Leon

mükemmel bi film gercekten izlemeye doyamadığım filmlerden biri ama atladığınız bi yer var müzikleride mükemmel

jean reno gerçekten harika oynamış çok iyi bi oyuncu zaten karakterde yönetmen tarafından çok iyi çizilmiş bence...

işte bu hayatımın filmi, beni sinemaya aşık eden olay bu filmdir. natalie portman, jean reno, gary oldman, yönetmen luc besson, son darbe sting ve shape of my heart, mükemmel bir film...

-what is your name angel?
-mathilda...

bu filminde basligi varmis ya görmedim benim en sevdigim filmler arasinda ilk 5e girer bu film mukemmel ya nasil anlatiyim hepsi rolunu mukemmel yapmis özellikle Natalie Portman ama bu filmde ikincisi yapilcak adi Mathilda olcak Natalie Portman in kiralik katil hayati bakalim o nasil olcak...

kleopatra demiş ki:
tam hatırlayamadım ama..
-and stop saying ok all the time, ok?!
-ok..
:D

bunu görunce aklima geldi komik degil ama beni cok uzen yer filmin sonunda Leon ve Mathilda nin son cumleleri birbirine baya etkilemisti beni özellikle o muzik ve son sözler:
Leon:I love you,Mathilda
Mathilda:I love you too Leon...

leon jean reno hayranlığım o gün başlamıştı :)
zaten Luc besson imzasının bulunduğu bir film ya etkileyicidir ya daha da etkileyici :)
her sahnesi aklımda kaç kere izledim sayamadım
çok güzel punlar vardı filnmde
mathildanın you clean for me and i clean for you deyişi

birbirlerinden başka kaybedicek hiçbirşeyiolmayan bu iki insanın birleşmesi
mathildanın aşık oluş hissii anlatması( bunu karnında hissetmesi)
leonun pini adama verdiği sahne
mathildanın çiçeğisaksıdan çıkrıp diktiği sahne
off güzel filmdir ya
leonun kız sayesinde ne kadar anormal şartlar altında birleşselerde normal bir hayat yaşamayı öğrenmesi, asosyallikten çıkması herşeyiyle en ince ayrıntılarıyla güzeldi film zaten müzikleri de bir o kadar etkileyiciyi zatenhatta ben bunu yazarken fonda kulağımda that's not the shape of my heart :)

Geri