Kayıt için hangi laptop?

arkadaşlar müzisyenler için üretilmiş kayıt için elverişli bir laptop duymuştum.böyle bir laptom mevcut mu acaba bilen var mı?

Başlık düzeltilmiştir. Mesaj başlığınızın daha içeriği açıklayacak şekilde olmasına özen gösteriniz.

alsana kayıt için laptop :
AMD çift çekirdek 3000 üzeri işlemci + 2GB Ram + Harici USB ses kartı (sıfır gecikmeli en iyi tercih)
Benim, ev stüdyosu için işe yarar laptop dan anladığım budur

Ben daha yapmadım ama Acer 5710G de Line-in girişi var ve bununla stereo 16bit ve 96KHz kalitede muhteşem kayıtlar yapılabiliyormuş.Denemiş duymuş görmüş birileri varsa bu bilgisayarı paylaşsın.

Muhteşem biraz iddialı olmuş sonuçta AD converter kalitesinin çıkabileceği seviyeler belli laptop ın fiyatının uçmaması için belli bir seviyede tutmaları gerek ki. Kayıt kullanıcılarının o girişi kullanmayacaklarını bildiklerinden fiyattan düşürmek için ordan oldukça kısar üreticiler.

Böyle bir iddiaları varsa bile bencede iyi bir ses kartı şart. Bu tür standart gelen donanımlara güvenmek yanlış olur. Kişisel ihtiyaçlara göre alınmalı.

Kolay gelsin.

En temizi adam akıllı bi laptop alıp yanınada bir m-audio firewire solo yada fast track pro usb ses kartı almak ondan sonra ne istiyorsanız yaparsınız :)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri