Elektro Gitar Setup Kurulum

Gitar: Jackson Kelly Ke2
Kafa: Bogner Uberschall
Kabin: Mesa Boogie 412 slant
Pedallar:
-Jim Dunlop Kirk Hammett signature Wah
-Ibanez tubescreamer
-Mxr analog delay
-Mxr Evh Flanger
-Boss TU-3 chromatic tuner

Sorduğun soru çok anlamsız ve kapalı her tarafa çekilebilir. Ne tür müzik için, bütçe ne kadar, ev ortamı mı sahne için mi vs... Sormak istediğini biraz daha açık yazarsan yardımcı olacaklardır, herkes kendi zevkine ve bütçesine göre seçer ekipmanını. (Benim yukarda yazdıklarım biraz hayale kaçtı gerçi)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitar: Jackson Kelly Ke2
Kafa: Bogner Uberschall
Kabin: Mesa Boogie 412 slant
Pedallar:
-Jim Dunlop Kirk Hammett signature Wah
-Ibanez tubescreamer
-Mxr analog delay
-Mxr Evh Flanger
-Boss TU-3 chromatic tuner

Sorduğun soru çok anlamsız ve kapalı her tarafa çekilebilir. Ne tür müzik için, bütçe ne kadar, ev ortamı mı sahne için mi vs... Sormak istediğini biraz daha açık yazarsan yardımcı olacaklardır, herkes kendi zevkine ve bütçesine göre seçer ekipmanını. (Benim yukarda yazdıklarım biraz hayale kaçtı gerçi)

Benim ekipmanim var zaten sadece baska gitarcilarin muzikle ugrasanlarin ne istedikleri veya kullandigi aletleri merak ettim

Merhaba, kuşlandığım ekipmanı imza bölümünde bulabilirsiniz.
Hayalimdeki ekipman ise; kendi yaptığım bir kafa ampli ( su aralar daha evvel ampli yapmış bir arkadaşımla nasıl olur neye göre ayarlanabilir vs vs şeyleri dalga dubara konuşuyoruz)
Yok ampli alacak olsam Friedman BE-50 Deluxe
Kabin olarak da yine Friedmanın 4x12 kabini
Pedal olarak belki chorus, delay ve reverbümü strymonlarla değiştirir wahımı da belki ama belki Xotic WH-1’e çevirirdim.
Esenlikler dilerim.

Two Rock Crystal veya SineWave CYN1 almak isterdim. Bir de SVL Guitars'a bir Start yaptırmak.
Elimdekileri seviyorum. Uzun zamanda toparladım. Memnun olmadığım birşeyim yok.

Kullandıklarım: Blackstar Ht5 + Harley Benton 1x12 Kabin, Boss Od3, Mooer Noise Gate, Ammoon Mini Looper pedal, Crybaby Wah, Zoom Ms50G, yerli çoklu adaptör, Ltd Ec1000T, Prs Se Custom 24, Strat Hss

Fantazi :) Peavey 5150 Kafa, Fender Deluxe Reverb, 1x12 Celestion Kabin, Ibanez Tube Screamer, Crybaby Wah, ISP Decimator 2 Noise Gate, Mxr Carbon Copy Delay, Zoom Ms50G, Fender Hss (Rosewood Sap, Beyaz Gövde), Fender 52 Tele, Esp Eclipse 1 FT, Gibson Les Paul Standard 59, Mayones Duvell Elite 7, Gibson Sg Custom

Kullandıklarım: Blackstar Ht5 + Harley Benton 1x12 Kabin, Boss Od3, Mooer Noise Gate, Ammoon Mini Looper pedal, Crybaby Wah, Zoom Ms50G, yerli çoklu adaptör, Ltd Ec1000T, Prs Se Custom 24, Strat Hss

Fantazi :) Peavey 5150 Kafa, Fender Deluxe Reverb, 1x12 Celestion Kabin, Ibanez Tube Screamer, Crybaby Wah, ISP Decimator 2 Noise Gate, Mxr Carbon Copy Delay, Zoom Ms50G, Fender Hss (Rosewood Sap, Beyaz Gövde), Fender 52 Tele, Esp Eclipse 1 FT, Gibson Les Paul Standard 59, Mayones Duvell Elite 7, Gibson Sg Custom

Harley benton kabin konusunda yorumlarınız neler ?
Memnun musunuz ?

Geri