Müzik Teorisi Öğretecek Biri Lazım(ankara)

arkadaşlar selamlar. şu an 30 yaşındayım. 12 13 senedir elektrogitar çalıyorum. Hep tekniğe yoğunlaştım nasıl virtüöz olabilirim . Buna çok kafa yordum. Eğer bunu başaramazsam gitarı bırakacaktım. Çünkü mükemmelliyetçi bir yapım var. Bir kaç kere olmuyor deyip bırakma noktasına geldim ara verdim ama o arada kafam hep şöyle yaparsam böyle çalışırsam acaba olurmu diyerekten her seferinde tekrar elime gitarı aldım. Şu an bir kaç ay sonra tahminim teknik olarak malmsteen paul gilbert vs gibi gitaristlerin seviyesine ulaşıcam. Fakat şöyle bi sıkıntı var teori kısmını hep ertelediğimden gam bilgim vs çok zayıf. Doğaçlama blues, major, minör, nerdeyse her tür solo atabiliyorum ama kulaktan. zaten hep doğaçlama çaldım. ama sorun ne bastığımı bilmiyorum. şimdi profesyonel olarak bu işi yapmaya kesin olarak karar verdim. 2 ay öncesine kadar klavyedeki notaları bile bilmiyordum. 2 aydır buna yoğunlaştım. notaları ezberledim. major minör gamları bunların mantığına kafa yoruyorum.aralarındaki armonileri vs gibi. neti kurcalıyorum. Özel ders almak istiyorum ama şu an ona ayıracak bütçem yok. zaten özel derslerdede daha çok ücret almak için 1 saatlik dersi 10 saatte gösteriyorlar. Ankarada yüzyüze bu armoni konusunu iyi bilen biri bana yardımcı olursa bende teknik vs gibi konularda yardımcı olurum.
çok iyi armoni bilgisi olup hızlı çalamayan sweep legato vs gibi teknikleri hakkıyla yapamayan çok gitarist var. Tekniği halledersem armoni işini nasılsa hallederim dediğimden bu duruma düştüm. şu an çok sıkıcı geliyor birde doğru çalışıp çalışmadığımdan emin değilim. ondan yardıma ihtiyacım var. varmı böyle biri.

Son düzenleme:
Geri