hatta isteyen arkadaşlara alt yapı yardımı bile yapabilirm.Lütfen sadece ilgilenen arkadaşlar msj atsın.Emeğe ve emekçiye saygı.Teşekkürler.
Merhaba nasil iletisim saglayoruz

Geri