Skunk Anansie

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda premature_boy tarafından 23 Mart 2004 tarihinde açılan konu

 1. bi düşündümde bence en manyak ses skin de vardı. Benim rock müziğe başlamamda önemli bi katkıya sahiptir skunk anansie. Dağıldıklarını duyduğumda çok şaşırmıştım. Skin solo kariyer yaptı kendine bu gün gittim arkadaştan albümünü aldım. Yine fena değil ama içimden güçlü bi iç geçirdim. twisted,charlie the big potato,hedonizm,you'll follow me down,carmen queasy,secretly,weak,only you,shes my heroine,we dont need who you are... Kısaca hepsi manyak. Yazık oldu. Skin dağılma sebeplerini artık politik şarkılar söylemekten bıktım diyerek açıklamış.
   
 2. hedonism,ne güzel bir şarkıdır o,ne güzel bir sestir o..
   
 3. skin şimdi otomobil reklamlarında duyuruyor o politik şarkılar söylemekten bıktığı sesini...
   
 4. Skin - " Faithfulness" itinayla tavsiye olunur.
   
 5. Evet Skin'in solo albümü çok iyi olmuş ancak klasik rock öğelerini taşımıyor yinede.Kendisini Dido'yla benzeştiriyorum.Sanki ses renkleri biraz benzeşiyo gibi.Ama Dido'dan daha iyi albümü.
   
 6. Çok iyi bir sese sahip. Başka da ne denir ki...
   
 7. bu bence plak şirketiyle alakalı. Çoğu grup veya şarkıcının haberi olmadan plak şirketleri bu tür pislikler yapabiliyor. Ama belki kendi isteğiyle vermiş olabilir de.
   
 8. sesi mükemmel bence...'ne yaparsa yapsın dinletir' havasında farklı ve güçlü bir sesi var...
   
 9. shes my heroine. çok hüzünlü bi şarkı. carmen queasy onların mı?
   
 10. charlie big potato... süper ya!
  ben yine de seviyorum skin i. sesi, tarzını değiştirse nbile hala çok güzel...
  beğenmeyen var mı acaba?
   
 11. Carmen Queasy. I don't wanna be ...
  evet onların.
   
 12. ya kıyamam cok az yorum yapılmış.benim favorimdir skunk anansie ya!yok yani boş albumu yok dolayısıyla boş şarkısı hiç yok ya da ben objektif bakamıyorum 8) lately,secretly,hedonism,weak,charity,twisted,charlie big potatoe..yoruldum valla hepsi güzel stoosh ve post orgasmic chill albumlerini itinayla tavsie ederim.hatta bikaç skunk şarkısı seven arkadaşlarımın bunların da hastası olcağını garanti edebilirim,ederim yani umarım :idea: nese skin de bence alemin en güzel bacaklarına sahiptir gerçi erkekler onu pek beğenmiyo bildiğim kadarıyla korkutucu olabilir tabi özellikle carmen quaesy klibinde hatun manyaktı.tuborg rock festivaline gelmişti sahneye çıktı ağzımız açık kaldı karizma diye bağırdı yani hatta dazlak bodyguardın kafasını yaladı :D 3kere bis yaptı kadir kıymet bilen bir şahsiyet.neyse bu konuda susamıcam sanırım kısa kesiyim son album hoş ama çok slow sözler mütiş giydirmiş valla birilerine şebnem ferahın son albumde yaptığı gibi :lol: .didoyla çook farklı kulvarlar bence yazık yani skine ayıptır.bu arada adı da trde sorun çıkarır fanlarına ben çok yanlış anlaşıldım bu hatun yüzünden ama ona değer gibi :ask
   
 13. Anouk'la çok benzetiyorum tarzlarını ve ses tonlarını...
   
 14. araba reklamında kullanılmasını saçma buldum. şarkı çok güzel ama şarkının sözlerini bilenler için komik geliyor. çünkü reklamın bittiği ve şarkıyı pat diye kestikleri yerde "don't you know that I've been lying from the start" diye devam ediyor :) bana komik geldi ne bileyim. Ama Skin' in solo çıkardığı albüm harika, sözler benim çok hoşuma gitti, müzik her ne kadar kendisinden beklenildiği kadar sert olmasa da çok iyi...
   
 15. Fragile mükemmel bi parçadır....Zevk alınarak dinlenir, söylenir vs...
   
 16. istanbuldaki tuborg modern rock festivaline gelmişti ve gitmiştim...son albümü yaptıktan sonra turne turuydu sanırım...çok ama çok eğlendirdi o gece herkesi...çıplak sesle dinledim hatunu gerçekten iyi...bide o gece nedense bana çok güzel gelmişti(neden acaba) :)
  delirmişti sahnede...öyle yani anlat anlat bitmez :p iyi hatun iyi işte...
   
 17. skunk anansie niye dağıldı ki yahu...charlie big potato, weak, secretly,hedonism çok iyi parçalar...Skin ablamın sesine birşey diyemem..o da muhteşem..
   
 18. skunk anansie'nin solisti...(Grup dağıldı kendisi tek takılıyor şimdi ;) )
   
 19. Skunk Anansie'yi, sağda solda gördükçe, duydukça dinlerdim. Aşırı bir sevgim yoktu kendilerine, ama yine de nötreldim diyebilirim.

  Sonra Skin tek başına çıktı. Sevmedim. İtici, soğuk geldi müziği.
   
 20. Aa hadi çalın söyleyelim denince çalınıp da pat diye söylenemeyecek vokallerdendir. Hatunun bağırdığı yerlerde söylemeye çalışanların cırlamaları duyulabilir, özellikle charlie big potato, she's my heroine, weep gibi parçalarda...
   

Bu Sayfayı Paylaş