İzmir'de Elektro Gitar Dersi Nereden Alırım?

Merhabalar ben elektro gitar dersi alıcam.Klasik bilgim yok.Lütfen önce klasik öğren gibi yorumlar yapmayın çünkü bu tarz konuşmalardan sıkıldım.Bunu diyenler kadar önceden klasik eğitimini gereksiz bulanlar da var.Neyse..İzmirli arkadaşlar bana nereyi önerirsiniz?Karşıyaka dışı yerler önerirseniz sevinirim.Çünkü uzak kalıyor.İyi günler..

ilk başlangıç ve orta seviye gitar dersi gitar getirmene gerek yok yıldız müzik, no:151/113 basmane izmir, 05054073473. saati konuşulur, iyigünler.

(izmir)
Merhaba ben orta seviye elektro calısyorum gelıstrmek için ders almak istiyorum..biraz arastırdım galiba gitarci ideal gibi gözüküyo..ben bucadayım onlara ulasabileceğim e-mail adresi varmı.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler eyw..

Meraba. Ben de ayda 80 TL'yi geçmeyecek bi kurs arıyorum (izmir). Öneriniz var mı?
Ayrıca erturgut çok pahalı. 4 ders 120 liraymış.

Dün çankayadaki tüm müzik marketlere sordum. Metronom müzik'de erkal diye biri varmış. Bor'da bas gitar dersi veren biri var.
senfoni de ahmet diye biri var elektro gitar dersi veriyor.
Yani müzik marketlere uğrayıp sorarsanız bir sürü çıkıyor ama en ucuzu 25TL/Ders

Gitar dersi standart bir hizmet değil neticede. Farklı hocalar farklı ders ücretleri talep edeceklerdir. 90'lı yıllarda iki sene boyunca yanlış hocadan ders almış birisi olarak, ders ücreti konusuna çok da takılmamanızı, daha çok ders içeriğini ve dersi verenin niteliklerini sorgulamanızı tavsiye ediyorum.

Öğrenciyi alıp seneler boyunca speed mechanics çalıştırtmak kolay ..

sdeitim.jpg

Stüdyo Dipses Ve Müzik Atölyesi Size kolay , anlaşılır , birebir dersin keyfini süreceğiniz uygun fiyatlı kaliteli eğitimin fırsatını sunuyor .

Ben iyi bir gitarist yada virtüöz olmak istiyorum .

Ben hızlı ve temiz çalmak istiyorum .

Ben farklı olmak , fark yaratacak besteler yapmak istiyorum diyorsanız ;

bizi arayın çünkü en kısa yoldan bunlara ulaşacağınız tek yer !

0232 364 48 01 - 0506 626 62 253

Adres : İzmir Karşıyaka Tiyatro Sokağı 1713 sk no : 22 Pan Kitap Evi Karşısı Borsa İş Hanı Kat 2 Daire 203

http://turkrock.com/threads/33112/ Bu linki inceleyiniz.

Gitar dersi konusunda, ders aldığım zamanlarda öğle yemeği yemeyip derse para yetiştirmeye çalışan birisi olarak söylüyorum; Ayda 60-80 liraya ders veren yerler illa ki bulacaksınız, oraya gittiğiniz zaman söyleyin, iyi eğitiml veren bir hocadan ders alsınlar.

Enstrumn öğrenmekten bahsediyorsunuz, nekadar 'öylesine heves' olursa olsun, yapmayın etmeyin. Ben ders aldığım zaman ki bundan 10 yıl önce ortalama ders fiyatları ders başı 25 lira idi. Şimdi siz 25 lira isteyen yere çok diyorsunuz.

Gitar çalmak değil tıngırdatmak istiyorsanız, ders başına 15-20 lira kimseye vermeye ihtiyacınız yok, tıgırdatma işini kendi kendinize de yaparsınız.

Zaman zaman belirli sebeplerle ücretsiz olarak dersler de verdim ama bu yılların emeğini ve 'eğitim hizmetini' 3 kuruşa satın alma çabasını anlayamıyorum. Bir şey ya kendi değeriyle alınır ya da hediye olunur.

Benim 2 bin liraya gitar alma şansım yok 100 liralık gitar alıcam derseniz alacağınız sound da 100 liralık gitarın soundu olacaktır. Az şeye yeter, gitar çalmaya yetmez.

Eski konu başlığı ama referans bilgi için güzel bilgiler var.

Buğraya katılıyorum, hayatta hiçbirşey karşılıksız değil bir hizmet diğerlerinden ucuzsa bir eksiği mutlaka vardır.

Bir uyarım ise sizi enstrumandan soğutabilecek en başarılı kişi amatör bir öğretmendir. "sıfır gibi" 2. el öğrenci enstrumanı satanlar ordusuna katılmak istemiyorsanız kendisiniz için her zaman en iyisini araştırmanızı öneririm.

Geri