Şizofren (türkçe Thrash Metal )

Arkadaşlar selamlar.Kurucusu olduğum Şizofren 2013 İstanbullu çıkışlı Türkçe sözlü Thrash/Heavy metal grubudur.Uzun süredir de üzerinde çalıştığımız Sistem Hatası albümünü tamamladık ve 4 Ekim Taksim Dorock'da lansmanı yapıcağız. etkinlik detayları için;

Buraya albümün youtube playlistini ve sosyal medya hesaplarımızı bırakıyorum.Albüm yakın zamanda Spotify,itunes vb digital platformlara da gelmiş olacak.
Şimdilik buyrun ;
Şizofren - Sistem Hatası (Albüm) - YouTube
Şizofren
şizofren (@sizofrenband) • Instagram photos and videos
şizofren band (@Sizofrenband) | Twitter

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar millet 2.albüm XYY için yarın akşam 20.30'da Taksim Dorock'da Lansman konseri yapıyoruz.

etkinlik sayfasını şöyle bırakayım :

Tüm TurkRock ekibini bekleriz \M/

Merhabalar 🤟

19 Haziran 2022 akşamı Kadıköy Dorock XL’da yeni teklimiz Giyotin’in klip lansmanını yapacağız. Bu güzel gecede Tavşantepe ve Yaşru ile sahneyi paylaşacağız. Herkesi bekleriz.

Bilet: 60 TL, 1 yerli içki dahil

Arkadaşlar selamlar.Kurucusu olduğum Şizofren 2013 İstanbullu çıkışlı Türkçe sözlü Thrash/Heavy metal grubudur.Uzun süredir de üzerinde çalıştığımız Sistem Hatası albümünü tamamladık ve 4 Ekim Taksim Dorock'da lansmanı yapıcağız. etkinlik detayları için;

Buraya albümün youtube playlistini ve sosyal medya hesaplarımızı bırakıyorum.Albüm yakın zamanda Spotify,itunes vb digital platformlara da gelmiş olacak.
Şimdilik buyrun ;
Şizofren - Sistem Hatası (Albüm) - YouTube
Şizofren
şizofren (@sizofrenband) • Instagram photos and videos
şizofren band (@Sizofrenband) | Twitter

Şimdiden fanınız oldum. Bayıldım...

Geri