Sarah Silverman Program

Bir süredir zaten e2’de yayınlanan "Sarah Silverman Program"ın teaserlarıyla meraklanan bünyeme ilaç etkisi yaptı. Kesinlikle politically correct olmak gibi bir derdi yok, zencilerden Yahudi esprilerine, bel aşağısı iğrençliklerden (Nejat Uygur gibi ilk aklına geleni söyleyerek değil) yaşlılara, cücelere ve cinsel tercihlere kadar geniş bir yelpazede çalışıyor kendisi. Herkese hitap edebilecek bir tarzı yok, birçok kişiyi sinirlendirdiğini ve bazı kesimlerce ırkçı ve ayrımcı olarak etiketlendirildiğini birçok yerde okudum. Hayatı boyunca çalışmış, Saturday Night Live'dan Seinfeld'e uzanan güzel bir CVsi var. Akıllı ve komik ve aşırı.

alıntıdır!

dün gece izledim, çok iğneleyici lafları var! iğnelemiyor, direk laf sokuyor!

izleyen varmı aranızda? yorumlarınızı bekliyorum.

Ben bunu çok merak ediyorum ama E2'de oluşundan dolayı seyredemiyorum. Buradaki yorumlara açım yani bir nevi.. :) Bu laf sokuşlar Seinfeld-Simpsons-Family Guyvari ise tam benliktir diyorum, bu da olumlu bir önyargı olsundur.

Ya hastayım ben bu kadına ... En iyi komedyenlerden birisi ...

www.youtube.com/watch?v=BJyb9TY--uY

Same Car olayına beş saat gülmüştüm ... Gerçi gülebilmek için o bölümün tümünü izlemek lazımdı ama olsun :LOL:

Kesinlikle izleyin.

Zaten E2 'de izlediğim şeyler

Dexter
Dirt (+18)
Sarah Silverman
Conan O'Brien
Closer
How I met Your Mother
Lucky Louie
Bazen Holy Yoaks mıydı ne o ...
Js. Daily Show
Eskiden 4400

İlk başı bunlar çekiyor. Bir iki tanesini de unuttum.

Kesinlikle takip ediniz bunları ... ( Kalın yazdıklarım mizahi + süper olanlar)

bu hatunu başarılı buluyorum,paris hiltonun da izleyiciler arasında bulunduğu bi ödül gecesinde sunuculuk yapmıştı ve paris'in hapse girmesiyle ilgili şunları söylemişti : " çok üzüldüm bu duruma,duyduğuma göre hücrenin parmaklıklarını penis şeklinde yapacaklarmış" yarmıştı geçirmişti bizi,tabi söylediklerinden sonra paris'in suratı da malum :LOL: :LOL:

emptyspiral demiş ki:
bu hatunu başarılı buluyorum,paris hiltonun da izleyiciler arasında bulunduğu bi ödül gecesinde sunuculuk yapmıştı ve paris'in hapse girmesiyle ilgili şunları söylemişti : " çok üzüldüm bu duruma,duyduğuma göre hücrenin parmaklıklarını penis şeklinde yapacaklarmış" yarmıştı geçirmişti bizi,tabi söylediklerinden sonra paris'in suratı da malum :LOL: :LOL:

:twisted: :twisted:

emptyspiral demiş ki:

Conan O'Brien'ın

"Paris Hilton hapisten çıktı. Fakat 15 gün sonra 8 mahkumu vajinasında kaçırmaktan tekrar tutuklandı
"sını tercih ederim.

Ama bu da süpermiş :D Paris paris ...

emptyspiral demiş ki:

"ama dişlerini kıracağından korkuyorlar" demişti bunu dedikten sonra, hem de mtv movie awards'ta :D.

Geri