İzmir'de Elektro Gitar Dersi Nereden Alırım?

'Müzik Endüstrisi' forumunda aquestionofheaven tarafından 29 Haziran 2007 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar ben elektro gitar dersi alıcam.Klasik bilgim yok.Lütfen önce klasik öğren gibi yorumlar yapmayın çünkü bu tarz konuşmalardan sıkıldım.Bunu diyenler kadar önceden klasik eğitimini gereksiz bulanlar da var.Neyse..İzmirli arkadaşlar bana nereyi önerirsiniz?Karşıyaka dışı yerler önerirseniz sevinirim.Çünkü uzak kalıyor.İyi günler..

2. Dostum Savaş Oğuz gerçekten iyidir. Öyle uzak muzak deme bence ders al ondan, çünkü verdiğin paranın karşılığını alırsın...

3. senfoni müzikte hakan var.. eğer hala oradaysa ondan ders almanı da tavsiye edebilirim..

4. butun studyolardan gitar dersi alabilrsin ya da www.garaj.org a gir orda bi ton ders veren insan var

5. Benden =)

6. ilk başlangıç ve orta seviye gitar dersi gitar getirmene gerek yok yıldız müzik, no:151/113 basmane izmir, 05054073473. saati konuşulur, iyigünler.

7. (izmir)
    Merhaba ben orta seviye elektro calısyorum gelıstrmek için ders almak istiyorum..biraz arastırdım galiba gitarci ideal gibi gözüküyo..ben bucadayım onlara ulasabileceğim e-mail adresi varmı.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler eyw..

8. elektro gitar dersi

Merhaba ben Murat YILMAZ, yaklaşık 10 yıldır ankara'da gitar dersleri veriyorum.İzmire yeni taşındım.Burada da ders vermeye devam ediyorum.
    Linkler: www.myspace.com/muratyilmazband
    Eski Öğrencilerimden Anıl KAHYA http://www.myspace.com/anilkahyaproject
    De ja vu'dan Barış: http://www.myspace.com/deja-vu.tr
    Tel: 555 333 74 60
    msn:[email protected]

9. Bornova ' da Ege Stüdyo'nun sahibi Abdullah abiyi şiddetle tavsiye ederim ..

10. Erturgut Sanat Merkezi

[email protected]

Telefon:
    0232 368 88 08
    0507 95 96 333

Adres:
    1715 sokak no: 54/1 kat. 3 daire: 4
    Zeydan İş Merkezi
    Karşıyaka / İzmir

www.erturgutsanatmerkezi.com

*Evinizde Müzik Eğitimi için Sanat Merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

- Uzman Eğitmenler
    - Uygun Fiyatlar
    - Esnek Ders Saatleri
    - Öğrenebilme Garantisi
    - Her Yaşa ve Her Tarza Yönelik Eğitim
    - Sıkmayacak Ders Programı
    - Haftanın 7 Günü Hizmet

Enstruman çalmak doğru eğitmenle kolay bir iştir ve bu işin yaşı yoktur. Öğretmenlerimiz disiplinli fakat sizi sıkmayacak tekniklerle sizin enstruman hakimiyeti sağlamanızı enstrumanınızı sevmenizi sağlayarak dersleri öğrencinin enstrumanından beklentileri doğrusunda işlemektedir. Her yaşa yönelik dersler vermekteyiz. Tüm enstruman dersleri kişiye özel olarak yapılmanın yanı sıra grup derslerimizde bulunmaktadır. Ders Günlerini ve Ders Saatlerini öğrenciler kendileri seçmektedirler. Çalışma saatlerimiz Sabah 09:00 ile Akşam 22:00 arasındadır.Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Hobi amaçlı eğitim vermenin yanı sıra; armoni, teori ve duyma becerileri gibi konularda da öğrencinin isteği doğrultusunda dersler yapmaktadırlar. Derslerimiz, öğrencilerimize ihtiyacları olan tüm teknik ve teorik bilgiyi vermekle birlikte, onları sıkacak ve bıktıracak düzeyde ağır olmamaktadır. Derslere katılan öğrenciler isterlerse düzenlenen konser, etkinlik, gezi, festival gibi çalışmalarda görev alabilmektedir

