illet (nwoahm/metalcore) - İstanbul

Hardcore pek dinlemesemde büyük fanlarından biriyim İllet'in.Kendi sitelerine de üyeyim zaten.
bikaç ay öncesine kadar tüm hayatım :p Küçük Kız parçası olmuştu. hala öyle denebilir aslında.Günde 3-4 defa dinlemeden edemiyorum. ve klipte süper tabiki.
Barlarda çaldıkları için ve yaşım tutmadığı için canlı canlı dinleme imkanım yok ama takip edebildiğim kadar ediyorum.

ve tabiki albüm istiyoruuum kendilerinden.

cihan_afi-1.jpg

kudret'in askerden dönüşünü kutluyoruz.
ve yeni besteler...

15 ağustos cuma günü 17.00'de zeytinli rock fest'te rock express sahnesinde olacağız.

Rock Express” Sahnesi saat ;12.30 - 18.00 arası
15 Ağustos Cuma

1 Zincir
2 Isra
3 Assault
4 Hayal Ürünü
5 İllet
6 Unleash

Zeytinli Sahnesi 18.30-.....

II. GÜN - 15 AÐUSTOS Cuma ( Headbang Day )
PENTAGRAM
CATAFALQUE
SOUL SACRIFICE
FALSE IN TRUTH
NİTRO

Amorphis__ demiş ki:
Hardcore pek dinlemesemde büyük fanlarından biriyim İllet'in.Kendi sitelerine de üyeyim zaten.
bikaç ay öncesine kadar tüm hayatım :p Küçük Kız parçası olmuştu. hala öyle denebilir aslında.Günde 3-4 defa dinlemeden edemiyorum. ve klipte süper tabiki.
Barlarda çaldıkları için ve yaşım tutmadığı için canlı canlı dinleme imkanım yok ama takip edebildiğim kadar ediyorum.

ve tabiki albüm istiyoruuum kendilerinden.

sana süper geç bir cevap yazaraktan ne kadar arkadaşçıl olduğumuzu göstermek istedim:)
zeytinli'de çıkıyoruz, az yukarıda bilgileri de var hatta. seni de sahne önünde görmek isteriz, desteğin için teşekkürler.

zeytinli'de güneşe aldırmadan gölgesinden kalkıp gelen, bize eşlik eden herkese çok teşekkür ederiz. tekrar görüşmek üzere ..

Geri