Victorian (Alternatif Rock)-Uşak

V

VicDrummer

Merhabalar arkadaşlar Grup Victorian daha önce farklı gruplarla çalışmış Müzisyenlerin 2006' sonlarına doğru Victorian Grunbunda buluşmalarıyla kurulmuş Alternatif Rock tarzında müzik yapan bir gruptur.

Grup üyeleri

Vokal Kübra Bulgurcu

Lead Gitar Hakan Soyarslan

Bass Gitar Fırat Öztürk

Davul Ali Telli

Grup Coverların yanı sıra Kendi Bestelerinide çıktığı bar programları konserler vede festivallerde icra etmektedir.Şimdilik son bestemizin kaydını yayınlıyoruz. Şimdiden tüm yorum ve destekleriniz için Teşekkür Ederiz. :D

Victorian grubu ile Uşak ta beraber sahne aldık...ancak bir takım hoş olmayan olaylar gerçekleşti konserden birgün önce gitaristimizin gitarı kırıldı daha doğrusu klavyesinin arkası çatladı dolayısıla standart akor dışında bir akora çekersek cızırdama oluyordu nede olsa bir gruptan ödünç alırız diyerek yanımıza idareten bi gitar alıp yola çıktık sahnede soundcheck alırken bizimle ilgilenen Organizatör aynı zaman ac(she) grubun bassçısı Onur Turgut tan bize gitar bulmasını rica ettik oda içerden aldığı bi gitarı bize verdi tam soundchecki yarıladkki içerden apar topar biri sahneye çıkıp gitarımı ne diye izinsiz alıyorsunuz diye bize çıkıştı anladğımız kadarıyla bize yanlış gitar verilmişti bu nedenle suçlu bizdik ve özür dileyip sesimizi çıkarmadık ancak kuliste Victorian grubun vokalistinin bagetlerinide biz verelim bari diyerek dışarı çıkması çok ayıp oldu ve amatör gruplar arasındaki dayanışma bilincine yakışmadı...bunları yüzyüze konuşmak isterdim ancak kuliste o kadar insan vardıki kimin nerde çaldığını bilemedim...Victorian a kendilerinden daha eski ve daha tecrübeli bi grup olarak böle tavırlarla her zaman kaybedeceklerini ve yapmamalarını tavsiye ederiz...ve emin olun uşakta tekrar konser olursa ki ordaki insanlarla çok iii anlaştık eminim olucaktır hayatınızda hiç görmedğiniz ekipmanlarla(gerek olsada olmasada)orda olucaz...Victorian a başarılar...

Extacy617 keşke bizimle konuşup isteseydiniz çok daha ii olurdu ve bu konuda yardım ederdik sizlere nitekim acshe grubundada aynı sorunlar vardı ve gelip bizden ricada bulundular ve bass gitar ile elektro gitarımızı verdik sorun sizden kaynaklanmamış zaten bunu anladım biiz grup elemanları olarak paylaşımcı insanlarız
ayrıca teşekkürler sizlerede başarılar...

victorian gerçekten cover ları ve bestesiyle sağlam grup uşakta olan rock'n and rep fest. in hazırlıkların da ve fest. te hep yanlarındaydım ve o fest. in en ii grubuydu şahsen kendi besteleri olan defol sürekli winamp ımda dönüyor

Arkadaşlar şarkımızı bazı sebepler yüzünden şimdilik kaldırıyoruz problemler hallolunca tekrar yayınlayacağız tşk

ben uşakda 3 yıldır üniversitede okuyorum..victorian nı gecen yıl şahlan2 de çalarken 1 kaç defa izlemiştim.müzikden o kadar anlamasamda sanki biraz gürültülü bi müzik gibiydi.uşak gibi bi yer için bu kadarı bile yeter aslında..başarılar..

Geri