Chocolate (rock-funk-r'n'b)-İzmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda daveberkan tarafından 17 Temmuz 2007 tarihinde açılan konu

1. Vokal : Güneş
    Bas Gitar : Ali
    Gitar&Vokal : Nihat
    Klavye&Vokal : Mert
    Davul : Engin

2. İzmir'de 2006 yılının sonlarında , hepsi de daha önceleri İzmir gruplarında izlemeye aşina olunmuş müzisyenlerden kurulmuş olan Chocolate , rock , funk , r'n'b tarzındaki repertuarları ve eğlenceli programlarıyla dikkat çeken , İzmir sahnelerine yeni bir soluk getireceğine inanılan bir topluluktur...

Chocolate;

her Çarşamba Kybele Bar'da....
    Kıbrıs Şehitler Cad. Gazi Kadınlar sokağı - Alsancak/İzmir

her Cuma Cool Events&Performance Hall'da
    1471 Sokak, No 26 - Alsancak/İzmir
    sizlerle...

3. ya iisinis güselsinis hoşsunus da ben sisi ilk guardianda dinlediimde we hatta ilk parçanısa çok hoş bi falsonus olduu.. unutmam heralde:)
    neesee başarıların dewwamı dielim hayırlı olsuunn!!!

4. Bu Gece herkesi Guardiana bekliyoruz...

cHoCoLaTe BaSS

5. Çukulata güzeldir, iyidir hoştur.

6. Kayıtlarınız dinledim sound gerçekten güzel geliyor. İzmir'e gelince kesin izleyeceğim gruplardan birisiniz ;) Başarılarınız daim olsun.

7. guardianda ilk çıktıklarında dinlemiştim. ilk gün heyecanıyla harder to breathe de bi hata yapmışlardı. sonra bi daha dinlemedim tiki rock sarmadı beni :)

8. chocolate artık her çarşamba 22.30'dan itibaren kybele barda çalmaktadır...

9. Sevgililer günündede özel programımızla kybeledeyiz...

10. cHoCoLaTe 29 şubat cuma no name ile birlikte COOL'da sahne almaktadır... herkezi bekleriz...

11. İzmir'de sadece alternatif grupları tutuluyor sanarken sizi duymak çok güzel oldu.
    Kendi memleketimde de kalite müzik yapanlar olduğunu öğrenmek çok güzel.
    Sevgiler
    MG

12. videoları isledim, izmire gelince canlıda dinleyip isleme imkanı olur umarım :D basarılar...

13. Çok saol MG iltifatın için... inşll daha iyi işler yapmak istiyoruz...

14. Her zaman bekleriz... cHoCoLaTe'ın canlısı makbuldür zaten... :lol:

15. İltifat değildi, gerçekten iyi müzik yaptığınızı düşünüyorum.
    Takipteyim.
    Kolay gelsin
    MG

Bu Sayfayı Paylaş