Geçit (Ex.Enterprise) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Gudenik tarafından 25 Temmuz 2007 tarihinde açılan konu

1. Ankaralı Heavy Metal grubu Enterprise'ın demo albüm çıktıktan sonraki yeni ismi,Yeni isim Levent Hatay tarafından bulunup grupça kabûl görülmüştür...
    Elemanlar:

Gitar:Uğur Sağlam

Gitar:Ozan Hatipoğlu

Davul:Can Sürmen

Vokal:Levent Hatay

Bass:Aranmaktadır...

Demo albümün şarkı isimleri sırasıyla;Yasak,Bir Hayâl,Kaybeden Anlatır,Late for Death(Bonus Track)...
    Demo,kısmetse yakın bir zamana karşınızda...
    Sözler;Kaybeden Anlatır,Late for Death ve Yasakta vokal solfejleriyle birlikte Levent Hatay'a aittir,Bir Hayal adlı eserin Gerçeklerin içinde diye başlayıp nakarata kadar uzanan vokal partisyonuda solfej hariç Levent Hatay'a aittir...

2. hayrlı olsn abi....mMMMMM:D:D....yolnz açık olsn...emin

3. şimdiden başarılar yeni isimle birlikte ismin türkçe olması ii olmuş... demo şarkılarınız ztn spr en yakın zmnda elimize ulaşır inş.... konserlerinize de beklioruz artık bestelerle birlikte...:D

Meril

4. Teşekkürler canlar inş. öle olur herşey löÖö :D

5. ewt arkdslar yeni ismimz le yola tam gaz dewam ediorz demo calısmalarmız da hala dewam etmekte su an gitar kayıtlarıda bitti yakın zmn da vokaller we mix leme iside bitip bomba gibi bi demoyla karısnızda olucaz...

6. demolarınızı nerde yapıyorsunuz
    örnek asabilirmisiniz

stüdyo artline ANKARA

7. Demolar Stüdyo Mars'ta Atalay Ant(recording ve editing) ve Mehmet Uğur Memiş(mixing) tarafından alınmaktadır,demo henüz çıkmadan üzgünümki herhangi bir örnek koyamayız maalesef : (,ilginiz için teşekkürler,saygılar...
    http://www.marsyapim.com/index.htm

8. İsmin türkçe olması hoş olmuş gavatlar demoyu bekliyoruz 4gözle :p

9. Saol :D,bizde beklioz gayrı çıksında hep beraber bi dinleyek inşALLAH gayrı löÖö

10. yeni isim hayırlı gavatlar.şarkılar çok güzel olmuş.başarılınızı diliyorum lÖö

ali mert. :D:D

11. Saol :D El,vokâl kayıtları hergüne bir şarkı olarak alındığı için biraz bekleteceğiz,gecikmeden dolayı üzgünüz =)...

12. kayıtlarda yardımcı olabilmişimdir umarım gawatlar dört gözle bekliyorum demoyu gerçekten çok sağlam işler başarılarınızın devamını dilerim kardeşlerim sevgiler saygılar

13. Aaa affına sığınarak,kayıtlarda bize yardım eden Umut'a çok teşekkür ediyoruz,unuttuk pardon öperiz seni =)...

14. UUUUUUUU doğru yola döndünüz demek :D Türkçe metal - rock gibisi var mı be... Yürüyün be GEÇİT :D fırtına sever sizi...

Bizim kayıtta en geç önümüzdeki haftaya sizlerle buluşcak... + sürprizler olabilir... ;)

15. inşALLAH canlar,beraber köstürek çıksında nasipse :D

16. gecıt mı ne gecıdı laa:D:D
    yenı ısmınız de gelecek demonuz da hayırlı olsun arkadaslarım kankalarımMMMMmmm...
    demmmmmmmmmmmli...

17. Saol kankaaaaa sewioruz seni demmbarmısın nesin

18. Hadi bi miks kaldı çıkıyo

19. arkadaşlar uzun 1aradan sonra kafamı tam toplayamadan1göz atayım dedim ve bayağı değişiklikle karşılaştım.msn de canın geçit davul yazısına şimdi anlam verebildim :lol: kib canlarım ankaraya gelince ararım can.optum :metalhead
    başarılar

20. Ha gayret miksde vokaller kadar uzun sürmesinde :D

Bu Sayfayı Paylaş