M-Audio mobile pre usb+ekipmanlarım yardımmmmm edinnn

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda plaROCK tarafından 30 Temmuz 2007 tarihinde açılan konu

1. Ben evimde kendi çapımda kayıt yapmak istiyorum bütün home studio ilgili şeylere baktım fakat olmadı Ben öncelikle bir mobile pre usb almayı düşünüyrum ve keystation 49 ve 50 ytl ye 2 tane mikrofon düşünüyorum benim zaten elektrom var fakat amatör bir grubumuz var yaklaşık 3 gitar + 2 söyliycek olan fakat onun çalişması her zaman omayacağı icin bir ses kartı tipi bi şey düşüdüm bunu buldum bunları alabilirsem biriktiriyip alıyım mi yoksa ne önerirsiniz yorumlarnızı bekliyorum her zaman yazın benim için tarih önemli diyil lütfen yazınnnnnnnnnnnn hem bu arada bana bi arkadaşım yasımla ilgili bi şey söyledi ben 14 e basıcam fakat 5 yıl klasik ve yaklaşık 1 yıldır elektro çalıyorum org u kendi kendime öğrendm araştırarak ve arkadaşım bana dedi ki 25 yaşında adamlar daha yeni alıyor bu aletleri sen daha küçüksün bunlar senin işine yaramaz siz ne diyor sunuz herşeye cevap verirseniz sevinirim çok uzattım galiba lütfen yazınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :roll:lütfennnn

Bu Sayfayı Paylaş