Abea

Arkadaşlar elde kalan demolar hala ankara rock station cafede satılmaktadır.bizzat hicri abiden öğrendim...bu arda grup mütiş bir grup Odtülü bir grup olan MBM le rakipler ama iki grupta harika ayrıca R.S.F dede ilk gün açılışı yaptılar ve harikaydı.arkadaşlara başarılarının devamı.

evren mail atti adresini fln yaz ben yollarim sana dedi. adresi yolladim ama demo gelmedi. sanirim gelmicek yavas yavas umidi kesmeye basladim. Nasi merak ediyorum ama , of ya.. :(

Söyledim Evren'e.En kısa zamanda halleder sanırım...Buarada rica ederim :) Senin için bu kadar önemliyse bizim için daha önemli :p :)

evren mail atti bana. telini fln verdi. bulusup alicam insallah bu haftasonu, tekrar cok saol yaw. cok büyük bi iyilik. demoyu dinleyince yorumu da patlaticam, haftasonu bekliyorum.. :)

vee sonunda evrenle bulustuk, tahmin ettigim gibi dünya tatlisi bi insan. 12 30 gibi bulustuk, konustuk biraz ayak üstü. demoya gelince dersanem oldugu icin ciddi ciddi dinliyemedim ,daha yeni dinliyorum ciddi bi sekilde. gercekten cok güzel olmus.
ama ilk sarkida akustik gitarlarin sesi biraz daha yuksek olmaliymiş, dist e gecerken ses patlamasi oluyo :)
son 3 tane kalmiş demo saolsun evren bi tanesini de bana verdi :)
ayrica dadi damagimda kaldi. album bekliyorum :)
tek kelime ile süper olmus. elleri dert görmesin.

bu konserin iptali beni çok üzdü ya abeayla rsf de tanıştım ve süper müzik yapıyorlar çok hoşuma gitti...albüm bekliyoruz artık ya dimi ama... :twisted:

Geri