Strat Için Manyetik Önerisi Bekliyorum.

Kendi başıma yapmakta olduğum bir stratocaster karakteristiği bir gitar projem var. Bunun için tabi mümkün olursa manyetiğini de kendim yapmak istiyorum her konu tamam malzemeler vs. ama kararsız kaldığım konu manyetikler. Bu konuda ton olarak stratocaster ı buram buram hissettirecek tonlara ait manyetik önerisi istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Bunun için tabi mümkün olursa manyetiğini de kendim yapmak istiyorum her konu tamam malzemeler vs. ama kararsız kaldığım konu manyetikler. Bu konuda ton olarak stratocaster ı buram buram hissettirecek tonlara ait manyetik önerisi istiyorum.

Bu iki cümleden pek bir şey anladığımı söyleyemem. "Manyetiğimi kendim yapmak istiyorum" derken manyetik üretmekten mi bahsediyorsunuz ? Eğer pazarda bulunan seçenekler arasından tavsiye istiyorsanız sanırım buram buram Fender Strat hissiyatını Fender Texas Special set verecektir. Bunun dışında Di Marzio 61 ( köprü ) - 67 ( orta ) - 58 ( sap ) kombinasyonu da iyi bir seçim olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu iki cümleden pek bir şey anladığımı söyleyemem. "Manyetiğimi kendim yapmak istiyorum" derken manyetik üretmekten mi bahsediyorsunuz ? Eğer pazarda bulunan seçenekler arasından tavsiye istiyorsanız sanırım buram buram Fender Strat hissiyatını Fender Texas Special set verecektir. Bunun dışında Di Marzio 61 ( köprü ) - 67 ( orta ) - 58 ( sap ) kombinasyonu da iyi bir seçim olabilir.
Aslında anlaşılmayacak pek birşey yok evet manyetikleri kendim yapacağım ve üreteceğim. Sadece bu toplulukta bu işten anlayan stratocaster a senelerini vermiş insanlar olduğunu bildiğim için böyle bir tavsiye istedim. Cevabın için teşekkür ederim Texas special konusunda karara vardım ben de.

Geri