Bıçak Sırtı

İlk bölümünü dün geceki tekrarda izledim dizinin. Kadroya zaten diyecek bir şey yok, konuk oyuncularına kadar harika bir ekip toplamışlar. Çekimler ve kalite de daha önce adını duymadığım yönetmen şahıs için epey iyi.

İlk bölümde dikkatimi çeken ilk şey kasiyer ablaydı tabi ki. :) Bunca yıldır alışveriş yapar, tıraş bıçağı alırım ama ne böyle bir kasiyer ablaya denk geldim ne de böyle bir kasiyerlik anlayışına. Halbuki sakallar da kirli denebilecek seviyededir genelde. Neyse..

Bir diğer dikkatimi çeken ise o uzun bıyıkların (60'larda ve 70'lerdeki devrimci bıyığı da denebilir) Nejat İşler'e ne kadar yakıştığı. Muhteşem olmuş be adam. İzlerken "Ulan Mahir Çayan'ı bu adam oynamalı" dedim içimden, cuk oturur herhalde..

İzlenesi, sevilesi bir dizi gibi ama bakalım.

deerrudolf demiş ki:
İlk bölümünü dün geceki tekrarda izledim dizinin. Kadroya zaten diyecek bir şey yok, konuk oyuncularına kadar harika bir ekip toplamışlar. Çekimler ve kalite de daha önce adını duymadığım yönetmen şahıs için epey iyi.

İlk bölümde dikkatimi çeken ilk şey kasiyer ablaydı tabi ki. :) Bunca yıldır alışveriş yapar, tıraş bıçağı alırım ama ne böyle bir kasiyer ablaya denk geldim ne de böyle bir kasiyerlik anlayışına. Halbuki sakallar da kirli denebilecek seviyededir genelde. Neyse..

Bir diğer dikkatimi çeken ise o uzun bıyıkların (60'larda ve 70'lerdeki devrimci bıyığı da denebilir) Nejat İşler'e ne kadar yakıştığı. Muhteşem olmuş be adam. İzlerken "Ulan Mahir Çayan'ı bu adam oynamalı" dedim içimden, cuk oturur herhalde..

İzlenesi, sevilesi bir dizi gibi ama bakalım.

evet benimde dikkatimi o çekmişti.:LOL: bende öle bi kasiyer görmedim.gerçi o kdar güzelin, de görmek zor. :LOL:

ama şunun diyelibirim.yılın en büyük bomnası bu dizi olacak gibi geliyor. ;)

ilk bölümde denizin kenarında 3 lü olarak demlenirkenki halleri süperdi - çok iyi oynamışlar :)
erkan can olayı bitiriyo zaten - nejat işler desen tartışmaya gerek yok - vildan ataseverde doğru işlerde neler yapabileceğini gösteriyo - kadro çok sağlam...

dizide en cok hosuma giden seylerden biri kimsenin lafimi soylerim sonrada 15 dakka bakarim yapmamasi...iki bölümde gayet cabuk ilerledi.al iste adam hapisten cikti hemen cocugunu buldu.alistigimiz türk dizilerinde en az 15 bölümlük malzeme vardi bu iki bölümde :)

nejat isler ve fikret kuskanin oyunculugu (hatta tüm kadronun) bi kez daha kanitlaniyor bu dizide...mehmet günsür beyi de ileriki bölümlerde görebilirsek tamamdir olmus bu dizi diyebilicez sanirim.

Ben bu dizinin daha 2. bölümden muptelası oldum,oyuncular süper,yönetmen süper,kameralar süper,dizi zaten sesli çekim...Sanki dizi değilde kaliteli bir sinema filmi izliyormuşum gibi...Jenerik bile çok hoşuma gitti...Çok para harcanmış belliki...

jojo ba nın dediği gibi bence de dizi hızlı ilerliyor. Daha ilk bölümlerden çocuğun evlatlık olduğu su yüzüne çıkıyor..melisa sözen öğrenirse kocasından soğur gibime geliyor..
İzleyiciyi bekleyen güzel bölümler var galiba

çekimleri çok kaliteli. yukardada arkadaşın söylediği gibi sinema filmi havası veriyor. nejat işler var zaten işin içinde. daha ne olabilirki. beğeniyoruz, izliyoruz, iyiki varlar ;)

çok ilginç hiç bi türk dizisinde olmayacak şekilde konuları uzatmadan çatır çatır veriyolar çoçuğun kimden olduğu,kadının nejattan işkillenmesi avukatın ve mehmetin çoçuk olayını hemen kavrayıp hadi elele gezelim durumu.....

İçi boş dizilerin, basit oyunculukların, ekranda burnunu çekip kaşımaktan başka oyunculuk bilmeyenlerin tutulduğu Tv kuşağına ağır geldi bu dizi ha? İzlenme oranları nedir acaba?

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yine bir çok başlıkta olduğu gibi,kendi soruma kendim cevap vereceğim öğrendiğim kadarıyla...
Korktuğum başıma gelmedi...
Yıllar sonra(hatta sabırsızlıkla beklediğim ilk dizi) bağımlısı olduğum ilk dizi geçen hafta yayınlanmamıştı...Topicten de analaşılacağı gibi dizinin reytinlerinin düşük olmasından dolayı kaldırıldığını düşünmüştüm ama reklamlarını görünce içim ferahladı...Gel pazartesi,gel!!! :)

denoktabenokta demiş ki:
Yine bir çok başlıkta olduğu gibi,kendi soruma kendim cevap vereceğim öğrendiğim kadarıyla...
Korktuğum başıma gelmedi...
Yıllar sonra(hatta sabırsızlıkla beklediğim ilk dizi) bağımlısı olduğum ilk dizi geçen hafta yayınlanmamıştı...Topicten de analaşılacağı gibi dizinin reytinlerinin düşük olmasından dolayı kaldırıldığını düşünmüştüm ama reklamlarını görünce içim ferahladı...Gel pazartesi,gel!!! :)

dizinin reytinglerinin düşük olmadığını biliyorum. eğer kaldırsalardı gerçekten, isyan çıkarırdık zaten :) belki yetişmemiştir, belki biri tatildedir seyahattedir falan çekememişlerdir, ya da onun yerine asi diye bir şey vardı geçen hafta, sadece onun için de yayınlamamış olabilirler.
çemberimde gül oya ile beraber izlediğim en güzel türk yapımı dizi bıçak sırtı. ben de pazartesileri iple çekiyorum...
denoktabenokta, TurkRock böyle artık biliyorsun. her başlığın belli yazarları var birkaç kişi, başka kimse uğramıyor o başlığa. bir de bu siteye daha az özen gösteriliyor sanki son zamanlarda...
neyse, pzt için beklemedeyiz :p

ooo dizi yayından kaldırılmadı haa.ooof süper bi haber bu.bende kaldırıldı sanıyodum valla kanald'ye bi ton sövmüştüm. :D :D :D

malum kanald bu konuda sabıkalı.bundan iki sene öncede kapıları açmak adlı diziyi yemişiti.dandirik diziler tuttu diye.zaten ben anlamıyorum bu olayları.elin amerikalısı bi dizi yapıyor bütün dünya seyrediyor.bizimkiler ellerindeki iyi dizileri bile reytinge kurban ediyor???yok yok bizim daha 30 fırın ekmek yememiz lazım. :x :x

Geri