Geçit (Ex.Enterprise) - Ankara

Ankaralı Heavy Metal grubu Enterprise'ın demo albüm çıktıktan sonraki yeni ismi,Yeni isim Levent Hatay tarafından bulunup grupça kabûl görülmüştür...
Elemanlar:

Gitar:Uğur Sağlam

Gitar:Ozan Hatipoğlu

Davul:Can Sürmen

Vokal:Levent Hatay

Bass:Aranmaktadır...

Demo albümün şarkı isimleri sırasıyla;Yasak,Bir Hayâl,Kaybeden Anlatır,Late for Death(Bonus Track)...
Demo,kısmetse yakın bir zamana karşınızda...
Sözler;Kaybeden Anlatır,Late for Death ve Yasakta vokal solfejleriyle birlikte Levent Hatay'a aittir,Bir Hayal adlı eserin Gerçeklerin içinde diye başlayıp nakarata kadar uzanan vokal partisyonuda solfej hariç Levent Hatay'a aittir...

şimdiden başarılar yeni isimle birlikte ismin türkçe olması ii olmuş... demo şarkılarınız ztn spr en yakın zmnda elimize ulaşır inş.... konserlerinize de beklioruz artık bestelerle birlikte...:D

Meril

ewt arkdslar yeni ismimz le yola tam gaz dewam ediorz demo calısmalarmız da hala dewam etmekte su an gitar kayıtlarıda bitti yakın zmn da vokaller we mix leme iside bitip bomba gibi bi demoyla karısnızda olucaz...

kayıtlarda yardımcı olabilmişimdir umarım gawatlar dört gözle bekliyorum demoyu gerçekten çok sağlam işler başarılarınızın devamını dilerim kardeşlerim sevgiler saygılar

UUUUUUUU doğru yola döndünüz demek :D Türkçe metal - rock gibisi var mı be... Yürüyün be GEÇİT :D fırtına sever sizi...

Bizim kayıtta en geç önümüzdeki haftaya sizlerle buluşcak... + sürprizler olabilir... ;)

arkadaşlar uzun 1aradan sonra kafamı tam toplayamadan1göz atayım dedim ve bayağı değişiklikle karşılaştım.msn de canın geçit davul yazısına şimdi anlam verebildim :LOL: kib canlarım ankaraya gelince ararım can.optum :metalhead
başarılar

Geri