Klasik Gitar Kursu İzmir
    Akustik Gitar Kursu İzmir
    Elektro Gitar Kursu İzmir
    Bas Gitar Kursu İzmir
    Flamenko Gitar Kursu İzmir
    Piyano Kursu İzmir
    Keman Kursu İzmir
    Çello Kursu İzmir
    Bateri Dersi İzmir
    Yan Flüt Kursu İzmir
    Saksafon Kursu İzmir
    Trompet Kursu izmir
    Klarnet Kursu izmir
    Şan Dersi izmir
    Bağlama kursu izmir
    Kanun kursu izmir
    Ud Dersi izmir
    Kemençe Dersi
    Ney Dersi
    G.S.F ve Konservatuara Hazırlık Dersi
    Solfej Dersi
    Armoni Dersi

İzmir Müzik Kursu

11. Meraba. Ben de ayda 80 TL'yi geçmeyecek bi kurs arıyorum (izmir). Öneriniz var mı?
    Ayrıca erturgut çok pahalı. 4 ders 120 liraymış.

12. Dün çankayadaki tüm müzik marketlere sordum. Metronom müzik'de erkal diye biri varmış. Bor'da bas gitar dersi veren biri var.
    senfoni de ahmet diye biri var elektro gitar dersi veriyor.
    Yani müzik marketlere uğrayıp sorarsanız bir sürü çıkıyor ama en ucuzu 25TL/Ders

13. Gitar dersi standart bir hizmet değil neticede. Farklı hocalar farklı ders ücretleri talep edeceklerdir. 90'lı yıllarda iki sene boyunca yanlış hocadan ders almış birisi olarak, ders ücreti konusuna çok da takılmamanızı, daha çok ders içeriğini ve dersi verenin niteliklerini sorgulamanızı tavsiye ediyorum.

Öğrenciyi alıp seneler boyunca speed mechanics çalıştırtmak kolay ..

mya01 bunu beğendi.
  14. Ardahan, Muş, California, Kenya farketmez, Selim Işık imdadınıza yetişir. :)

15. Ardahan, Muş, California, Kenya farketmez, Selim Işık imdadınıza yetişir. :)

16. İnternetten de olmuyor ki. Birinin bana göstermesi lazım. Takıldım mı soru sorabilmem lazım o_O

17. [​IMG]

Stüdyo Dipses Ve Müzik Atölyesi Size kolay , anlaşılır , birebir dersin keyfini süreceğiniz uygun fiyatlı kaliteli eğitimin fırsatını sunuyor .

Ben iyi bir gitarist yada virtüöz olmak istiyorum .

Ben hızlı ve temiz çalmak istiyorum .

Ben farklı olmak , fark yaratacak besteler yapmak istiyorum diyorsanız ;

bizi arayın çünkü en kısa yoldan bunlara ulaşacağınız tek yer !

0232 364 48 01 - 0506 626 62 253

Adres : İzmir Karşıyaka Tiyatro Sokağı 1713 sk no : 22 Pan Kitap Evi Karşısı Borsa İş Hanı Kat 2 Daire 203

18. http://turkrock.com/threads/33112/ Bu linki inceleyiniz.

Gitar dersi konusunda, ders aldığım zamanlarda öğle yemeği yemeyip derse para yetiştirmeye çalışan birisi olarak söylüyorum; Ayda 60-80 liraya ders veren yerler illa ki bulacaksınız, oraya gittiğiniz zaman söyleyin, iyi eğitiml veren bir hocadan ders alsınlar.

Enstrumn öğrenmekten bahsediyorsunuz, nekadar 'öylesine heves' olursa olsun, yapmayın etmeyin. Ben ders aldığım zaman ki bundan 10 yıl önce ortalama ders fiyatları ders başı 25 lira idi. Şimdi siz 25 lira isteyen yere çok diyorsunuz.

Gitar çalmak değil tıngırdatmak istiyorsanız, ders başına 15-20 lira kimseye vermeye ihtiyacınız yok, tıgırdatma işini kendi kendinize de yaparsınız.

Zaman zaman belirli sebeplerle ücretsiz olarak dersler de verdim ama bu yılların emeğini ve 'eğitim hizmetini' 3 kuruşa satın alma çabasını anlayamıyorum. Bir şey ya kendi değeriyle alınır ya da hediye olunur.

Benim 2 bin liraya gitar alma şansım yok 100 liralık gitar alıcam derseniz alacağınız sound da 100 liralık gitarın soundu olacaktır. Az şeye yeter, gitar çalmaya yetmez.

Bu Sayfayı Paylaş